Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • alexutzu ...limbajul tau lasa de dorit
    @steel .... e alegerea ta dar eu totusi sper sa faci filmul
    @ciuciosu ti-am luato inainte si am postat eu primul ... muhahahahaha
    @jmek chiar nu sunt ...da am vazut o poza cu masina ta pe desktop la solar in tudor )
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • Originally posted by JmEk View Post
      Da film cu BCV-ul meu??


      uite cu bcv_ul tau..:P

      Comment


      • Steel , da-mi un PM cu adresa ta de mess te rog, vreau sa vb ceva.
        http://vladderdeicea.wordpress.com/

        Comment


        • Abia s-au terminat o serie de discutii eronate cu reprosuri etc acum incep altele de la filme & poze putina rabdare baieti se rezolva totul.Putina maturitate nu face rau.

          Comment


          • sunt in unele momente chiar copilarii aceste certuri ... Exact cum zice cineva ... :"Ce e cu atata vrajba intre semeni?"
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • id mess:talpau_mihai@yahoo.com
              0752497862
              Maturitate din partea celor implicati in scandal , iar eu vreau sa evit prin decizia mea asta , ptr.ca dupa aia voi fi acuzat ca am cenzurat pe x sau y si nu a aparut in film , asa ca mai bine o face altcineva si evitam scandalul .
              Punct.
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • salutare prieteni nam mai scris demult pe forum ami cer scuze dar problemele familiale pe care leam avut mau doborat dar acuma trebuie sa scriu si eu ceva ca la cate am citit pe forum vad ca o parte dintre noi dau dovada ca sant inca copii atatea certuri si reprosuri pentru nimica mai fratilor dati dovada de maturitate daca credeti ca puteati face ceva mai bine de ce nati esit la rampa cu propuneri ca sa o dovediti ca santeti buni acuma dupa eveniment multi viteji se cam arata e pacatdaca ati ajuns sa va certai si de la niste filmari ;daca se simte cineva ofensat asta e are sai treaca mai aveti rabdare si o sa apara si rezolvarea ca doara sau ocupat niste persone mai vechi din club si care au pus suflet si pun in ce fac pentru care ar trebui sa aratam macar putin respect ca au dus acest club la afirmarea de acuma ,asa ca lasati ambitiile astea copilaresti deoparte

                Comment


                • avand in vedere atitudinea lui daddy i-a acordat ban
                  avand in vedere limbajul lui alexuz i-a acordat ban... la prima abatere va fi rugat sa ne paraseasca clubul.... este a 3a oara cand se intampla si nu mai toleram asa ceva

                  steel nu ai doi ani... asa ca daca ei au o lupta a lor lasa-i sa se lupte .... eu unul le-am articulat cartonase unde a fost cazul ... daca tot nu vrei sa mai prelucrezi filmarea am sa te rog sa mi-o dai mie si am sa o rezolv eu.... nu vreau sa ajunga pe maina altcuiva si sa ramanem si fara ea.

                  avand in vedere ultimele 2 pagini scrise pe forum am un singur cuvant de spus
                  RUSINE

                  odata cu acest eveniment s-a vazut pe cine ne putem baza si cat ne putem baza din cei selectionati.

                  CJR: trebuie sa vorbim.... e de bine

                  cum ziceam cu o saptamana inainte de eveniment am ales aleator aproape un staf disponibil sa lucreze pt eveniment si apoi o lista de cca 20 si ceva de persoane pentru ane ajuta efectiv la organizare..... pe langa aceste persoane s-au mai alaturat cateva care ne-au sprijinit si carora le multumim.

                  BRW vreau sa ma ajuti sa postezi lista celor ce au constituit stafful tehnic, atat cei care au fost initial pe liste cat si cei ce s-au alaturat pe parcurs, precum vfy, cjr, etc

                  in alta ordine de idei lasati copilariile .... presupun ca vi se trage de la raceala de duminica ..... daca va plictisiti faceti ture de copou nu aberati pe forum.

                  SFD: inca o remarca la modul ca numai 3 au muncit la eveniment si te excludem din club pentru afirmatii nefondate.... daca ai de gand sa replici ceva gandeste de 2 ori pentru ca deja am muuulte contra argumente..... vezi ca te incadrezi si tu la capitoul injurii fata de public si la clubul nostru nu se accepta replica "asa sunt eu"

                  am nevoie de un staff format din 7 persoane pentru urmatorul eveniment automobilistic:
                  CUPA FRT - se va desfasura in 11 etape - 1 calificari, 1 departajari finale, 9 pentru acumulare punctaje.... detalii in curand.
                  Propun ca si staff organizatori urmatoarele persoane si doresc sa mi se confirme acceptul:

                  1. LNC
                  2. LKG ?
                  3. B Marciuc
                  4. VFY ?
                  5. XAR ?
                  6. BRW ?
                  7. CIC ?
                  Last edited by euromarket; 6 November 2009, 18:40. Reason: CUPA FRT
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Ionut nu am iesit din casa de 2 zile sper pana duminica sa fiu fresh .putina rabdare cu lista staffului mai am de recuperat cateva hartii de prin masina vreau sa fie o lista corecta sa nu "apara discutii".Cat despre propunerea ta sunt deacord dar as vrea mai multe detalii ca sa ma pot organiza si eu cu celelalte activitati pe care le am.O sa ne intalnim si o sa discutam toate detaliile.

                    Comment


                    • la fel si la mine ca la brw ...trebuie sa ne intanim ..in mare e OK ..cred ca stii pana acum ca te poti baza pe mine
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • Si pe mine la fel .. sunt deacord!
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu, data viitoare nu ma mai implic la nici un eveniment, indiferent daca voi fi invitat sau nu !!! Sorry
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                          Comment


                          • Nu!

                            Nici eu nu o sa ma mai implic in organizarea vreunui eveniment pentru ca ies discutii mereu, intrigi sunt destule, pareri pro si contra nu mai spun, lucruri care pe mine ma deranjeaza. Nu vreau sa se simta nimeni prost ca ma voi gasi eu la un moment dat sa aduc comentarii cu argumente si ca o sa arunc reprosuri. E primul si ultimul eveniment la care m-am implicat. Au existat lucruri care m-au deranjat si m-am abinut de la a face comentarii. Pentru a nu mai avea acelasi sentiment si data viitoare prefer sa nu ma mai implic.

                            Comment


                            • ionut....valabil si la mine ce a spus razvan si XP .... poate ne vedem si discutam... in principiu eu vreau sa ajut ...

                              cred ca o sa ne vedem duminica la era.... sau diseara daca iesiti pe copou ... eu cred ca o sa dau o tura..daca va vad opresc si vorbim Multa sanatate baieti.. stiu sigur ca aveti nevoie
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • In astfel de situatii solutia e simpla: angajam o firma specializata in organizari de astfel de evenimente

                                Doar banii sa ii avem ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google