Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • initial nu am vrut sa rasp aceleie replici dar vad k s-a ajuns mult prea departe...desi nu ar fi trebuit ..ceea ce EU am spus nu a fost decat sa citez vorbele baietilor...imi cer scz pt rain si celelalte loganiste,eu nu cred k v am jignit cu absolut nimic!iar dak in opinia ta am facut acest lucru ..chiar IMI CER SCZ ..nu a fost nici pe departe o lauda sau alte chestii de genu asa cum eu am fost acuzata! cred k va agitati prea mult pt NIMIC CHIAR PT NIMIC ..Se cunoste ca acest lucru e specific femeilor...in rest toata atentia supra EVENIMENTULUI k asta e prioritatea in mom de fata nicidecum care e prima blonda ,bruneta, loganista sau "neloganista"!!!!!cum ziceam tipic feminin si atat!
    have a nice day boys! :*:*:*:*
    aa si apropo cu ideea de politica sa stii k e una ff ok ,zic eu ..dak e ceva as avea pe cineva in PDL- poate poate..acum vedeti si voi ..ionut..lumineaza ne si pe noi))))

    Comment


    • Andreea cred ca am avea mai multe sanse daca s-ar discuta cu *********** avand in vedere ca este propusa colaborarea cu institutia sa.
      Zic si eu. Oricum vb deseara cu toti despre asta.
      Last edited by euromarket; 30 September 2009, 17:15. Reason: politica......
      sigpicAm o problema. Ma grabesc.

      Comment


      • Originally posted by Xp3RtuL
        sa nu ii zici ca nu votezi *****************
        ))...
        S-ar putea sa-i votez pe toti pe aceeasi foaie
        Vorbind serios, eu am colaborat cu PNL-ul la alegerile europarlamentare si au fost ok; cine stie acum cum i-a atins criza si pe ei

        Sa nu uitam ca decizia de a-i baga si pe politicieni ca sponsori ii apartine sefului
        Last edited by euromarket; 30 September 2009, 16:01.
        sigpicAm o problema. Ma grabesc.

        Comment


        • am vorbit si cu reeaa si poate dam si putina culoare politica evenimentului, depinde cata culoare dau ei contului nostru.....

          pana una alta cred ca e a 2-3a orara cand gafez fatza de petronela, prietena lui Dakota.

          prietenele noastre sunt si ele loganiste fara discutii... DAR STITI CU TOTI CEI CARE ATI FOST PREZENTI LA INTALNIREA DIN VARA CAND AM SPUS CA PRIMA LOGANISTA CARE VINE CU MASINA EI ARE DE LA NOI UN CADOU SI EVENTUAL II FACEM SI UN STIKER PE MASINA, deci petro no offense... iar cu RAIN.... cine sa te stie... intreab-o pe prietena lui vlad ami ca si ei ii promiteam stikere si surprize si cand am aflat cine era

          asta este suntem inconjurati de persoane care stau undercover si doar puncteaza si ne deruteaza... tot in spririt de gluma

          pentru toti macho de pe forum.... nu mai sterg posturi... dau ban direct ca sa stiti... si pt informatia voastra, inainte sa va sara hormonii din cap informati-va ca de asta aveti cap si pe gat.... de ex REEAAAoaaa are prieten.... Jmek vezi poate incepi cu posturi gen.... aaaa da eu doar vroiam sa o scot la o cafea ca si amici.... ciocul mic si joc de manevre da... sper sa nu mai citesc matrimoniale si amenajari de gradini in jurul membrelor forumului da ?.... matrimonialele in afara clubului :P

          deci ce partid politi e dispus sa fie promovat odata cu noi si da mai mult de 10 miute vezi-albastre?

          FARA OPTIUNI POLITICE PE FORUM VA ROG ....am sa va explic eu
          Last edited by euromarket; 30 September 2009, 16:02. Reason: Automerged Doublepost
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • nu stiu..dar sincer mi se pare o idee buna... ii dam si lui /ei voie sa zica ceva :P avand in vedere ca va fi si televizat ...sigur o sa fie incantati .... parerea mea
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • ca sa terminan cu divagatia numita "prima loganista" si sa revenim la prioritatile noastre...Urban Driving Skills. Postul meu nu a fost menit sa supere pe nimeni si cred ca s-a si inteles asta.
              Forta loganistilor si loganistelor !

              PS: Ionut, daca se vor fluturasi alb-negru, pot ajuta, indiferent de cantitate ... sau altceva de genul asta
              Last edited by vali007; 1 October 2009, 06:54.

              Comment


              • azi au mai confirmat participarea in partneriatul media pt UDS:
                InOras.ro, MSNTv
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Oauuuuuuuuuuuuuuu Petro tu erai!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Da cine sa te stie cu numele asta? Ei daca e asa e alta treaba jos palaria pentru tine si pentru toate fetele deasemeni!!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • afis facelift .... pareri ?
                    Attached Files
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • ajunge careva mai devreme la Palat?

                      Originally posted by euromarket View Post
                      afis facelift .... pareri ?
                      Parerea mea e ca locatia nu o sa se vada foarte bine (negru pe gri). In rest e ok

                      Ideal ar fi un print. Pe monitor nu-ti poti da foarte usor seama
                      Last edited by vali007; 1 October 2009, 06:55. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                      Comment


                      • asa lnc-ule de unde pana unde ai tras tu concluzia asta???
                        Vezi ca vorbeste gura fara tine.....no offense.
                        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                        Comment


                        • vis-a-vis de afis --- iooon place

                          in seara asta s-au discutat ceva lucruri..si s-au mai clarificat cateva probleme
                          asteptam lista de la ciociosu cu cei care se baga la colat... ...

                          va rog inca o data pt discutii offtopic folositi cu incredere acest topic .... -> http://www.loganclub.ro/forum/discut...si-t16276.html
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Pentru colari complete:::::::
                            1. B 78 mko -tony
                            2. Is 62 bcv -jmek
                            3. B 67 xar -xp3rtul
                            4. Is 24 cic -ioon -cug
                            5. Is 05 lkg -ciuci
                            6. Is 06 lbe -valyy ?
                            7. Is 22 alc -alex
                            8. Is 62 bva -murder
                            9. Vs 03 uxa -nasul
                            10. IS 04 KCG - brw
                            Last edited by euromarket; 1 October 2009, 10:51.
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • IS 04 KCG pt colare.

                              Comment


                              • Iata si prezenta de azi unde sa discutat evenimentul!!!!
                                1. Is 24 bmw –max –“iaca asa bat caprarii”
                                2. Is 67 lex –ramona- am venit printre primii azi!!!!!!!!!
                                3. B 78 mko –tony- da si a venit si simonaaa
                                4. Is 58 dab –steel- si de filmari cine se ocupa?
                                5. Is 62 bcv –jmek-daca cineva e matrimoniale acela sunt eu
                                6. Is 06 lvb –reea-alex- si eu am venit azi devremeeee
                                7. B 67 xar – xp3rtul- azi singur fara dana
                                8. Is 24 cic –ioon.cug –ma bucur ca azi sa discutat de eveniment
                                9. Is 81 gep –catalina-eu am plecat mai devreme
                                10. Vs 56 emi –floppy75 – cu ce pot va ajut si eu
                                11. Is 05 lkg –ciuci- am fost si eu cu darius
                                12. B 95 det –marius- cam scurt dar bun a fost azi
                                13. Is 06 lbe –valyy- buna muzica nu?
                                14. Is 08 uzy –uzzy –hai ca a fost bine uzzzzyyy
                                15. Is 29 fav –vlad- am completat si eu actele si sunt la zi
                                16. Is 69 snt- dan &petro – da da amandoi
                                17. B 76 gcx –cat.alex52-si eu am dat cotizatii si tot ce trebuie
                                18. Is 31 bac –vicu – da hai pe copou de acu…
                                19. Is 10 lnc –euromarket- maiii asculti sau vorbesc singur…?
                                20. Is 27 dan –gold8speed – da cu juniorul ala mai mic am fost si azi
                                21. If 36 wrt –harkommen- da cu toate firmele sa fie eu asa zic
                                22. Is16…cmc –cippy –altfel cum sa fie?
                                23. Is 11 grm –grim- da eu niste servetele vreau
                                24. Is 22 alc –alex –si eu vreau poate sare vopseaua sa vopsesc masina
                                25. Is 08 sfd –florin- hai pe copou………
                                26. Is 20 bgz –dexter200x –da si eu te ajut ionut
                                27. Is 62 bva –murder-da da si eu vreau colaj complet
                                28. Vs 03 uxa –nasul – haide zuza trece-te si tu pe prezenta pe pagina urmatoare..
                                29. Is 84 zuz-theo –da da acu ma trec…….busu treci in coace…
                                30. Is 85 car –symonarb – bun peugeotul
                                31. B 78 mhx –catalin642- inca nu ma bag la colat
                                32. Is 99 vfy –cristy –vreau sa zic ca azi nu am venit ultimul si am si inghetat de frig….da?
                                33. Is 55 gml –mircea- vai vai nu mai pot de frig
                                34. Is 08 exz –allexz- si z la sfarsit ionut…
                                35. B 71 xre –vasyion – da simona “e de vina “ca am venit
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google