Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ................

    si ce facea asta a lu cmm cu loganul lui(mcm)..chiar e multifunctional

    Comment


    • Imi cer scuze ca nu am putut sa ajung ieri dar sunt un pic mai tare racit ..sper ca nu groh groh guit guit.. ne vedem cat de curand. :* la toti

      Comment


      • chiar nu trebuia sa ma :* alexutzu ... ne pare rau de starea ta de sanatate si iti uram insanatosire grabnica
        @cmm ... normal ca e multifunctional )
        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

        Comment


        • acum cat e gluma e panarama..dar discutiile serioase de ceva vreme au pierit si au ramas discutii gen : cafea pe copou sau nush ce in apache....
          imi pare rau sa o spun....multumesc pentru ajutorul celor din club dar,atitudinea multora lasa de dorit.
          Se zbate prea mult lumea pe aici si practic si teoretic nu ar fi motive.
          Haideti sa pastram o natura corecta a acestui topic si sa revenim la lucrurile serioase.
          De cand cu FRt acest forum fara suparare a ajuns subiect de disctutie COPOU si va pup si vai mii dor de voi.....cand rostul sau este cu totul altul.
          Dar na poate gresesc eu !
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • bine v`am regasit!
            am promis ca revin cu ceva filmulete de la evenimentul din 1 noiembrie de la Iasi.
            pe youtube o sa gasiti si restul filmelor pe care le`am facut la acest eveniment.

            IS 08 MKO


            IS 05 TJK


            CT 12 APV


            `dada
            Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


            Canto
            Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


            Canto si IS 10 LNC
            Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


            DSIGN si Canto
            Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


            DSIGN
            Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


            FOF
            Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


            FOF 2
            Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


            Sper din suflet sa mearga link`urile
            sigpic

            Comment


            • dada ..din pacate nu merg ..oricum noi speram ca va placut la noi ..si sper ca nu teai suparat ca la proba ta tu ai rulat singura pe circuit ..masina cealalta care era cu tine era a mea si din pacate a trebuit sa abandoneze
              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

              Comment


              • multumim dada!!!
                God is my copilot

                Comment


                • @Xp3RtuL: cum nu merg? daca sunt probleme am postat si pe my ride B - 74 - HDZ, dar doar cele unde aparem noi (eu Canto, DSIGN si FOF). intrati acolo poate merg, iar din youtube, sigur trebuie sa le gasiti si pe celalalte postate de mine.
                  sincer mi`a placut mult la voi si m`am distrat nemaipomenit.eu venisem doar sa sustin baietii, si am ajuns sa concurez abia astept urmatoarea editie a evenimentului si sper ca data viitoare sa petrecem mai mult timp impreuna pentru a ne putea cunoaste mai bine
                  sigpic

                  Comment


                  • mie nu imi merg ..poate e de la comp=ul meu ..oricum ..va asteptam cu cea mai mare placere si data viitoare si poate vorba ta ..ajungem sa ne cunoastem mai bine cu totii si sa petrecem mai mult timp impreuna ca doar vorba aia ...suntem cu totii o comunitate si daca ajungem sa ne cunoastem cu adevarat poate ajungem sa fim o mare familie ;))
                    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                    Comment


                    • mai lipsesc anunturi MATRIMONIALE
                      ca in rest sunt de toate pe forum aici
                      o seara buna la toata lumea
                      scuze ca sunt cam ......stiti voi
                      sigpic

                      Comment


                      • cmc...ai de ridicat un colet...sa te prezinti cu buletinulD

                        Comment


                        • Deci pentru filmuletele de la ERA mai avem de asteptat. Daca a descoperit cineva din greseala si p`al meu rog sa posteze. MUltumiri si scuzati insistenta :P

                          Comment


                          • daca sunteti si asa care postati foarte mult zilnic inseamna ca aveti si timp.
                            Pentru multi dintre voi jocurile on-line au devenit ceva frumos.
                            Un joc gen travian,ikariam doar ca din zilele noastre in care se imbiba si politica,si tot este acesta !!

                            Multiplayer strategy game that allows users to rule a country, be an entrepreneur or gather your fellow citizens to start a resistance war. eRepublik the online strategy game.
                            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                            Comment


                            • dada mersi mult pentru filmulet (is-05-tjk)

                              Comment


                              • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                                Ai mai fost azi sau nu ??? chiar vroiam sa stau de vorba cu tine !!!!
                                Am fost duminica la 6 fix eram acolo ama juns odata cu BCV da cum nu stiam pe nimeni pe acolo am plecat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google