Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am nevoie de 5-10 masini dispuse sa fie colate pt 1 luna si decolate ulterior cu reclamele la cei mai banosi sponsori.... vorbim la politia rutiera sa le dea o hartie la mana sa le permita sa circule asa prin oras o luna.... asteptam voluntari

    1. Cic
    2. LKG
    3. Her (?)
    4. Gml (?)
    5. Gen (?)
    6. Mko (?)

    in alta ordine de idei haideti sa facem o lista cu cei ce vor sa merga in weekend (s+d) la suceava la evenimentul de la carrefour organizat de fritz, razvan, ******* va fi divertisment maxim: indemnare, liniute, expo tuning. Mecanicii au cazarea asigurata in nr de max 4 cu mic dejun.... restul mergem in padure cu 80 ron :P .... nu se iau taxe de participare in schimb vor fi locuri limitate.... nu uitati ca logan club iasi e vedeta in suceava .... nu o sa va para rau

    1. Lnc + ana
    2. Mko
    3. Grm + alina
    4. Lkg
    5. Fav - mecanic
    6. Zuz + Uxa

    Pt liniutele de la Suceava
    Grupele vor fi urmatoarele:

    A 90cp -110 CP
    B 111cp-130 CP
    C 131cp-165cp
    D 166cp-200cp
    E 201cp-250cp
    F 251cp-300cp
    G 301cp-350cp
    H 351cp-420cp
    J 421cp si peste

    Nu vom aplica coeficient de tractiune. Grupele se vor face dupa puterea din certificat indiferent de tractiune.
    Montarea suplimentar de turbo = putere X 1.6
    Montarea suplimentara de compresor = putere X 1.4

    Am rugamintea sa fiti duminica dimineata la ora 10 cel tarziu pentru inscrieri, pentru a incepe la 10:30.
    Repet - timpul este limitat si astfel in functie de numarul de masini de la clasele superioare, locurile din clasele inferioare vor fi limitate.
    Last edited by euromarket; 22 September 2009, 11:12. Reason: Automerged Doublepost
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • jmek+cristina

      la colat ma bag
      Last edited by JmEk; 22 September 2009, 11:15. Reason: Automerged Doublepost
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • am nevoie de 5-10 masini dispuse sa fie colate pt 1 luna si decolate ulterior cu reclamele la cei mai banosi sponsori.... vorbim la politia rutiera sa le dea o hartie la mana sa le permita sa circule asa prin oras o luna.... asteptam voluntari

        1. Cic
        2. LKG
        3. Her (?)
        4. Gml (?)
        5. Gen (?)
        6. Mko (?)
        7. Jmek

        in alta ordine de idei haideti sa facem o lista cu cei ce vor sa merga in weekend (s+d) la suceava la evenimentul de la carrefour organizat de fritz, razvan, ******* va fi divertisment maxim: indemnare, liniute, expo tuning. Ca si cazare mergem in padure cu 80 ron (pensiuni):P .... nu se iau taxe de participare in schimb vor fi locuri limitate.... nu uitati ca logan club iasi e vedeta in suceava .... nu o sa va para rau .... CAZAREA oferita a sarit din skema

        1. Lnc + ana
        2. Mko
        3. Grm + alina
        4. Lkg
        5. Fav - mecanic (?)
        6. Zuz + Uxa
        7. Jmek + Cristina
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Ai si de la mine OK pt colaj dar nu exagerat, fa un design si daca e dragut ai 20 de masini care vor vrea colate Trust Me!!!
          http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

          Comment


          • masini pt. colat
            1. Cic
            2. LKG
            3. Her (?)
            4. Gml (?)
            5. Gen (?)
            6. Mko (?)
            7. Jmek
            8.Xp3RtuL(B-67-XAR)
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • VS 03 UXA sta la colat am vorbit eu cu el si a zis ca o sa fie un leuts linistit si o sa toarca cat timp e colajul pe el

              Zuz ;x

              Comment


              • Am discutat cu masina mea si e dispusa sa fie colata .sper nu exagerat de colata

                Comment


                • uxa...cauta-ma...am vb cu lnc si abia astept sa imi vad masina colata
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • Te-am cautat :>

                    Zuzyyyyyyyyyy mii dor de tine :-<

                    Comment


                    • si eu abia astept sa imi vad masina colata...
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • Grim + Alina = Suceava Confirmat
                        http://vladderdeicea.wordpress.com/

                        Comment


                        • astea vin colate in favoarea unui sponsor care va baga material in eveniment nu cu frt
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • acusica...acusica

                            as baga si zuz la colat dar mi-e sa nu zboare fluturii apoi...nutot cu vopsea..cand s`o scoate autocolantu....

                            Comment


                            • vopseau nu sare dupa ce indepartati autocolantul, fara frica mergeti sa va colatzi bolizii
                              s eu stau la colat desi eu SUNT CATZELUS RAU!!! ............ nu pap tot!!!
                              http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                              Comment


                              • tony , eu ma refeream la masina mea...pt care niste puncte unde se cojeste prostia aia de vopsea...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google