Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu asta... dar voiam sa stiu o ora :P
    Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

    Comment


    • de la 8.30-9.00
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • Bafta la Suceava oameni buni ... eu sunt prins in muncile campului... la cules de struguri si sper sa termin maine ... ca tot merg de vreo 3 zile ca mi s-a acrit de atata munca... intelegeti voi, sper :-)
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

        Comment


        • Loganistilor mai treziti-va , la Bacau nu mere nimeni , este Regionala , nu spuneti nimic , cred ca va-ti virusat de curse si de frecat bani pe piese .............. treziti-va ...... ne facem de cacao ............... la ce-am facut noi la Iasi ............ acum ne prezentam numai un singur om .... adica eu.
          Face-ti o lista care mai mere la Bacau............
          TREZITI-VA ...........Desteapta-te Loganistule...............
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • stai calm steel la suceava merg eu toni fav zuz si uxa in 3 masini..... practic sunt singur cu toni acolo ca baietii vii pe seara dupa ce merg la max..... si cand a fost la galati am fost 4 ..... asta e.... cand o sa ii chemam pe ei la noi.... sa nu ne mire daca nu va veni nimeni.....
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Criza mare, benzina scumpa.....
              ECUFix
              Please don't visit my homepage!

              Comment


              • Originally posted by euromarket View Post
                va prezint forma finala a afisului
                singura modificare va fi tabela sponsorilor si partenerilor care vine actualizata.
                Salutare,

                o mica observatie ca sa fie totul ok la afis.

                Cred ca s-a strecurat o greseala mica din neatentie, in loc de "INDEMNARE" probabil trebuie scris "INDEMANARE".

                P.S. distractie maxima in deplasare la toata lumea care participa
                Last edited by Geo79; 26 September 2009, 02:00.
                IS-16-GEN

                Comment


                • Cine si-a montat a 2 a plafoniera in masina si sau cat la costat ca piesa aceasta!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • ciuci, cat te-au costat foliatul geamurilor?
                    www.loganclub.ro

                    Comment


                    • a ajuns forumul asta mai rau ca a 5a pagina din ziar......
                      pe langa faptul ca va intepati precum.....
                      hai sa lasam figurile la o parte si sa vedem cuym facem ca acusi vine evenimentul ala si tre sa vedem ce bani punem,cum si cat
                      ca sa iasa ceva ca lumea
                      parerea mea
                      nu sunt eu in masura sa dau sfaturi,da oricum nu ma dau inapoi can pot si am cu ce sa ajut atat clubul cat si pe cei care fac parte din el
                      Merry Chrismas
                      sigpic

                      Comment


                      • pai sa ne hotaram si sa incepem sa dam banii ca nu putem sa ne facem de ras acolo.. merry x-mas si tie
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • hmm....am fost la suceava ieri in prima zi.....aseara m-am intors in iasi....imi pare rau ca nu mi-am putut sustine in continuare colegii !! Toata stima pentru ei !!
                          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                          Comment


                          • JmeK dar te'ai dat si tu? sau te'ai dus acolo ... mai mult 4 fun?
                            Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                            Comment


                            • Pacat pentru Iasi ca nu ati avut decat un singur reprezentant la Bacau. A fost super. Bravo nenea Steel ca dupa o noapte de pomina ai reusit sa mai stai treaz si la intalnire si sa mai mergi si spre casa. Sa-ti stapanesti sanatos noul logan (albastru). La multi ani pt fetita ca am uitat sa-ti spun. Eu cred ca ma apuc sa modific loganul meu de politie. Ma gandeam sa-i fac o remapare si sa-i schimb lumina in bord pentru inceput (stii tu la ce ma refer)

                              Bravo Logan Club Bacau, si bravo tuturor participantilor care au venit de departe si nu numai.
                              VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google