Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zuza fara griji ca se pune cu aer cald si se indeparteaza tot cu aer cald, adezivul care mai ramane se indeparteaza cu degresant si masina arata ca inainte, daca ai vreo problema pe urma i-ti vopsim masina RoZZZ sau Mov cu fluturi aerografatzi
    http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

    Comment


    • iuuuuhuuu...
      se vopseste moka ?

      Comment


      • offtopic : daca e pe vopsite ..eu imi aleg culoarea de pe acum..alb perlat

        ontopic : cand si unde mergem la colat?
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • facem o cheta si-ti facem fluturasul sa fie ca nou
          http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

          Comment


          • mai am eu un fluturash in plus....daca se intampla ceva ti-l ofer.hihi
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • hello baietii!!! mii de scz k nu am mai reusit sa ajung la intalniri dar serviciul (tre sa se bronzez pitzipipoancele) SI celelalte treburi mi au ocupat tot timpul ..fac tot posib maine sa ajung...spre k nu m ati uitat!!!!!!!!!! va poopacesc tare tareee

              Comment


              • Cam scumpe piesele, dar daca masina e OK, asta e....

                Puteai eonomisi macar 100 de ron macar la filtru de aer Hengst Germany(20 de ron), la ulei(4litri-ELF10w40 sport competition) 145 ron Metro, filtru ulei renault-22 ron Triorom Pd. de Piatra,cablu acceleratie Germany- 28 ron la mine.Faci calculele.Insa daca ai facut la Bras si esti sigur pe garantia lucrarii, atunci cred ca cei 100 de ron isi merita sensul.


                Originally posted by cconstantin View Post
                A fost OK la revizie.
                Am platit vreo 197 RON la Bras si inca vreo 235 RON consumabile (cumparate de mine dinainte ).
                La Bras s-au schimbat filtru ulei + uleiul, filtru aer, cablu acceleratie - ca l-au verificat acum si erau 2 spire rupte - a agatat cred, doar acum 1 an tin minte ca a ramas blocata acceleratia, plus desprafuire frane spate si spray special).

                Dinainte, am mai cumparat eu:
                - ulei ELF Excellium NF (Carrefour) - 169 RON
                - filtru ulei - de origine Renault - Autocenter (langa Bras - magazinul de piese) - 27 RON
                - filtru aer - Bosch - 38 RON - la Triorom Podul de Piatra.

                Scump? putea fi si mai scump fara reducerea de Logan Club si inca 20% reducere la cablul de acceleratie (piesa Dacia de origine - cam 60 RON inainte de reducere.

                My Car

                Comment


                • treaba cu pupacitul suna bine..nu aveam cum sa t uit pentru ca nu te cunosc(glumesc)...t asteptam maine seara..
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • E ocupata fata expertule ... asta stiam eu ultima oara cand am vazut-o...
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                    Comment


                    • eu doar glumeam ...cum am si scris in paranteza... si eu sunt ocupat ... hi hi
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • salutare LCI=FRT!stie careva care face prelungire capota la logan?ca de o saptamana caut si nu gasesc in is,sau pe cineva care lucreaza cu fibra?
                        God is my copilot

                        Comment


                        • ar trebui sa vb cu CMC ...vino si tu maine seara la intrunire si vb cu baiatul si te ajuta cu cea mai mare placere daca poate.... din pacate nu am nr lui de tel sa te ajut eu :P..
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • vin maine seara da a cui nr de tel ca CMC nu face el asa ceva?sau s-a apucat de treaba?
                            God is my copilot

                            Comment


                            • nu face el...da stie el un gagiu care se ocupa cu asa ceva din ce am inteles eu de pe la lume .. si cred ca te poate ajuta ;))..dar daca vii maine seara ai sa te convingi si singur
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • Iata si prezenta de duminica seara!!!
                                1. IS 24 BMW – MAXX “IACA ASA BAT CAPRARII”
                                2. IS 58 DAB –STEEL PAREREA MEA ASTA E………
                                3. IS 06 KYJ –BULDOZERKILL IACA ASA AM FACUT SI AM AJUNS LA ERA
                                4. IS 05 JXW –CRISTY NUMAR MAI COMPLICAT DECAT AM EU MAI ARE CINEVA?
                                5. GL 98 AGA –CIPRISHOR UN BORD? O CONSOLA CENTRALA SCHIMBATA ? CEVA?
                                6. IS 09 AMI –BRAGELONE CU PRIETENA –NA CA ERAM DATOR DE DATA TRECUTA
                                7. IS 09 AYA – MOMOLINO IACA SA MAI VIN SI EU LA ERA
                                8. IS 99 VFY – CRISTY AM DAT SI EU 30RON PT. EVENIMENT
                                9. IS 05 LKG –CIUCIOSU36BUN –DA MULTUMESC LUI NE-A DAN STIE EL DE CE
                                10. IS16…CMC –CIPPY BUNE XENOANELE DAR PUNE-TI FOLII]
                                11. IS 31 BAC –VICU –TOT RESPECTUL PRIETENE
                                12. IS 06 KBO –VLAD!NHO – SPER SA IAU EXAMENUL
                                13. B 76 GCX –CAT_ALEX52 – NU NU NU SUNT NASCUT IN 52
                                14. IS 08 SFD –FLORIN- MERGE SI BALENA LA INDEMANARE
                                15. IS 06 LBE –VALYY –AM PLECAT LA BUCALE
                                16. IS 84 ZUZ –ZUZ84 – NU MAI E NEVOIE DE PREZENTARE
                                17. VS 03 UXA –NASUL –IACA ASA MAI VINE NASU LA VOI
                                18. IS 10 LNC –EUROMARKET –MAI DA CINEVA COTIZATIILE
                                19. IS 85 CAR –SIMONA –IMI PARE RAU DAR MAREA MA ASTEAPTA…..
                                20. IS 05 GIX –RAZVAN –BUNE SI NEOANELE ASTEA VERZI
                                21. IS 07 RYB –HRIBERIU – ABIA AM AJUNS SI EU DE ACASA
                                22. IS 06 JFH –VALI007 –V-AM PUPAT….
                                23. IS 85 CAR –TONY – ATI VAZUT CA TOT AJUNG PE LA INTALNIRI?
                                Attached Files
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google