Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LNC poate nu ma uiti cu ce am discutat aseara.Daca vrei putem face o sesiune de photo
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • `neata....
      ms inca o data pt cado` ....

      yoyo , in poza te-am vazut...in realitate in schimb...n-am nici cea mai vaga idee cine esti :P
      Last edited by zuz84; 9 September 2009, 10:40. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • eram cu Paul (kfj) knd am fost la mashina la Na5ul sa luam sticla cu apa/ suc , c mai era))
        remember?

        Comment


        • ionut vb diseara de trb aia.o zi buna 2 alll
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • scuza-m dar pe afisul facut de tine e mai evident k e aplicata masina .. eu asa zic ... nimeni numai zice nimic ... :-ss

            de ce nu se face un topic special pt chestia asta cu afisele si posterele si flayere... ????
            Last edited by BeYh3m; 9 September 2009, 11:00. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic
            Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

            Comment


            • ok xpert.... bcv negativ
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Dragi colegi si prieteni.

                Voiam sa facem o chestie faina... ce daca voi platiti cotizatii? Sau aveti anumite facilitati in anumite locuri?

                Si la noi se puteau plati, (ca defapt asta e principala problema) si intalniri se pot face si la roman ca de asta am propus sa se cheme FRT Roman.
                Veneam si noi la evenimente mai mari ...

                Dar nah ... asta e... voi sunteti FRT. Sa auzim de bine...

                Scuzati (citez Ionut LNC) "CULMEA TUPEULUI" , bine ca am intrebat ca cine stie cu ce proces ma trezeam ;)
                VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                sigpic

                Comment


                • Ieri am dat comanda de bixenon Ignis 6000k la cei de la 1tuning - 370 lei cu transport gratuit. O sa apelez la cunostintele voastre pt montaj. Dau o bere ... fara alcool bineinteles

                  Comment


                  • diseara o sa intarzii putin la intalnire..am niste treburi......dar vin...
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • avand in vedere wallpaperurile prezentate pana acum, va instiintez ca anulez concursul pana prindem o perioada cu mai multa inspiratie...... multumesc celor care s-au straduit si au realizat cate ceva pentru acesta..... ca sa imi fie inteleasa exigenta va amintesc ca sunt si designer

                      infiintarea unui filiale FRT presupune niste lucruri si nu se realizeaza pe messenger si la viteza doar pentru faptul ca doritorii vor sa isi puna ceva pe masini.... in logan club deviza este aici toti suntem prieteni, deviza care ramane si in FRT dar.... daca pana acum era oricine membru, acum ramane cine merita membru..... ce e drept a fost o singura excludere din 130 de persoane.... zic eu ca nu chiar atat de drastic si cei care ma cunosc stiu ca se poate sta de vorba.... ce e drept pana vine cineva si incerca sa imi forteze mana.... subiect inchis.... asa cum ti-am mai zis Angel, daca vrei FRT la roman, vino la iasi si discutam face 2 face.... CULMEA TUPEULUI am spus-o in conditiile in care eu ti-am zis ca nu aprob FRT la roman (momentan) iar tu ai zis ca va faceti voi parasolare..... si la iasi se vrea parasolare dar pana nu definitivez designul si nu gasesc cea mai buna solutie tehnica, asteptam cu totii. Cu privire la corporate IDurile clubului va amintesc ca sunt propietatea euromarket.ro srl cesionate clubului Furios Racing Team & Logan Club Iasi, fara drept de instrainare, fiind protejate de legea dreptului de autor, rezervate prin stat clubului mai sus amintit. Utilizarea acestora fara acceptul beneficiarului atrage dupa sine sanctionarea sa conform legistiei in vigoare. Ai procedat CORECT solicitand utilizarea acestora. Nu trebuie sa te deranjeze faptul ca nu ai primit acceptul, acesta nereprezentand un afront adus tie personal sau clubului pe care il reprezinti. ...... si cum am precizat si pe net... tu ai zis ca vrei sa iesi de sub logan club iar eu am spus ca noi nu am iesit din club intitulandu-ne altfel, aceasta masura a trebuit adoptata pentru a putea facilita promovarea clubului in mass media fara a face referire la o marca si produs comercial. Sper ca am fost inteles.

                      Sper diseara sa fim cati mai multi sa putem pregati evenimentul Urban Racing
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • eu vin ... si astept si parasolarele alea
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • Colegule LNC, nu stiam ca ai terminat liceul de arta si facultatea de design...
                          Nu te supara fratili' meu, da' daca stiu sa ma bandajez la un deget, nu inseamna ca sunt medic.
                          Hai sa ne limitam la ce stie fiecare sa faca cel mai bine.
                          http://vladderdeicea.wordpress.com/

                          Comment


                          • baai da c rai sunteti..
                            mie mi-a placut afishul d aseara cu Seatul ;)) nuj a cui opera e, dar era nice.

                            Comment


                            • se pare ca pentru grim experienta e egala cu zero si cei zece ani de profesat din spate pe aceasta linie e iarasi nula.... in viata nu ii poti multumi pe toti

                              ca si design la afis se va face o a 4a varianta, pe fundalul orasului IASI in care se vor pune in prim plan loganul lui ciuci LKGul si Golful lui costi comanescu, asta deoarece ambele au urcat pe podium la cate o competitie de indemnare si reprezinta masinile urbane care sunt vizate de acest eveniment.
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • fara suparare pentru nimeni ..da asa mi se pare normal sa si fie afisul... cu orasul iasi si makr o masina autohtona in imagine (nu conteaza care)...dar avand in vedere ca masina lui ciuci a mai castigat premii atunci a lui e cea mai indicata. Sper sa nu ma injure nimeni si sper sa fie un eveniment super reusit
                                Last edited by Xp3RtuL; 10 September 2009, 15:45.
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google