Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • catelul lui zuza a fost vedeta in seara asta )
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • smechere poze Ciuci!!!;)
      http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

      Comment


      • Roman: Tony cd meu?;;)

        Comment


        • Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung azi, dar duminica vin si eu cu "sosonica " mea.

          Comment


          • Sosonica?)

            Comment


            • "DA CAM CUMINTE IN SEARA ASTA" ) reusite poze, multumesc ciuci
              http://vladderdeicea.wordpress.com/

              Comment


              • ferea ferea ca duminica vine sosorica:P;))..te asteptam clariona ;))...multumesc de poza si de comentariu
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • `neata...`neata...am inteles...am inteles ..multumesc...multumesc

                  Comment


                  • floopy75 sper ca ai reusit sa iti rezolvi cat de cat problemele pe care le aveai :P...
                    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                    Comment


                    • Pacient 1.4 MKO, caut ''donatori'' pt urmatoarele organe: pompa servodirectie+caseta direcţie +bielete direcţie +capete de bara+bucse+planetare+carenaje+ cauciucuri max60% uzura. Pacientul se afla pe rampa de operatie a unui mecanic, sansele de supravietuire evenimentului de la Suceva sunt minime.

                      Dau sistemul meu audio,cine e interesat?

                      Ps: Ionut sa nu-mi stergi postul ca i-mi moare fetitza(mko) si sunt neputincios, fondurile sunt 0,0 si ''viitorul meu e mic si negru''
                      Last edited by TonySTI; 24 September 2009, 12:13. Reason: Automerged Doublepost
                      http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                      Comment


                      • Originally posted by Xp3RtuL View Post
                        floopy75 sper ca ai reusit sa iti rezolvi cat de cat problemele pe care le aveai :P...
                        Am fost la ciprian si aveam 2 erori din care una e sonda landa amonte. Nu s-a putut sterge eroarea din calculator. Cealalta era pt niste becuri arse la taste. In cateva minutzele au fost inlocuite La prima abatere trec si eu pe leduri.
                        Mai rau e ca nici unu de la dezmembrari nu vrea sa-mi vanda saxofonul, vor sa-l dea cu tot cu catalizator O sa incerc si in alte orase poate am mai mult noroc
                        sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                        Comment


                        • Variantele ramase pt MKO un donator su un alt proprietar pt detalli folositi Ymess, Nu deranjati inutil sau doar pt curiozitate!!!
                          http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                          Comment


                          • ma bucur ca ai rezolvat si am putut sa te ajut catusi de putin
                            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                            Comment


                            • waleeeuuuuu de la 8 bantui prin oras pt eveniment... concluzii:

                              multumita lui andrei apetrei de la grafit invest (partner in eveniment adus de zuza) astazi la 8.30 am prezentat evenimentul la cca 30 de oameni de afacei din iasi din care:
                              - diaconu roxana - iasisting - va incerca sa ne ofere stingatoare ca si permii
                              - luminita mihu 0 horus security - va incerca sa ne asigure paza si reduceri pentru alarme auto
                              - dipl. ec. caterina ailiesei - katty fashion - va incerca sa ne faciliteze parteneriatul cu primaria
                              - elena rosu - tipomold - ne va oferi partea de printuri la flyere
                              - andi agrosoaie - dictinna serv medicale - vizite medicale pentru batrani

                              apoi am facut o vizita de curtuazie si prospectare urmata de:
                              - shatter - ne ofera imprimarea de sepci si tricouri
                              - dream art - realizarea unor bannere mari si autorizatiile necesare + prima masina de colat

                              am lasat oferte si asteptam raspunsul; de la urmatoarele:
                              - myhardware.ro - volan pt pcuri - 10 buc - ca si premii
                              - salon coafor - frizerie alpha style - premii tuns, coafor, manichiura
                              - triorom - bonuri valorice a 150 ron ca si premii - ideea lui grim - bravo, acum sa vedem raspunsul
                              - pizzeria alila - premii, masa drifteri, organizatori, etc
                              - automayer - pt concretizarea premiilor ce vor fi oferite
                              - romeuroservice - premii, sponsorizare
                              - spalatoria redhall - premii

                              maine dim. la 9 trebuie sa fiu la Pim sa discut si cu acestia

                              bras - ne dau raspunsul saptamana viitoare
                              topgear - ne dau raspunsul maine
                              bet auto tuning shop - ma duc maine la ei

                              intre timp s-a modificat reducerile obtinute de la Bras tocmai pentru a va veni mai usor:
                              20 % la maopera adica 47 ron ora de maopera pentru orice FRTist
                              25 % la piesele de schimb ce intra in revizii + placute frana + capete bara + bielete directie - valabil pt gama dacia si renault
                              unghiuri - 100 ron
                              instalare filtru polen 90 ron
                              schimb filtru de polen 10 ron
                              filtru de polen 60 ron
                              reglaj faruri 10 ron
                              reglaj proiectoare 10 ron
                              curatare instalatie ventilatie - manopera 20 ron + spray 60 ron (merge la 2 masini)


                              mai aveti ceva idei ?
                              Last edited by euromarket; 24 September 2009, 17:47.
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • http://www.bzi.ro/Se-fura-pe-rupte-d...zi-A71059.html .... o innebunit lumea ...pana si in centru sparg geamurile la masini..sub ochii comunitarilor si a oamenilor ... doamne fereste
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google