Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lasa XP ca am zis cate ceva de la fiecare asa facem si inainte poate te-au atentionat colegii de comenturi!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • deci.eu nu mam suparat.chiar imi place.muhaha.week-end placut la toata lumea
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • Colegilor, nu ma intelegeti gresit, eu nu am zis sa nu punem o masina autohtona, am zis sa facem un afis care sa atraga priviri...iar eu nu as putea niciodata sa ma cert cu Ionut LNC (aka Pitbull ), tinem prea mult unu la altu
        http://vladderdeicea.wordpress.com/

        Comment


        • eu zic sa va luati....va mosesc eu primul copil )
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • rezultatele de aseara ?

            eu al-2-lea.muhahaha

            sorry.greseala mea.deci?rezultate?
            Last edited by Xp3RtuL; 11 September 2009, 13:34. Reason: Automerged Doublepost
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • Afisul

              Stimati colegi, nu cred ca putem sa facem o mica ,,disputa,, ce masina sa fie pe afis, pot fi cel putin 3 afise cu LKG, LNC, golf, chiar 4 cu CMC-ul.
              Inca ceva, daca fiecare stim pe cineva cu banuti, ar trebui sa ne miscam cu materialul oficial despre asa ceva, facut de LNC, pentru ca timpul trece si n-om putea aduna banutii de premii, macar.Ce ziceti?

              My Car

              Comment


              • Aici nea Dane ai foarte mare dreptate cu banii!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • trebuie vazut cu banii cum sa facem dar e cam greu la toata lumea
                  oricum eu va ajut cum pot
                  macar spiritual
                  sigpic

                  Comment


                  • Vorba aia "La tãtzi nii greu" )

                    Comment


                    • am deschis un nou thread..poate va intereseaza ;)
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • daca e nevoie d ajutor sa imi ziceti.....daca pot cu cea mai mare placere..week-end placut la toata lumea
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • Da ionut super ideea ta !!!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • ceva in seara asta?

                            Comment


                            • sigur ca da..la ora 20 la carrefour ERA pacurari... in parcare..
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • poate vrea careva ceva un odorizant bun pentru masina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google