Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • baclava a mai avut un accident??? e belea asta ))
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Salutari la toti membrii....incet incet vad ca se aduna lume si din ce in ce mai multe activitati....BRAVO......Aici inca nu sunt asa multe loganuri sa facem un club ....dar ma mai bag la Fiat Punto Club .....Am adaugat si ceva poze ca masinutza.






      Va urez cat mai multe intalniri si cat mai multe Loganuri pe strada...Salutari din Italia/Sestriere

      Comment


      • am auzit de problemele lui BCV ..imi pare rau ..stiu ce inseamna sa stai fara masina si sa bagi bani sao repari ..deci mult succes la reparatii ca am auzit ca luni o duci la doctor ..sper sa ne revedem cat mai curand in trafic
        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

        Comment


        • multumesc tuturor.
          da am lovit un parapete...si acum e si fata si spatele....deci ....asta e al 2 lea incident nasol pe care il am ca si sofer....mi-e frica de al 3 lea sincer va spun.
          nu doresc nimanui dar din pacate sifonat e putin spus din moment ce la 40km ora in acest moment directia lasa de dorit.........radiatorul sarit de la locul sau...si totusi mai pot rula cu ea...pana la service...va multumesc tuturor pentru incurajari iar perioada de timp cat voi sta fara masina va fi una benefica.pana atunci sa ne auzim cu bine si fara incidente majore.
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • sory Jmek. bafta la reparatii

            mai ciuci da grabit erai azi......

            as vrea sa va intreb cum sa procedez la revizia de 3 ani( 20000 km cam putin stiu )
            am inteles ca la acesta revizie se schimba lichidul de frana si antigelul, ceea ce inseamna ceva bani in plus.
            Stie cineva Cam cat costa aceasta rev?
            Grim, ai fost multumit la Bras?

            Apropo, am inteles ca cel mai bn ulei e ELF. asa e?
            As vrea sa-mi spuneti daca e mai bine sa-mi cumpar eu toate consumabilele sau le cumpar de la ei?
            www.loganclub.ro

            Comment


            • http://m.youtube.com/watch?v=GbWknWf...lient=mv-nokia pt. toti pasionatii d logan de la XP si BRW
              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

              Comment


              • Am observat ca se poarta avatare de pe circuit!!!!!
                Numarul nou a lui Ionut lnc :0752404328
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • da nu va place melodia?mai oameni buni dar e prea tare...samanţaaaaaaaaaaa...
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • Musai sa vin si io odata sa vad Iasiul, ca nevasta mea atata il lauda! Cand o sa faceti o intalnire de aia cu vizitarea orasului, ma inscriu anticipat.

                    Comment


                    • cu siguranta te vom anunta daca vei vrea ..
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • La Multi ani tuturor ce isi serbeaza ziua de onomastica de Sf. Mihail si Gavriil
                        Blue Diesel Tech

                        Comment


                        • http://www.youtube.com/watch?v=GbWkn...lient=mv-nokia linkul de mai sus nu merge decat de pe mobil asa ca aici va pun link-ul normal ...
                          Apropo si din partea mea La multi ani tuturor celor care poarta numele de Mihail Gavril si derivatele .. Si lui CMM .... Tre sa dai de baut ca e ziua ta ....Muhahahahahaha..La multi ani ... Si ceilalti care va simtiti ca diseara la 6 tre sa veniti la intrunire si e si ziua voastra ..Doar glumesc...mai putin la CMM care vine si da de baut ca daca nu il bântui
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • Opaaa... azi bem la intalnire? ;;)
                            Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                            Comment


                            • La multi Ani tuturor celor ce serbeaza azi Sf. Mihail si Gavril si celor ce urmeaza a-i petrece pe acestia hi hi hi si in special de la nasu mare pentru Steel si Cmn, HCJ
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Steel ..Scuze ..La multi ani si tie si sa iti de-a D-zeu sanantate si tot ce vrei tu ..De la XAR ( Dana & XP)
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google