Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avand in vedere cat de devreme e ... eu am sa zic PAS pentru ca is la munca ... Imi pare rau ..oricum have fun to all
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • sorina, steel sau cine se ofera voluntar azi

      ai imagini in filmuletul pe transfer .ro
      imaginea cu afisul este aici: www.urbanracing.ro.im/afis.jpg
      si foloseste si imaginea cu sponsori:www.urbanracing.ro.im/s.jpg sau www.urbanracing.ro.im/sponsori.jpg

      sunet folosesti pe cel de la www.rpi.ro/print/frt.mp3

      ca dimensiune 700x522 sau ceva la modul ....

      faceti ceva la viteza si puneti-l pe transfer si dati-mi link sa incepem si cu video pe piata plssssssssssssssssssss
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • Anunt
        FRTEAM--Logan Club
        maine 31.10.2009 ora 08.00 dimineata ne intalnim la palat sa mergem la cauciucuri relatii 0752064611
        Cine are sprayuri cu vopsea? nu conteaza culoatrea --deschise la culoare sa fie ...poate sa fie si inceput ...nu conteaza doar sa fie pentru marcat niste puncte pe asfalt....tot maine sa le aduca!!!


        Nu uitati cu voi la palat sa va luati si palmare sau manusi !!!!!!!!!!
        Last edited by ciuciosu; 30 October 2009, 17:52. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • ionut , dupa ce imi dai link`u de pe transfer.ro sa imi explici te rog cum copii sunetul , eu il am de pe pe filmuletul postat pe youtube dar se termina cam brusc.

          Comment


          • sper sa ajung si eu la palat..daca nu dau de voi cumva
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • Anunt
              FRTEAM--Logan Club
              maine 31.10.2009 ora 08.00 dimineata ne intalnim la palat sa mergem la cauciucuri relatii 0752064611
              Cine are sprayuri cu vopsea? nu conteaza culoatrea --deschise la culoare sa fie ...poate sa fie si inceput ...nu conteaza doar sa fie pentru marcat niste puncte pe asfalt....tot maine sa le aduca!!!


              Nu uitati cu voi la palat sa va luati si palmare sau manusi !!!!!!!!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Pentru cei care ati fost prezenti , sau vreti sa vedeti , cum cei doi membri ai clubului nostru si-au unit destinele.
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • superb filmul
                  felicitari realizatorilor
                  tot binele din lume mirilor
                  sigpic

                  Comment


                  • da asa e!casa de piatra caci inca eu nu am resuit sa le urez oficial sunteti doi mumosi:*

                    Comment


                    • daca in caz ca nu gasiti spray am eu unul galben si ma pueti suna maine indiferent de ora .ionut LNC are numarul meu de tel si cum am mai spus duminica nu pot ajunge nici eu la la concurs din cauza serviciului.va multumesc pt intelegere

                      Comment



                      • promo-frt

                        ps: am si eu 3 spreiuri unul albastru si 2 argintii

                        Comment


                        • Important

                          sambata 31 octombrie se face sedinta pt impartirea sarcinilor la organizarea evenimentului.Intalnirea este in Carrfoure Era la ora 19. Avem o lista de 27 persoane care trebuie sa fie prezente si rog sa se transmita intre noi prezenta obligatorie.

                          Petronel HDX
                          Tony MKO
                          Ciprian CMC
                          Bogdan MUZ
                          Andrei XAR
                          Fanica KBO
                          Ionut SBL
                          Ionut CIC
                          Mircea GML
                          Florin SFD
                          Tudor GCX
                          Tudor UXA
                          Teo KIJ
                          Momolino AYA
                          Razvan BMA
                          Catalin MHX
                          Uzy UZY
                          Vlad FAV
                          Vicu BAC
                          Mihai CMM
                          Iustin APY
                          Sorina TJK
                          Teo ZUZ
                          Andreea reea
                          Bogdan BCV
                          Ciuci LKG
                          Ionut LKG
                          Razvan BRW

                          scuze oboseala................... Ionut LNC nu LKG
                          Last edited by Razvan BRW; 31 October 2009, 05:37. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Eu nu ar trebui sa fiu , sa pe mine ma-ti dat deoparte ;)
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • da eu din pacate nu pot onora cu prezenta diseara ..sunt la munca pana la 10, de dimineata alta posibilitate decat vorbitul la telefon nu am ...duminica in schimb sunt acolo pentru voi

                              Comment


                              • Intalnire ora 19

                                Nici eu nu vin, ca nu-s pe lista............

                                My Car

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google