Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am si eu o propunere... binenteles daca se vrea.. sa puna fiecare membru cate 10 lei si daca sunt 100 de membri si tot facem minim 10 mil si cei care vor/ si au sa dea mai mult sunt bineveniti .... asa sa strangem cat mai mult ? ce ziceti ?
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • poze cu jantele
      Attached Files
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • @ ion_lnc - consla e super si mie im place la nebunie..dar in ceea ce ma priveste pe mine ramane doar la stadiul de vazut/placut
        cat despre garajul donat de parintii lui MAx... .. no coment ....e prea tare.. deci..:-?? nu stiu ce sa zic ... faza e ca nu stiu unde o sa gasim noi un teren pe care sa il punem.. si fara bani ..doar sa inchiriem de la cineva... o bucatica de teren..dar iarasi e greu...nu se stie cine inchiriaza cat avem noi nevoie... oricum..o sa intreb in stanga si in dreapta poate aud/gasesc ceva....

        @ ionutz_ plasa am luato din bazar am dat 20 ron pe ea...nu e cine stie ce..dar eu sper sa isi faca treaba... era unele mai dragute pe la 30 ron..dar am zis ca e ok si asta
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • asta oricum o sa se intample se vede ca esti nou ... hi hi hi ... de ce crezi ca i-am convocat maine pe toti ei stiu deja
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • ms ms...am inteles k sunt nou....da sper sa ma fac util....
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • I-a expirat cuiva permisul ? Al meu face luna viitoare 10 ani trebuie facuta iarasi vizita aia medicala? sau daca te duci pana sa expire nu mai trebuie facuta ?
              tare bine ar mai fi sa nu mai trebuiasca sa umblu
              IS-16-GEN

              Comment


              • din cate stiu eu..nu mai trebuie vizita medicala..daca te duci inainte sa expire..daca te duci dupa ce a expirat..trebuie...acum...poate au schimbat iar ceva astia de sus..
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Te duci si il dai pierdut ca sa nu mai faci vizita medicala. Eu trebuie sa-l schimba la anu', dar il voi schimba odata cu buletinul, dupa ce cumpar apartamentul.

                  Comment




                  • Am avut treaba zilele trecute si n-am mai apucat sa vin la intalniri, de-abia astept miercuri sa vin.
                    Pana atunci, Ionut LNC am incercat un poster, ce zici ?
                    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                    Comment


                    • uite-te la modelul d p www.frteam.ro .....a facut ionut un model
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • interesant catalin, nu sunt eu adeptul afiselor negre dar ai pus intr-o lumina interesanta mesajul, cel mai important element, cel de racing in schimb lipseste, iar titlul este urban racing, nu industrial :P..... intre timp s-a schimbat denumirea si acum se va merge pe cu totul si cu totul altceva....

                        grim si-a arata interesul de a contribui cu designul afisului, asfel astazi i-am furnizat imaginile, textele si toate indicatiile necesare. dupa o zi de munca la acesta am hotarat sa utilizam in afis imagina prelucrata de el, motiv pentru care ii multumim pentru aportul depus, ramanand zilele acestea sa definitivam si restul afisului.
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • salutare...ioane..eu zic ca totusi trebuie o masina pe afis..fie ca e a at a lui ciuci sau costy..etc...nu are importanta...dar trebuie sa fie o masina acolo... ca sa fie inteleasa ideea competitiei si din poza nu doar din scris...ca asa se uita unu in graba si zice ..." aa pe 1Noiembrie bataie organizata in oras , tare ma duc si eu " ,....
                          asa ca luati o hotarare si puneti o masina pe afis..o idee ar fi..sa folositi o poza de la Dancu de la circuit... ori cu mko-ul cand face burn...ori cu gramada de masini parcate... nush...sunt multe variante.... nu trebuie lasat gol..
                          asta e parerea mea..si o sustin ;) cine nu e de acord cu mine sa aduca argumente

                          ps: ioane..acum plec sa il caut pe om ;) (cu ce am vb )dau raspunsul diseara prin sms
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • ca sa nu va mai framanatati lasati in seama mea afisul .... imi cer scuze ca v-am intrebat care ce si cum ca au aparut discutii, s-au incheiat prietenii si au inceput sa arunce unii cu noroi.... vezi doamne cum de imi permit sa zic ca as fi designer daca nu am liceu si facultate de arte.... ma scuzati..... lasati ca am sa procedez asa cum am facut pana acum, cu umila mea pricepere si daca nu a iesi bine tot pe mine sa dati vina......
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • va sustin p aman2.....da ar cam trebui o masina p afis dar in acelasi timp si chestia asta a cam nascut divergente,asa ca mai bine il lasam p ionut sa s ocupe ...Parerea mea....o seara buna
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • Imi cer scuze, colegilor de club si nu in ultimul rand lui ionut, eu am incercat sa ajut cu ce pot si cu ce stiu. Sper sa nu fi suparat prea multa lume, mai ales ca sunt relativ nou in aceasta comunitate; din punctul meu de vedere nu s-au stricat prietenii, dar fiecare cum vrea si cum stie.

                                Daca lumea considera ca am aruncat cu noroi e problema lor, eu m-am simtit indreptatit sa reactionez asa pentru ca unii fac ani de zile de studii si practica iar altii din alte domenii vin si au pretentia sa fie buni la orice. Ca sa fiu inteles eu am facut 8 ani de arte si 3 de facultate pentru a avea pretentia de a ma numi designer, nu vreau sa ma dau mare si nici nu vreau sa creez discutii, vreau doar sa fie clara treaba si sa se termine aceasta disputa la fel de repede pe cat a inceput.
                                Last edited by grim; 15 September 2009, 19:40.
                                http://vladderdeicea.wordpress.com/

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google