Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ciprishor da daca avem cotizatia platita in avans? cat e remaparea??")

    adica zuza...remaparea e aia cand apesi pedala si te infingi mai repede in scaun ca la bemveu .....cuplu mai mare
    Last edited by vali007; 17 September 2009, 13:55. Reason: Automerged Doublepost
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • Pentru cei cu cotizatia platita in avans pretul e acelasi dar in plus primesc o diploma de multumire din partea lui LNC.











      It's just a joke .
      http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

      Comment


      • iti faci remapare jmek? ... d unde pot procura/cumpara un aparat pentru diagnoza la logan?
        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

        Comment


        • Originally posted by zuz84 View Post
          wtf e remaparea asta bre ???
          zuza...nu au treaba... o dau la misto baietii....
          remaparea inseamna... schimbarea hartii de injectii (map injection) cu una modificata... pt a castiga cativa nm si cp..... din serialul "tuning la motor" asta e episodiul cel mai ieftin si cu rezultate bune ...

          sper ca acum ai o idee despre ce inseamna..

          si nu te gandii ca te infunda in scaun cum spune jmek...sa nu uitam.. nu e bmw ;)


          Xp3rtul... la ce iti trebuie un "aparat" de diagnoza??? costa ceva bani softul...vorbeste cu ciprisor.. ;)
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • nu e pentru mine..unul cu un service (coleg) vrea..... vreau sa stiu un pret..
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • in jur la 500 ron..depinde ce vrea...cauta pe net..si pe forum...si o sa gasesti ...asta daca stii ce cauti
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • gata ..am inteles...celebra "cipuire"..pai ce nu ziceti asa...

                Comment


                • greu greu...asa e ...cipuim loganelele zuzo...apropo nice tatoo.... ms ion...am sa ii zic colegului meu
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • Interfata se gaseste si cu 150Ron dar softul nu cred ca e de vanzare. Daca vrea sa il foloseasca in service ii recomand clip-ul, tool-ul oficial Dacia/Renault pentru service dar costa undeva in jurul a 1000 euro pentru a fi in legalitate.
                    http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                    Comment


                    • Xp3RtuL Ms

                      Comment


                      • Eu am remapare facuta la DimSport si la Dynopower am scos 81 de ponei, unde baietii de acolo s-au mirat, acuma sunt tare curios cati ponei as scoate cu harta de la Ciprishor (la fel,mai multi sau mai putini). Ce zici Ciprishor?
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                        Comment


                        • he he he ....foaie verde loboda, pasare ca porcu nui cante troaca de rasuna, ar zbura dar nu are cioc.
                          Morala: nu da cu piatra in geam ca nu e bicicleta ta

                          Comment


                          • aruncati un ochi aici... ca sa dau comanda..cat mai repede...
                            xp3rtul..spune ce faci cu modulatorul ala fm ???

                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Ami mie mi se pare ca e corect la tine nu e asa?
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Nu Ciuci, nu e corect. Mai arunca un ochi pe foaie si ai sa vezi diferenta.
                                sigpic
                                Play ManagerLeague

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google