Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc lumeeeee
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • pt urari de "la multi ani" folositi cu incredere sectiunea de "discutii generale"
      aici sunteti considerati off topic http://www.loganclub.ro/forum/discut...si-t16276.html


      pt toti care au uitat sau nu stiu ...s-a schimbat ora de intalnire pt duminica de la era...din ora 20 acum e ora 18 ...
      asa ca diseara ne vedem la ora 18 la era ...
      Miercuri ramane ora veche (20-palatul culturii)
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

        ce ziceti de loganul asta?
        Luat-l ca pe un cadou pentru toti sarbatoritii!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • ion daca am folosi acel topic de care zici tu ...cum ar mai citi steel urarile noastre sau cmm ...ca toata lumea care intra sa citeasca citeste de aici ...asa cu riscul ca sunt offtopic eu le urez la multi ani
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • Originally posted by Xp3RtuL View Post
            ion daca am folosi acel topic de care zici tu ...cum ar mai citi steel urarile noastre sau cmm ...ca toata lumea care intra sa citeasca citeste de aici ...asa cu riscul ca sunt offtopic eu le urez la multi ani

            lumea nu citeste alt topic pentru ca asa e OBISNUITA , sa scrie TOT aici indiferent ca e vorba de masini , aniversari, certuri, discutii mai mult sau mai putin interesante. Dar daca am posta toti unde trebuie si cand trebuie iti dai seama ca lumea ar incepe sa citeasca si alte subiecte.

            Comment


            • de ce faceti chestii de genul asta...? de ce nu respectati un regulament foarte simplu...? daca acest thread e pt intalniri(anunturi si chestii imp) lasati-l pt asta...nu alte chestii ...daca unu care intra mai rar vrea sa citeasca ceva importan..sa afle ceva nou despre intalniri trebuie sa deruleze nu stiu cate pagini si sa piarda o gramada de timp ca sa treaca de mesajele mai putin/sau deloc importante ...hai fiti putin intelegatori si folositi threadul ala..."discutii generale"
              daca acum 2 ani se permitea offtopic-ul pe forum era din cauza ca eram putini membrii si se posta rar...dar acum suntem multi..si daca isi spune fiecare "parerea" se umple threadul cu chestii inutile ... va rog frumos...

              ioane....daca vezi mesajele astea te rog nu da "ban" sau cartonase(avertismente) ca sa nu iasa scandal ca din cauza mea cineva a fost banat...
              ne vedem diseara...
              Last edited by iooon; 8 November 2009, 16:24.
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Ma prezint si eu azi la intalnirea loganclub ca sa imi iau diploma de participare de duminica trecuta ca nu am mai stat...
                Cat despre cupa FRT nu o sa aveti prea multi oameni care o sa participe Cel putin eu dupa ultimul eveniment am fost dezamagit ca mati pus sa astept pana la ora 4 aproape sa ma dau si eu o data pe circuit cand sponsorii se dadeau de 1000000000 de ori...
                Daca asa o sa se faca si pe la cupa sigur o sa aveti frigiderele pline cu carne de la participantii obisnuiti...

                Comment


                • ion stii cum sta treaba...sa imi dea ban daca merit.dar daca imi iau ban dupa aia o sa ajungi sa postezi numai tu p forum
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • Originally posted by Lucian MC View Post
                    Ma prezint si eu azi la intalnirea loganclub ca sa imi iau diploma de participare de duminica trecuta ca nu am mai stat...
                    Cat despre cupa FRT nu o sa aveti prea multi oameni care o sa participe Cel putin eu dupa ultimul eveniment am fost dezamagit ca mati pus sa astept pana la ora 4 aproape sa ma dau si eu o data pe circuit cand sponsorii se dadeau de 1000000000 de ori...
                    Daca asa o sa se faca si pe la cupa sigur o sa aveti frigiderele pline cu carne de la participantii obisnuiti...
                    Ai mai fost azi sau nu ??? chiar vroiam sa stau de vorba cu tine !!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Imi cer scuze ca nu am putut sta prea mult, dar serviciul m'a facut sa ma retrag devreme astazi de la intalnire
                      Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                      Comment


                      • Iata si prezenta din seara aceasta unde mai multi domni de baza din clubul nostrum si-au serbat ziua!!!!
                        1. Is 24 bmw maxx - 6000
                        2. Is 05 lkg –ciuciosu - am schimbat si eu jantele pe fata cu aceasta ocazie
                        3. Is 05 tjk – sorina – tocmai din Cug am venit si eu cu cic
                        4. Is 06 lbe valy – multa lume noua in club
                        5. Is 86 cmm cmm – la multi ani
                        6. Is 07 apy gogoasa – sa traiti domn sef!!! Si prietenul meu ca e ziua lui
                        7. If 36 wrt harkommen – da noroc de ciuciosu ca ma clacsonat ca nu stiam ca intalnirea e la 18.00
                        8. B 95 det marius- ce sa va mai povestesc ? ce sa va mai spun? Ce vreti voi ….eu va zic….
                        9. Is 08 sfd florin – au vesta mea ciuciosu….te mananc….
                        10. Is 08 bma razvan – jos palaria
                        11. Is xx bgz dexter – spray cu vaselina vreau…………..
                        12. B 67 xar xp3rtul – gataaaaaa….am scapat la masina dar de acu am sa tin la ea …am sa va demonstrez….
                        13. B 76 gcx cat_alex – pana ma insor o sa-mi treaca supararea pe voi cei lenesi
                        14. B 79 esv lord – am scos si eu fata din casa la intalnire
                        15. Is 58 dab steel – la multi ani
                        16. Is 53 cid cati –asa o fi nu stiu nu ma bag
                        17. Care a facut mazgaleala asta aici la numarul 17?
                        18. B 84 hdx petronel – am sofer ma doare la basca
                        19. Is 04 kcg razvan brw – fac belea …unde-s gardurile?
                        20. Is 16 din pustiu – ha ha ha te-am tras in pozaaa…..
                        21. Is 24 zux zuza+nasul – am plecat ca venim de departe si acu avem si statie de la det ….se stie!!!
                        22. Is 06 jfh valli007 – daca vreti bun veniti la mine daca vreti ieftin mergeti la el..
                        23. Is 24 cic ion – si eu cu astea de pe portbagaj ce fac?
                        24. Is xx wxb dan – asa o fi nu te contrazic
                        25. Is 29 fav vlad – actele la control ce faceti in parcarea noastra?
                        26. Is 31 bac vicu – vine vine clio …place la voi…
                        27. Is 55 gml mircea – cum sa nu vine u acolo daca e si sorina acolo?
                        28. Is 10 lnc euromarket – hai in apash ca e mai cald acolo
                        29. Is 60 cez –cezar - janeee da frumoase dungi ti-ai tras….
                        30. Is 62 bcv jmek – ne pare rau dar o sa treaca si perioada asta
                        31. B 64 fdv tony –credeat ca scapati voi de mine?
                        32. Is 99 vfy cristy –imediat o sa apara si fotografiile
                        33. Is 06 kyj buldozerkill – mai tarziu dar am ajuns
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • vro 2 poze de la intalnire
                          Attached Files

                          Comment


                          • iata si cele promise pentru cristy!!!
                            Sa nu credeti ca in fotografiile astea la urma ne era frig.....nu nimik ...prostiii....noi eram smecheri acolo!!!!!!!!
                            Attached Files
                            Last edited by ciuciosu; 9 November 2009, 00:26.
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • multumesc pentru urari...

                              Comment


                              • asa e ciuciosu ... de acuma gata tot .... am mai multa grija de ea
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google