Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • luni trebuie sa achitam o prima factura ....... 300 ron pt fotocelula.... va rog sa va mobilizati cu cotizatiile pana duminica... acceptam si plata in avans
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • deci ....pot veni duminica sa vad cumva dati?chiar daca nu ma dau?haha
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • salutare tuturor !!! :P apropo zuz84 cum fac sa-mi mai dai cativa fluturasi in afara de culoarea rosie ??? ;;)

        Comment


        • Da zuza multumesc de salutul din trafic ...multumesc deasemeni si lui valy007!!!!
          Vlad!nho vezi ca zicea ceva Ciprisor ca a pierdut tatal tau o cheie si te poate ajuta el !!!!!

          Nu si-a pus nimeni folii pe geamuri sau nu stie pe nimeni care sa-si fi pus folii la Ager?
          Last edited by ciuciosu; 18 September 2009, 23:52. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • ciuciosu36BUN...cu placere
            iooon_cug ... hi hi hi ....nu`i bai ..asteptam ...poate chiar..pana pe 1 nov vine si comanda
            kodrin .... mai am cativa fluturasi ..iti pot da cate unu din fiecare culoare...si mai am si buburuze..ramane e duminica eventual

            Comment


            • Zuza asta e dotata rau

              Are si fluturi si buburuze si-un L )

              yoyo, acum ar trebui sa intorc roata in favoarea mea si sa fac aceeasi acuzatie pe care am primit-o si eu acum ceva vreme... ( vis a vis cazul Mihaela )

              Comment


              • Propiect al primariei:

                "Edilii pregatesc un proiect de hotarare ce vizeaza proprietarii de masini sau motociclete ce provoaca zgomot ridicat pe strazile municipiului. Astfel, exista posibilitatea ca soferii sau motociclistii sa primeasca amenzi usturatoare in momentul in care ambaleaza motoarele doar pentru a impresiona. Totodata, va fi stabilit si un nivel al decibelilor pentru fiecare zona a orasului in parte. "Deocamdata, lucram la un proiect. Nu inseamna restrictii de circulatie. Exista o posibilitatea ca pe timp de zi sa fie interzisa depasirea valorii de 70 decibeli, iar pe timp de noapte valoarea de 60 decibeli. Scopul acestui proiect este de a tempera persoanele care circula cu masini sau motociclete tunate si nu numai si provoaca zgomot. Trebuie sa respectam doleantele populatiei pentru ca au fost multe nemultumiri. Sanctiunile vor consta in amenzi ce urmeaza sa fie stabilite in momentul formularii proiectului", a spus Andrei Trofor, purtatorul de cuvant al primariei. Dupa formularea proiectului de hotarare, acesta va fi supus discutiei in cadrul unei sedinte viitoare de Consiliu Local. Nivelul zgomotului provocat de autovehicule va fi masurat cu ajutorul unui decibelmetru"

                sursa



                Din pacate duminica nu pot veni in Dancu, dar sper sa ajung la intalnire.
                Last edited by vali007; 19 September 2009, 06:50.

                Comment


                • ciuci eu mi-am pus folie la ager! e okay!
                  God is my copilot

                  Comment


                  • merci frumos Zuza ;;) ne vedem pe duminica :P
                    XP: da numai da`i nici`un semn de viata lasa munca o cafelutza ceva ca altfel tai cablu la tine si nica net
                    Ciuci:maestre ce faci ?:P
                    salutare all ;;)


                    Va rog fara limbaj mirc
                    Last edited by vali007; 21 September 2009, 06:06.

                    Comment


                    • DA Ciuci sper sa ajung duminica la intalnire sa vb tata cu ciprisor de cheie !!! ca am zis ca sfrsitul asta de saptamana nu mai es din carte !!! sper sa termin "treaba" cu invatatul !!

                      Comment


                      • Ciuciosule si eu mi-am pus folie la Ager sunt super ok!!! Stii tu ce ti-am datP foloseste-o Te-am pupat!!) E cel mai sigur
                        sigpic
                        https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                        Comment


                        • am fost la peste de asta n`am scris nimic pe forum..have a nice day all

                          Va rog fara limbaj mirc.
                          Last edited by vali007; 21 September 2009, 06:08.
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • si eu am lipsit
                            sa fiti cuminti
                            sigpic

                            Comment


                            • La ce ora se merge la Dancu ?
                              1.6 16V

                              Comment


                              • ciuci...am si eu un tovarasel cu folie d la ager...e marfa.buy buy
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google