Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem ?

    (GrIm)
    Last edited by grim; 28 September 2009, 15:34.
    http://vladderdeicea.wordpress.com/

    Comment


    • ni s-a batut obrazul,dar asta e , am lansat invitatia ptr.1 noiembrie ........ baietii au fost ok,a fost o intalnire reusita.
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • e radu,dar nu prea a mai fost la intalniri,e printre primii loganisti din is de cand s-a infiintat
        God is my copilot

        Comment


        • @ me_catalin: normal ca fiecare cu ce il doare
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • aha mc pt info ..e vecin cu mine prin oancea. i am vaz masina si nu-l vazusem pe la intalniri ..dar acum m am lamurit*

            Comment


            • reea suntem vecini si nu te stiu...ciudat....hihi
              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

              Comment


              • Nu vrea nimeni un set arcuri sport H&R....am de vanzare ...5 mil

                Comment


                • suntem vecini??pe bune? stai in oancea? ce mica e lumea!!
                  CMC nu mai vrei arcuri??

                  suntem vecini??stai in oancea?ce mica e lumea....
                  Last edited by reea_alex; 28 September 2009, 20:37. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • ba da draga vreau dar le primesc numai cadou
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by RADU_LYN View Post
                      Nu vrea nimeni un set arcuri sport H&R....am de vanzare ...5 mil
                      Pot sa intreb si eu: de ce le vinzi?
                      Coboara prea mult masina?
                      Nu stau bine pe masina? Mai ai amortizoarele stock?
                      Eu ma documentez despre arcuri sport Eibach (cica nu coboara asa mult masina, doar o face mai rigida si se potrivesc bine cu amortizoarele stock). Are cineva informatii despre alte arcuri nu neaparat sport, dar mai "rigide"? Poate cele de PH2 (am auzit ca sta mai bine la stabilitate, are arcuri mai tari?)

                      Comment


                      • dragi mei..aici puteti baga discuti despre tot ce vreti..ca sa lasam topicul pt intalniri mai liber... sa se posteze acolo doar anunturi importante sau chestii de genu .... aici puteti posta orice , inclusiv despre ce ati mancat cu o zi in urma... http://www.loganclub.ro/forum/discut...986#post417986

                        @ionut_lnc inca mai lucrez la asta.. pana acum.."viitorul nu suna prea bine" majoritatea spun ca e departe ...mai lucrez
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Tot miercuri o sa completam si fisele de inscriere in club pentru cei ce nu au completat asa ceva.! Va multumesc si va astept la palat eventual cu cate un pix ca sa mearga mai repede !!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Pt cei noi, in Copou ne intalnim la stadion si pe capat in rond asta pana e gata chioscul de la stadion .Orele sunt de la 20:00 pana ...............dimineatza cateodata.

                            Comment


                            • bai jmek lasa fata daca vrea sa pupe lumea :P ... reea nu stau chiar in oancea da nici departe nu stau ;;))..ne vedem miercuri
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • Originally posted by iooon_cug View Post
                                dragi mei..aici puteti baga discuti despre tot ce vreti..ca sa lasam topicul pt intalniri mai liber... sa se posteze acolo doar anunturi importante sau chestii de genu .... aici puteti posta orice , inclusiv despre ce ati mancat cu o zi in urma... http://www.loganclub.ro/forum/discut...986#post417986

                                @ionut_lnc inca mai lucrez la asta.. pana acum.."viitorul nu suna prea bine" majoritatea spun ca e departe ...mai lucrez
                                Bravo ioane !
                                Imi pare rau sa o spun, dar o parte a discutiilor de pe forum au ajuns sa fie mult offfff topic, iar unele chiar sunt atat de puerile incat starnesc zambete triste...
                                O zi buna tuturor!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google