Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fain fain felicitari la toti participantii si ciuda celor ce nu au fost sau nu au putut sa vina!!!!!!!!!!!!!!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • apoi felicitarile mele baietii!:* imi pare rau ca nu voi putea participa si eu la acest concurs (imi cam curg balele privind filmuletele dar ..next time for sure)dar voi fi acolo si va voi sustine!!!si sorry pentru absenta ..dar munca si facult ...imi omoara activitatea sociala))))))))) ne vedem miercuri daca nu sunt la munci:d

      Comment


      • Tu permanent esti cu noi andreea chiar daca nu si fizic!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Salutare tuturor !!! Sa nu zica lumea ca nu postez si eu ceva ete nah pun si eu filmele de ieri de pe Dancu P:P









          IS.08.SFD
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • Un film scurt cu tot ce aveam AVI prin laptop. Imi pare rau ca nu am avut filme cu toti dar promit sa fac un colaj complet cand fac rost.

            Comment


            • ceva simplu si ceva aglomerat.....
              Attached Files
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Cumetre tu pe forum , )))
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • Ce fain s-ar vedea masina lui XAR asa pfailei :>

                  Comment


                  • mie imi place cum a iesit modelul ... acuma sa imi iasa si dupa foliat asa .. oricum ... nice work ionut
                    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                    Comment


                    • Steel...da`mi un ID de mess....

                      Comment


                      • da...mey...ce e asha de deosebit.Mai intru shi io ,citesc ce mai avetzi prin cap shi imi vad de bagaj,atat imi permit,doar shtii,oricum :
                        TZIN SA VA APRECIEZ MUNK CE O DEPUNETZI PTR.CLUB SHI MULT SUCCES IN CONTINUARE,POATE REUSHESC SA VA FAC O VIZITA PINA LA CONCURS,MULTA,MULTA BAFTA...SMASH THEM OUT,ALL!!!)RIDE CAREFULLY!!!BE THE BEST!!!LOGAN RULES!)


                        Incearca sa scrii normal...nu ca pe mess...ca nu cool.
                        Last edited by valeriuciprian; 20 October 2009, 18:11.

                        Comment


                        • Bun...BCV-ul meu cand il foliem??
                          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                          Comment


                          • Bun BCV-ul vad ca se aboneaza la foliat. Zux-ul nostru pe cand se foliaza? Daca se mai foliaza :-??

                            Comment


                            • Da nu iti place sa fie ZUX'ul cum e... il vrei si foliat de'acu? ))
                              Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                              Comment


                              • mai intai trebuie sa termine cu al meu XAR de foliat si apoi trecem si la ceilalti ;))
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google