Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Reason:
    -------
    Injurii" - cui?
    "este a 3a oara cand se intampla si nu mai toleram asa ceva"
    Am 4 / 5 posturi pe forum. te rog sa il gasesti pe precedentul "cand s-a intamplat asa ceva".
    Mi-am exprimat LIBER parerea, NU AM JIGNIT PE NIMENI, din acea replica reiesea doar ca eram de partea lui Steel.
    Nu imi trebuie ban sau sa "ma pandesti" sa imi spui sa ies. Nu`i problema. Tot ce am dorit sa fac este sa ajut pana acum. Ne putem saluta si daca nu facem parte din acelasi club.
    O zi frumoasa la toata lumea
    Last edited by Allexz; 6 November 2009, 18:14.

    Comment


    • grow up everyone....

      alexz ... nu ma refeream la activitatea de pe forum....
      1. la cauciucuri in tomesti
      2. la cauciucuri in dancu
      3. la eveniment langa masina de pompieri
      .... si poate mai sunt

      important este sa privim aceste lucruri constructiv si sa evoluam nu sa ne suparam ca la 5 ani, sa ne luam jucariile si sa mergem acasa.... eu vreau sa cred ca si voi sunteti luptatori pentru o cauza nobila, verticala si ca nu cedeti la primul inconvenient sau la prima problemutza. cu toti gresim, doar suntem oameni.

      dady... automatul de cafea nu era treaba mea, era un haos in fisele de inscriere si nu imi ardea de nimic altceva.... trust me..... nu cred ca trebuia sa iei atat de personal postul lui CMN ... este un baiat bun si a facut destule pentru eveniment si a cerut si el foto cu masina lui.... daca vi s-a parut deplasata abordarea lui.... alo domnilor fotografi..... trebuia sa nu ii raspunzi dar nu sa ii spui ca asa sa se adreseze la el acasa ... nu stiu cum sa iti explic dar pana una alta eu sunt presedintele FRT Logan Club Iasi si daca cineva este indreptatit sa faca o astfel de afirmatie, eu as fi acela nicidecum tu. Noi nu te cunoastem si practic esti un strain pentru noi. Faptul ca steel a vorbit cu tine si te-ai oferit gratuit sa vii sa faci niste fotografii (si sa ingheti alaturi de noi) este un lucru apreciabil si laudabil dar nu cred ca trebuie sa iti permiti sa ne insulti pentru acest lucru.

      oricum tarasenia asta este incheiata si nu vreau sa mai aud nimic despre ea... cui nu ii convine sa stea acasa si cu asta basta... daca mai aveti de lamurit ceva faceti-o face 2 face nu prin intermediul forumului.

      cconstantin: dai tu bani de comision la firma de organizari de evenimente ?
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • Iaca asa bat caprarii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Da Ionut e ok cu staful dar la mine e 50% clubul 50% Darius ....na prietenii stiu de ce!!!!!
        Ei hai sa lasam pe fiecare sa faca ceea ce stie mai bine si nu vreau sa enumar pe fiecare spunandu-le ceea ce au de facut in clubul asta .
        Steel fa tu ceea ce trebuie si lasa nu-i da lui Ionut nimik ca el are deja destule pe cap ...te rog eu mult!!!
        Insanatosire grabnica la toata lumea !!!!!!!!!!
        Cine nu vrea sa se mai implice e ok ...va inteleg dar sa nu vina pe forum sa o faca public ....va multumesc!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Daca la vreun eveniment viitor, va fi nevoie de ajutorul meu, atata vreme cat timpul imi va permite, va voi ajuta cu mare placere. Desi finalul evenimentului acesta nu a fost cum a trebuit, in fine, a trecut.. mergem mai departe.
          Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

          Comment


          • haideti sa nu mai batem apa in piua .. sa ne concentram la viitor si sa nu ne pierdem in trecut
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • Da cam asa e hai pe cai cu totii si sa facem sa iasa si mai ok data viitoare .........ridicati capul sus pentru ca suntem niste invingatori!!!!!!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • si pe mine va puteti baza...daca este nevoie de ajutorul meu sunt acolo...si gogoasa la fel(APY)...

                Comment


                • atitudinea tuturor e iimbucuratoare... e bine ca se vorbeste siner ... daca nu se poate nu se poate ..ori vii cu sufletul deschis ori mai bine nu .... o sa facem ceva frumos data viitoare plecand de la greselile de data asta :P...
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • Incepeti sa va reveniti , asta e bine................
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • Pai doar suntem o mare familie si toti gandim pozitiv!!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • ciuciosu chiar si intr-o familie se mai gandeste si negativ dar asta e bine ... e constructiv ;).de asta am zis ...
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • BCV va parasi logan club pentru o buna perioada de timp.
                          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                          Comment


                          • Bcv ..ne dai si motiv sau ne lasi asa in plop :-ss...ce patisi ?

                            Daca te POt ajuta cu ceva sa ma anunti
                            Last edited by Xp3RtuL; 7 November 2009, 15:01. Reason: Automerged Doublepost
                            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                            Comment


                            • BCV se referea la masina lui....
                              din pacate am inteles ca aseara a derapat si a intrat intr-un parapet si e putin cam sifonata fata... dar luni o ducem la doctor.....
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • bravo baieti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google