Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • va mai duceti maine la dancu la ce ora

    Comment


    • buna dimineata ...de unde pot sa imi iau si eu niste prelungiri pentru spoilere si praguri ....ms anticipat de raspuns
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • incearca la bras acolo au de toate :S pragurile erau la 125 ron setul prelungirile parca la 60
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • multumesc d info... o zi buna in continuare
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • Buna la toti membrii clubului..Imi pare rau ca nu am mai ajuns dar am fost foarte ocupat luna asta... dar promit ca o sa ajung in curand...

            Intre timp lasati-mi si mie raspuns CAT , CUM , DE UNDE , CAT MA COSTA si DACA se POATE monta un sistem de franare cu discuri pe spate (inclusiv omologarea).Am niste planuri pt loganelul asta al meu...Multumesc si toate cele bune la toti.

            AM AFLAT ! Mutumesc nu mai trebuie.:P

            Last edited by momolino; 5 September 2009, 14:35.

            Vand schiuri de schior cazut in prapastie in Hymalaia :

            Comment


            • Originally posted by momolino View Post
              Buna la toti membrii clubului..Imi pare rau ca nu am mai ajuns dar am fost foarte ocupat luna asta... dar promit ca o sa ajung in curand...

              Intre timp lasati-mi si mie raspuns CAT , CUM , DE UNDE , CAT MA COSTA si DACA se POATE monta un sistem de franare cu discuri pe spate (inclusiv omologarea).Am niste planuri pt loganelul asta al meu...Multumesc si toate cele bune la toti.

              AM AFLAT ! Mutumesc nu mai trebuie.:P

              Nenea MOMOLINO@, TE ROG NU FI SFIOS SI SPUNE-NE SI NOUA UNDE SI CAT COSTA !!!!!!!!!!!! Eu personal am ajuns si la fabricant, si tot nu garanta nimeni ca se poate omologare. Dar cine stie ? Poate matale ai reusit !
              DECI ASTEPTAM DETALII TE ROG. Nu ne lasa prea mult in suspans ca nu o ducem prea bine cu inima.
              Si bine ai venit pe forum Xp3RTuL@ !!!!!!
              Last edited by MARIUS-77; 5 September 2009, 16:00.
              http://www.cbmania.ro

              Comment


              • Vremea aiurea ~X( presimt ca in seara asta o sa stam sus la Agronomie sa ne bem cafeaua in masini )) sau mergem la Tuffly si da Tony o prajiturica economica ;;) la tlei lei patluzeci

                Comment


                • hmm...sau un gratar ceva.....cine stie....
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • ne vedem maine seara baieti...si fete
                    sigpic

                    Comment


                    • ms marius de urare ..se pare ca eram de mult dar nu prea utilizam ..promit ca asta o sa se schimbe de ... o seara buna tuturor si HAI ROMANIA :p

                      BUNA DIMINEATA.... V-a placut meciul aseara ?
                      Last edited by Xp3RtuL; 6 September 2009, 09:57. Reason: Automerged Doublepost
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • bun meciul
                        se putea si mai bine
                        dar lasam sa avem despre ce sa vb diseara la intalnire
                        sigpic

                        Comment


                        • bine bine ..am inteles... va urez o zi buna la toti in continuare si ne vedem diseara la intalnire :P
                          Last edited by Xp3RtuL; 6 September 2009, 11:51. Reason: Automerged Doublepost
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • momolino..nu te amagii singur..nu se poate omologa sistemul de franare pt spate... a incercat si ionut lnc..si multi alti colegi din tara...unii au montat ..si merg fara omologare...pe barba lor...
                            eu sunt de parere, ca te rezolvi mult mai bine si mai sigur cu niste discuri cu un diametru mai mare ,ventilate, pefrorate(nu cu bormasina )) ) etc, pt fata, eventual si un set de etrieri de pe van sau pickup , ;) e mult mai sigur ;)

                            bafta baieti...ne vedem diseara..sper sa avem vreme frumoasa
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Multumiri baietilor care au contribuit la reconditionarea masinii parintilor lui Max.Prietenul la nevoie se cunoaste.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Da, arata destul de bine, la cati ani are saraca !!! Bafta lume :-))
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google