Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc!!! si incerc data viitoare sa fiu punctual.
    http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

    Comment


    • te-ai suparat tony??
      sper sa nu....ca altfel.......


      in alta ordine de idei..pana apare lista tin sa multumesc mentorului clubului si anume lui ionut lnc pentru sesiunea de stickerit aseara.
      sa nu ma uiti lnc-ule si cu celalalt sticker.
      multam
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • DA da frumos dialogul ce l-ati purtat!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Lista cu prezentele in ultimul timp au lipsit, care-i treaba ?! Nu mai are nimeni timp sa se ocupe de asa ceva ?! Imi este dor de "comentariile" lui ciuciosu36BUN, voua nuu ?! :-))
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

          Comment


          • lnc aici.....
            pai de cand fac eu listele de prezenta..... mai greu mea culpa acum sunt prins cu ana sesiunea de varuit .... am sa ma intalnesc cu ciuci sa ii dau lista sa o posteze

            parca vreo 30 am fost aseara, a fost fain, barfe si discutii, lume noua, domnii de la comunitara care au fost super simpatici, stikereala cu FRT.... nu uitati sa dati jos scrisul cu loganclub.ro de sub masinuta ca sa punem noua versiune de stikere.

            azi am fost iar in "inspectie" pe la atelierul baietilor (brw si sfd) care impreuna cu asistenta (gml, apy, cmn, jxw si inca 2 baieti... nu am retinut nr de inmatriculare) lucreaza la daciutza parintilor lui maxishor.... care a prins forma, culoare, stie de semnalizare, lumini, frana si cel mai importan 6000................. BRAVO baieti pentru gestul si munca voastra.... cu ce ne sta in putinta va sustinem si noi.... o parte din cei de pe copou si FRT au strans cate 10 lei sa punem pe picioare JSTul... precizez ca din cate am inteles este o lucrare voluntara in memoria lui Max pentru ajutorarea parintilor in a avea ceva cu ce sa se deplaseze.... vorbeam cu indurereata lui mama si spunea ca seara merg la cimitir la el si parca se simt mai aproape de el.... greu..... incercam si noi sa le facem viata mai gri ca e prea neagra..... Max este si va ramane cu noi mereu...... sper sa nu il uitam niciodata .... apropo aseara era primul pe lista si lipsea cineva care sa faca glume, sa ceara o tigara sau dulciuri si care sa ne dea startul la plecare .... sase miiiiiii ..... ascultati Iris - Vis Pierdut

            Comment


            • Ok, nu am vrut sa deranjez prea tare, si bafta la ...sesiunea de varuit ... :-))
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

              Comment


              • Da cam asa e cu Maxx eu l-am trecut pe lista de prezenta pentru ca asa am simtit eu ca e acolo cu noi mai ales ca eu il port permanent unde ma duc cu masina mea , cu prezenta si cu comentariile da ma ocup si de asta dar dupa cum stiti unii dintre voi motivul pentru care am plecat pe fuga de la intalnire (plangea Darius dar nu plangea ci tipa-----ies dintisorii si-l durea de valeu-mama) . Super gestul facut de baieti pentru parintii lui Maxx si de apreciat ideea!!!
                Attached Files
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Good morning ...
                  am pierdut bushonul

                  Comment


                  • Ce semnifica "bushonul" >??

                    Comment


                    • ....de la vasul de expansiune ........ridicasi capota si nu mai era

                      Comment


                      • cred ca ai putea sa cumperi de la bras, sau in cel mai rau caz de la dacia caremil, pretul acum 1 an era de 9 euro la delear
                        poate a sarit de la o groapa si a ramas prins undeva in compartimentul motorului...
                        Last edited by Mirzero; 4 September 2009, 12:38.

                        Comment


                        • ups , nu am logan ...am punto ..
                          m-am uitat dupa el pe sub capota da nu e ...

                          Comment


                          • Incearca la autopadova poate au asa ceva la un pret rezonabil .
                            Last edited by Mirzero; 4 September 2009, 12:58.

                            Comment


                            • E 7.5 ron un buson de Fiat.

                              Comment


                              • unde e 7.5 ??? ioam gasit cu 70 lei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google