Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bun tare la circuit dar panma la urma care e mai bun timpul lui tony ? cel cu frana de mana sau cel fara? si ionut ce timp are?
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • cel cu frana de mana ...timpii ii are BRW ..oricum in frunte este si TJk-ul ..... s-au scos timpi buni pe un circuit destul de incalcit
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • rezultate

        brw :

        Clasamentul cupa Dancu din 18`a 10`a 09 este urmatorul:
        ps : Am atasat timpul cel mai bun si cel mai slab.

        1 : TONY - MKO - 38.0 / 40.7
        2 : CEZAR - LEX - 39.9 /39.9(pentru evolutie nu am pus penalizarea de 3 sec)
        3 : IONUT - SBL - 40.6 / 54.0
        4 : SORINA - TJK - 41.8 / 46.9
        4 : CRISTI - VFY - 41.8 / 48.3
        5 : CEZAR - CJR - 42.2 / 45.9
        6 : IONUT - LNC - 42.4 / 45.9
        7 : FLORIN - SFD - 42.6 / 45.5
        8 : TONY - WOO - 45.0 /46.6
        9 : RAMONA - LEX - 45.3 / 57.1
        9 : ANDREI -WOO- 45.3 / 49.1
        10: STEEL - DAB - 46.0 /47.5
        11: ? - DVO - 47.3 / 48.7


        Felicitari participantilor

        completare pentru ciuci :
        Tony mko fara frana de mana 42.0 si cu 38.0
        Last edited by sorinush; 19 October 2009, 00:46. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Important!!!!
          mai avem doar o duminica pt antrenamente inainte de concurs.timpul trece repede........... sper duminica viitoare sa avem mai multi participanti si sa tratam cu seriozitate treaba asta .Ar fi pacat sa avem putini participanti din partea noastra si mai ales putini castigatori pe 1 nov.Si cu numarul de fete stam prost deci curaj! fetelor ca se poate.

          Comment


          • eu cred ca o sa avem o mare problema cu fetele la concurs ...parerea mea ... nu vad fete interesate..poate cateva si astea putine tare..... sa speram ca se va schimba ceva ..desi ma indoiesc.... om trai si om vedea ....
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • Eu zic sa nu va mai faceti probleme pentru ca nu numai fetele pe care le numaram noi vor veni la concurs. Vor fi destule. Sunt si fete interesate sunt sigura de asta. Stati linistiti

              Comment


              • sa fie asa cum zici si sa nu ne trezim cu 3-4 fete inscrise la 2 clase ....
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • Dab-ul nu are si el filmulet
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • am inceput sa filmez cam tarziu ..imi pare rau promit cu urmatoarea ocazie o sa fie :P
                    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                    Comment


                    • parca era un filmuletz cautam

                      sorinush pune tu filmuletz cu DAB steel parca aveai ceva
                      Last edited by Razvan BRW; 19 October 2009, 15:51. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Salutare tuturor !!! Sa nu zica lumea ca nu postez si eu ceva ete nah pun si eu filmele de ieri de pe Dancu P:P









                        IS.08.SFD
                        Last edited by euromarket; 20 October 2009, 00:00.

                        Comment


                        • abia astept sa-l vad
                          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                          Comment


                          • filmulet cu sbl-ul este?din ala cenzurat!
                            God is my copilot

                            Comment



                            • dab


                              SBL cenzurat
                              Last edited by sorinush; 19 October 2009, 18:02. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • multumesc sorinush
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google