Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bani

    Ma gandesc ca daca n-ar fi fost criza, cati dintre noi ar fi sarit cu bani sa organizam evenimentul? Vreau sa va amintesc ca o ,,sponsorizare,, cu bani, nu conteaza cati, nu urmareste un castig material pentru cel care ofera acesti bani.Asa ar fi corect sa ,,renuntam,, la cateva mici placeri la care nu prea vrem sa renuntam, de ex. o bere-doua -trei cu prietenii, o plimbare seara prin Copou cu loganelul, etc.,doar doar sa strangem niste banuti fiecare pe care sa-i dam din inima, daca dorim sa facem o manifestare absolut normala nu neaparat stralucitoare si costisitoare. Ganditi-va ca nu ne putem face de ras, iar ceea ce au stabilit cativa membri din staf, lucruri perfectibile de catre ceilalti, sa poata fi realizata. Stiu, o sa ma condamnati pentru ceea ce v-am scris mai sus, dar ganditi-va ca e o manifestare ce ne pune pe noi, cei din FRT, intr-o lumina cat se poate de buna fata de altii...In alta ordine de idei, inteleg ca la toti ne este greu, dar poate ne urnim pozitiv si rapid in sensul acesta.Poate deseara punem ceva la punct concret...

    My Car

    Comment


    • maree dreptate domle'
      sigpic

      Comment


      • Iata si prezenta din seara acesta!!!
        1. IS 24 BMW –MAX “IACA ASA BAT CAPRARII”
        2. IS 10 LNC –EUROMARKET CUM VRETI VOI NUMAI SA IASA FRUMOS
        3. IS 08 SFD –FLORIN DA ZILE CA E URATA CA SE VEDE SI IN FOTOGRAFII ADEVARUL DESPRE SFD
        4. B 78 MKO –TONY IN SEARA ACEASTA PASAGER DAR NU PENTRU MULT TIMP
        5. IS 06 JFH -VALI PROGRAMUL PRIMA CASA NU SA INCHEIAT
        6. IS 79 ECC –CONSTANTIN DACA STIAM CA FACE CIUCIOSU FOTOGRAFIE STTEAM SI EU CA PT. POZA
        7. IS 11 GML –VLAD DA E BUN STARTUL CARE L-AM DAT NU?
        8. IS 29 KOD –KODRIN IN SEARA ASTA AM PLECAT MAI DEVREME ASTA E
        9. IS 29 MDA - DANY DA PLECAAAATTTTT
        10. IS 62 BVA - MURDER SI AU VIN CU TINEEEE
        11. IS 29 FAV -VLAD MAI FRATE DAR MULTI DE VLAD AVETI VOI AICI
        12. NT 84 MIS - MARIUS ABIA AM ASTEPTAT SA VA REINTALNESC, MI-A FOST DOR DE ROMANIA
        13. IS 14 YNA -GIP TARE AS FI VRUT SA MA DAU SI EU PUTIN CU BAIETII
        14. IS 27 DAN – GOLD8SPEED OFFF TRIPLELE ALEAAA
        15. IS 24 CIC – IONUT DA FRUMOS SI ASTAZI
        16. GL 98 AGA - CIPRIAN DA AM INTARZIAT PUTIN CA I-AM FACUT LUI CIUCIOSUL TOATA CONSOLA ALBASTRA
        17. IS 20 LOL –B1ZAR DACA PRIETENII MEI VIN EU DE CE SA NU VIN?
        18. IS 05 LKG -CIUCIOSU DA AM FACUT AZI SI UN COPOU CU MUZ SI CMC TOATE CARTIERELE STIU
        19. B 66 XRG –FLORINASH DA DESIGUR SI EU AM MAI STAT CU BAIETII PUTIN
        20. IS 04 KCC –RAZVAN DA AZI AM DAT SI EU COTIZATIILE LA ZI SI MAI SUS
        21. B 78 MHX –CATALIN642 DIN PACATE A TREBUIT SA PLEC DAR A RAMAS LILI
        22. IS 05 CJR –CEZAR ADICA EU NU SUNT ZMAU?
        23. IS 67 LEX –RAMONA DA RAMONA NU SIMONA SAU RALUCA….
        24. B 67 XAR –DANA DA AM VENIT EU CA XRERTUL E LA SERVICI SAU ACASA NU A PUTUT VENI
        25. IS 69 SNT –DAN SOVERITA MEA A STAT ACASA IN SERA ACESTA
        26. VS 03 DXA –TUDOR DA AM SA SCHIMB MAI MULTE LA MASINA MEA
        27. B 75 HKA –DAN HAI CU YELOO!!
        28. IS16…CMC -CIPPY DA FRUMOS A MAI FOST IN SEARA ASTA CU CIUCIOSU
        29. B 55 MUZ –GEREMI EU AM UITAT SA MA TREC PE PREZENTA DAR SE AUD BINE EVACUARILE NU CMC? NU LKG?
        Attached Files
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • @ ion_lnc.... uite cu ajutorul unei chestii de genu asta si cu o ventuza de aia de carat geamuri ... se poate face un suport pt a monta camera video pe masina... ti minet ce am vorbit noi mai demult... ;)

          0.9 tce SL plus

          Comment


          • trebuia sa apara si dana in una din poze...da se putea sa nu ))... hai ... va urez o saptamana frumoasa la toti ..
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • Salutare tuturor !!!!

              Ciuciosule multumesc mult pentru poze sunt f faine numai ca trebuie sa invatam cum sa setam mai bine aparatul si atunci vorba lui Maxutzu(Dumnezeu sa il ierte) va rupe fashu
              Hai ne vedem si auzim miercuri la Palat , aveti grija de voi !!!!
              PS - FARA SA VREAU AM AUZIT CA AU FOST DISCUTII IN LEGATURA CU CE MASINA SA FIE PE AFIS - PAREREA MEA ESTE CA MASINA LUI IONUT AR TREBUII SA FIE SI NU PENTRU CA ARATA CEL MAI BINE(CMC,MUZ,CIUCIOSU)ARATA MAI BINE IN SCHIMB VOI LOGAN CLUB ASA V-ATI FACUT CUNOSCUTI PRIN IONUT LNC PLUS CA SA FIM SERIOSI A TRAS CEL MAI TARE DIN TOTI CA ACEST CLUB SA AJUNGA UNDE A AJUNS ACUM.SPER SA NU FII SUPARAT PE NIMENI ,IAR DACA AM SUPARAT ASTA E !!!!!


              is.08.sfd

              Comment


              • Iar s-a gresit numarul la masina mea ! )

                Ciuciiiii din cauza ta o sa trebuiasca sa fac un U cat se poate de caligrafic)

                Comment


                • am vorbit de pretul pt distributie cu tot cu revizie la benzinare si cica ar ajunge la
                  auto moldova cca 1450 ron - fara pompa de apa
                  bras cca 1200 ron - fara pompa de apa

                  zicea geo ca la caremil ar fi 800 ron..... eu unul nici nu ma chinui sa dau un telefon sa vad pretul... anul trecut au cerut 1600 pe distributie

                  Bras
                  reglaj culbutori - 90 ron - pt cei interesati
                  reglaj lumini - 10 ron
                  reglaj proiectoare - 10 ron

                  pompa de apa - se schimba doar daca este necesar.... una originala este cca 250 ron una englezeasca este max 150 ron... ideea e ca daca ti se strica ulterior platesti iar manopera pt desfacerea motorului... cca 900 ron

                  sambata se merge la antrenamente pe pista pentru doritori .............. .... Sa va luati 15 litri de benzina si gume pe fata
                  Last edited by euromarket; 14 September 2009, 14:00. Reason: Automerged Doublepost
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • salutare la toata lumea !!! prietenoase poze Ciuci ;;):P

                    Comment


                    • 6. IS 79 ECC –CONSTANTIN DACA STIAM CA FACE CIUCIOSU FOTOGRAFIE STTEAM SI EU CA PT. POZA
                      Lasa...vezi ca au iesit si altii mai bine in poze...

                      Eu probabil ma intrebam ce caut la intalnire
                      Sincer si de data asta s-a cam pierdut timpul, limbaj suburban, povesti Loganesti, mult fum de tigara, un nene care a facut 2 frane sa-l ajute pe micutzul lui sa umple Pampersul.

                      Concluzia mea: not cool!

                      Propun: o organizare mai laborioasa a intalnirilor, stabilire (sau macar propuneri) de teme de discutie dinaintea intalnirii etc.

                      Comment


                      • parerea fiecaruia conteaza ...dar in acest club , cum toti suntem prieteni...toata lumea discuta despre ce a facut in saptamana anterioara si exact cum spunea si ionut despre lucrurile importante se discuta mai mult miercurea ... ....ar trebui sa spui si tu despre ce ai vrea sa discutam sau sa zici la fata locului sa vb despre acel lucru ... nici eu nu sunt un membru vechi in acest club dar atunci cand am avut o problema sau am avut ceva de discutat am intrebat sau am cerut ajutorul si mi sa acordat ..asa ca .. cel mai bine ar fi daca vrei sa discutam despre ceva anume sa spui ... O zi buna in continuare ... Si ciuci ... misto poze...da nu stiu cum se face ca tu faci poze numai cand nu sunt eu ......o zi buna tuturor in continuare
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • constantin sa stii ca apreciz initiatia ta si nu ascund faptul ca nu ma deranjeaza si ca nu am incercat sa conving colegii sa pastreze un limbaj decent.... dar cand se aduna 2-3 e suficient sa uite de rugamintile celorlalti si sa le deconsidere..... sper ca in timp totusi sa reuseasca sa se abtina... am mai avut discutii foarte aprinse pe tema asta

                          ce a facut dl dan aseara nu este permis si a fost mustrat.... isi testa remparea .... cam in aceeasi situatie au mai fost cativa colegi care au avut parte de acelasi tratament

                          daca ai solutii mai bune pentru aceste situatii de mai sus sa stii ca suntem deschisi

                          am vazut ca te simteai putin pe langa aseara dar nu am cum sa stau individual cu 35 de persoane si sa le rog sa se integreze... nu mai suntem la gradinita, nu ai de ce sa fii timid, incearca sa ii asculti in prima faza si sa dai jos cuvintele, epitetele care nu iti pica bine si ai sa vezi ca sunt baieti buni toti... chiar si cei mai "rai" si ai ce vorbi cu ei si te pot sprijini cand ai nevoie

                          daca simti ca nu ai subiect de discutie, din nou te invit sa propui in fiecare saptamana o tema anume de discutie asupra careia sa reflectam.... tine cont ca acum cca 30% din club sunt posesori de alte marci auto si trebuie si ei integrati in discutie, nu merginalizati, da?

                          o alta propunere ar fi sa incerci sa fii mai des printre noi, chiar daca pentru putin timp, asa ai avea ocazia sa ii cunosti si pe ceilalti si pe cei noi si sa ai subiect de discutie cu ei.


                          ma intreba ieri cineva ce inseamna sa fii membru al clubului si daca ar fi ceva conditii.. poate initial noi nu impunem nimic dar din momentul in care esti prezent la intalniri sau/si devii membru cu acte in regula atunci apar cateva obligatii decente fata de club si membrii acestuia:
                          - sa avem o tinuta, limbaj si comportament decent
                          - sa nu marginalizam, jignim sau luam peste picior ceilalti membri, insotitorii acestora sau trecatorii pasageri
                          - sa avem o prezenta lunara la intalniri in numar de minim 2-3
                          - sa avem stiker cu logan club sau frt
                          - sa avem legimitatie
                          - sa respectam regulile clubului
                          - sa respectam deciziile staffului
                          - sa participam la manifestarile si evenimentele clubului
                          ..... cam astea imi vin acum in minte... am sa completez lista... puteti sa o faceti si voi
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • OK, chiar ma asteptam sa-mi sara cineva in cap in urma comentariilor mele ;) si nu ma suparam. Dar vad ca tu imi explici cu calm....

                            Eu sunt asa, mai drastic din fire - pot sa pierd o discutie interesanta daca e impanata cu "expresii".
                            Nici pe dl. Dan n-am vrut sa-l supar - daca am reusit ... voiam doar sa fac o gluma, si eu am copil mic si nu franez asa
                            Eu remaparea am testat-o la drum lung, in pante, cu greutate in masina etc.

                            Desi n-am punctat in comentariile mele: am vazut aseara si discutii constructive (ex. Ciprishor care le explica unor colegi ce modificari poate face el)

                            Dar am certitudinea ca macar unii vor primi mesajul meu in mod corect si se va schimba ceva in bine.

                            Comment


                            • ok..trecand peste astea...

                              tin sa va anunt ca mi-am vopsit plafonul din spate unde sunt boxele ..... o sa fac si niste poze..sau il vedeti miercuri ...

                              pacat ca nu pot venii sambata asta pe pista ... plec la neamt ...
                              dar saptamana viitoare... strig prezent...
                              astazi mi-a ajuns si presostatul.. sper ca zilele urmatoare sa ma duc sa il schimb...si sa iau legatura cu ciuciosu sa vad de schimbul de ulei :P ...
                              0.9 tce SL plus

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google