Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mii de scuze staff-ului logan club ,dar nu vreau k acest post sa devina o cearta intre mine(cel putzin)shi ...dupa cum spuneam mai sus "neastamparatzii" de la evenimentul de la Era.Cat despre tupeul SupraMKIII,(altceva nu e dacat tupeu ,sa faci tu spume cu SUPRA AIA A TA "BENGOASA",am shi io una a lui feciormiu,...appo s-ar putea sa trebuiasca sa-mi spui nene sau moshule,nush cine tre sa mai creasca)se vede dupa reactzia ta k nu ai o treaba cu viatza..nu te-a invitat nimeni pe pista "sa te faca" ci doar sa demonstrezi de ce eshti in stare,BRAVO SHI FELICITARI DAK E ASHA,dak nu inseamna k intr-adevar erai din cei de pe margine(te-ai simtzit cumva?...pakat).Cat despre My english vb cum vreau atat timp cat adminii imi permit asta!!!
    P.S. : Apropo ,asha k sa dormi tu linishtit noaptea , am permis doar de vreun an...nu ma dau gorila deloc cand voi fi mare shi pilot de avion am sa te invit la o pista sa vedem care e mai tare, tu cu supra sau io cu migu'!?...)Sorry folks e ultimu' care il bag in seama vis-a-vis de ce s-a intamplat la era dar merita un raspuns.
    MII DE SCUZE INK ODATA TUTUROR CELOR PE CARE I-AM DERANJAT IN VREUN FEL!!!

    Comment


    • Originally posted by Vicu View Post
      Forumul asta devine extrem de fierbinte, mi s'a cerut mie sa nu mai comentez despre ceea ce s'a intamplat la finalul evenimentului. Acum incepeti voi sa comentati despre incidentul care a avut loc intre o parte din stafful FRT si cativa din clubul Crazy Drivers. Nu vad motivul. Daca doriti sa discutam despre asta, propun (si poate este de acord lumea cu mine) ca maine seara (miercuri, la ora 20:00) sa ne intalnim la Palat, veniti si voi (cei din Crazy Drivers) si vom fi si noi si putem discuta fata in fata aceasta problema. Este cel mai bine, decat sa ne certam aici, mai bine sa ne intelegem si sa nu mai fie probleme
      Invitatie acceptata cu cea mai mare placere

      Comment


      • Nu va mai certati aiurea,lasatiu invidiosii sa-si exprime durerea .;P

        OFFTOPIC ::::poate stie cineva unde pot gasi o fata de panou climatizare,am incercat sai schimb culoarea si m-am maincat sa dau cu diluant pe el.

        Comment


        • Eu zic ca toti am avut nemultumiri indiferent din ce club am facut parte.
          Cu toate astea sunt sigura ca au existat multe momente frumoase pentru fiecare in cadrul evenimentului si ar trebui sa vedem partea plina a paharului, macar de data asta. E primul eveniment organizat de acesti oameni si sunt sigura ca data viitoare va fi mai bine. Am venit sa ne simtim bine, sa facem ce ne place, sa ne distram si invatam unii de la altii.

          Cum zicea si razvan brw - sa nu uitam scopul pentru care s-a organizat acest eveniment, pentru a ajuta copii si batrani si pentru maxx.
          Parerea mea e ca ar trebui sa lasam de la noi , fiecare cate putin si sa eliminam rautatile astea care nu isi au rostul.
          Pe toti ne leaga aceeasi pasiune indiferent ce masina avem: dacie, supra, bmw cu sau fara itp si e pacat sa nu ne respectam unii pe altii.

          Felicitari baieti pentru eveniment.
          ps: sunt si eu super bolnava

          Comment


          • Originally posted by Adytzu76 View Post
            Mii de scuze staff-ului logan club ,dar nu vreau k acest post sa devina o cearta intre mine(cel putzin)shi ...dupa cum spuneam mai sus "neastamparatzii" de la evenimentul de la Era.Cat despre tupeul SupraMKIII,(altceva nu e dacat tupeu ,sa faci tu spume cu SUPRA AIA A TA "BENGOASA",am shi io una a lui feciormiu,...appo s-ar putea sa trebuiasca sa-mi spui nene sau moshule,nush cine tre sa mai creasca)se vede dupa reactzia ta k nu ai o treaba cu viatza..nu te-a invitat nimeni pe pista "sa te faca" ci doar sa demonstrezi de ce eshti in stare,BRAVO SHI FELICITARI DAK E ASHA,dak nu inseamna k intr-adevar erai din cei de pe margine(te-ai simtzit cumva?...pakat).Cat despre My english vb cum vreau atat timp cat adminii imi permit asta!!!
            P.S. : Apropo ,asha k sa dormi tu linishtit noaptea , am permis doar de vreun an...nu ma dau gorila deloc cand voi fi mare shi pilot de avion am sa te invit la o pista sa vedem care e mai tare, tu cu supra sau io cu migu'!?...)Sorry folks e ultimu' care il bag in seama vis-a-vis de ce s-a intamplat la era dar merita un raspuns.
            MII DE SCUZE INK ODATA TUTUROR CELOR PE CARE I-AM DERANJAT IN VREUN FEL!!!
            Dragul meu

            a creste = ceva mai mult motor sau putere (se intelegea foarte clar)

            astept sa vad si eu supra aia a feciorului tau cu care te lauzi, ca mai am si eu vreo 2 machete pe acasa, plus cateva foarte fain facute in diverse serii din NFS

            pentru 3 ani diferenta ca varsta in plus la tine nu am sa iti spun moshu sau nenea sau cum vrei tu

            dar pentru aproape 12 ani diferenta la vechimea permisului si pentru multe alte lucruri pe care eu le-am demonstrat in afara forumurilor (club pe care il conduc, asa cu bune si rele, de vreo 5 ani, si care are si statut legal de A.C.S, curse legale organizate si evenimente la care am fost coorganizator impreuna cu clubul, intalniri de seara, cauciucuri rupte, evenimente la care am participat, masini la care am lucrat etc.) imi permit sa am tupeu si sa spun daca ceva nu imi convine.

            De ce euromarket a putut discuta normal si a dat niste raspunsuri pertinente si s-a comportat ca un domn, fara comentarii de gen fuck-of. Discutia era practic intre mine si el, asa cum era si normal.

            Cu astea fiind spuse astept sa ne vedem maine seara la palat.

            Comment


            • in aceasta seara al meu BCV a suferit un facelift...defapt backlift.....nu stiu daca voi ajunge pe la intalnire maine
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • imi pare rau pt loganul tau....mi`a spus danut(peugeot 206 negru de vaslui)...trecea atunci pe langa tine..ce sa intamplat acolo...am inteles de la el k unul cu un passat a intrat in tine.?...e grav?

                Comment


                • Super pozele Pushtiu'...shi bineitzeles shi Roxy shi Adi!!!Vreau shi cu varu', man...sa vedem dak da bine pe sticla...)

                  Comment


                  • BCV'ule ce'ai patit? :-s
                    Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                    Comment


                    • da a intrat unul in mine nasol....spoiler ,portbagaj , triple,si ce e mai nasol..acolo unde sta rezerva e botita nasol...portbagajul nu se mai inchide......
                      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                      Comment


                      • Stiu ca unii dintre voi se vor supara pe mine, dar sper sa intelegeti macar intr-un final ca incerc sa fac o critica constructiva.
                        Apreciez munca fenomenala pe care ati depus-o si din foarte multe puncte de vedere ati reusit sa faceti un eveniment minunat. Dar au fost cateva aspecte deranjante.
                        - Nu s-a respectat programul (sau ma rog, schita de program care a fost publicata).
                        - Nu s-a respectat regulamentul - si nu de catre participanti, ci in primul rand de catre organizatori.
                        - Unii concurenti au beneficiat de un tratament preferential. Stiu ca o sa va suparati pe mine Ciuciosu si Tony, dar, daca vreti sa concurati in aceleasi conditii ca si ceilalti participanti, mi se pare corect sa va supuneti acelorasi reguli. Adica o tura de recunoastere si o tura cronometrata. Nu 10-20 de ture de recunoastere si nu stiu cate masini schimbate. Nu contest ca sunteti piloti talentati, va admir si va urmaresc cu interes pe "pista", dar o calitate foarte importanta a unui castigator este fair-playul. Paradoxal, nu ati dat dovada de el duminica si nu ati castigat. Sincer, preferam sa jucati cinstit si sa castigati.
                        - Anuntarea din timp a masinilor care urmeaza s-a inceput pe la mijlocul evenimentului. Eu cand m-am dat prima oara am aflat de la Ionut LNC ca urmez, in timp ce tu, Xp3Rtule il invitai pe "cel care si-a auzit numarul in afara de VFY sa se prezinte pe pista". Scuze, era greu sa mai spui inca o data FLY? Cristi VFY fusese anuntat din timp ca e primul la autohton. A doua oara cand m-am dat a fost ok, am fost anuntat din timp, clar si de cel putin doua ori. Dar prima oara a fost frustrant. Imi cer scuze ca v-am facut sa asteptati dar sincer nu asta a fost intentia mea.
                        - Pauze lungi si ciudate in care nimeni nu stia ce se intampla sau ce urmeaza.
                        - As vrea sa vad un clasament complet cu toti participantii, nu doar castigatorii.
                        - Cronometrajul - desi apreciez efortul celor care au cronometrat, ma gandesc poate data viitoare ne vom apropia de ceva mai profesionist.
                        - Dacia Sport nu a fost anuntata sa participe la autohton - stiu ca s-a rezolvat mai tarziu dar a fost frustrant si pentru baiatul ala.
                        - Dupa cum i-am spus si lui Ionut, organizarea a fost pana sambata seara. Duminica a fost improvizatie totala. Jos palaria, ati improvizat bine, dar ar fi fost mai usor si pentru voi sa planificati mai atent lucrurile si mai ales atributiile.

                        Trecand peste toate astea, m-am simtit foarte bine duminica pe "pista" si nu imi pare rau decat ca a fost atat de scurt. Astept cu nerabdare urmatorul eveniment de genul asta si sper ca timpul sa imi permita atunci sa va ajut si cu organizarea, nu numai cu maturatul.
                        Logan Kiss FM 1.6MPI IS-29-FLY

                        Comment


                        • Si aici gasiti cateva poze / filme:

                          Urban Driving Skills, IASI

                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                          Last edited by cconstantin; 4 November 2009, 01:40. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • asta este data viitoare poate nu mai improvizam dar asta este .... respectul fata de anumite chestiuni.......

                            legat de crazydrivers am fost in seara asta si m-am intalnit cu ei am lamurit problemele si ne-am strans calduros mana iar maine seara i-am invitat la noi la intalnire pentru a socializa si de ce nu poate se leaga si ceva colaborari...... si ca sa citez un loganist care m-a insotit..... "am vazut la ei ca isi respecta liderul" ... probabil ca eu am decazut in ochii vostri...... sau na....
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google