Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut !

    Sunt CRyS` cel cu Megane 2 alb de CT si fosta Astra G Caravan IS 83 ACE.

    Diseara tot la Palat la ora 20.00 va intalniti? L-am sunat pe Ionut LNC acum 1 h dar nu raspunde. As vrea sa vin sa va prezint ceva detalii de service-ul auto unde sunt Manager de ceva timp. Din start va asigur ca am cele mai mici preturi la cele mai bune piese, cu mult mai putin fata de Bras si Caremil sau chiar Verona. Pentru mai multe intrebari va astept si diseara,dar voi veni in jur de 20.30.

    Numai bine! Conduceti cu grija si prudenta maxima!

    CRyS`

    Site-ul ti-l poti promova pe sectiunea publica, decat dupa ce ai luat legatura cu cristi_xp. Multumesc pt intelegere.
    Last edited by Cezar; 11 November 2009, 16:43.
    Fara link-uri externe in semnatura.

    Comment


    • din partea tutror mebrilor FRT - Logan Club Iasi dorim pe aceasta multa sanatate si o viata mai buna lui Cristi JXW care isi serbeaza astazi ziua de nastere... in familia noastra la 20.00 la palat

      PS Nu sunt admise alte urari de La Multi Ani pe forum.

      Cristi_AdminLoganClub: in caz ca nu stiai
      regulile cele mai elementare ale forumului: ca sa postezi un link iti trebe 10 posturi altfel apare ca moderat...e protectie de spam

      multumim de lamuriri
      Last edited by euromarket; 11 November 2009, 15:02. Reason: Automerged Doublepost
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • Cristi JXW si din partea mea toate urarile de bine din lume si sa fii iubit si fericit
        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

        Comment


        • Interesant!

          Originally posted by Allexz View Post
          Mai mult noul motor de DACIA 1.2 16V are aceeasi putere ca cel de 1.4 (75 cp) si un cuplu mai mic cu doar 5 Nm. Acest motor va fi cu 500 de euro mai ieftin decat cel de 1.4
          Se asteapta un consum mai mic
          Consumul nu va fi ala scris de producator, romanasul va baga talpa in pedala pana la podea, deci consumul va fi de cel putin 10 litri la 100 de km, in oras.Inca ceva ce nu se stie, dar se afla cand motorul este uzat. Un motor din fabrica scoate o anume putere, daca se monteaza pe masina, cu catalizator, cu toba, cu etc., are o putere mai mica. Daca el merge ,,gatuit,, si e fortat sa duca o caroserie mare ca a Loganului, chiar daca e de 1,2 si 16 V, va ,,muri,, repede, nu in 100000 de km, ci chiar mai repede. Asa ca aviz celor care vor sa-si ia asa ceva. Eu am facut drive test cu motor de 1,2 la VW si mai mai sa nu faca fata, asta fara AC, dar cu AC si pe logan?JALE cu J MARE.......

          My Car

          Comment


          • chiar si asa ...daca o sa fie mai ieftina ca loganul de 1.4 o sa se umple strazile de ele ...ca romanu prefera sa dea mai putini bani pe ceva prost decat sa mai puna deoparte si sa ia una mai buna
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • Best Show of XAR

              La Piatra Neamt acuma putin timp in urma!!
              Attached Files
              http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

              Comment


              • Sare in sus de bucurie XP cand vede pozele )
                Profi' ala de la volan care facea burn`ul

                Comment


                • Iata si prezenta dinaceasta seara putin friguroasa de la Palat unde ne-am adunat cca. 45 de membri!!
                  1. Is 24 max maxx – 6000
                  2. Is 06 jfh vali – am venit devreme am plecat devreme
                  3. B 95 det marius- el el el are suruburi!!!
                  4. Is 86 cmm cmm – da cine mai vrea prajituri? Ca nu mai sunt
                  5. Is 07 ryb hriberiu – da voi ce credeati ca nu mai vin?
                  6. Sv 87 zug luigelo - lasa ca acus iau eu difuzor in portbagaj
                  7. Is 58 dab steel – hai ca am facut skoda la semafor
                  8. Is 53 cid cati – asa crede steel ca ma facut?
                  9. B 64 ven tony – am sa merg cu masina colata cu bras la caremil
                  10. Is 04 kcg razvan – cutia e cea mai importanta daca vrei sa crape parbrizul
                  11. Is 99 sip radu – am venit si poate am sa mai vin
                  12. Is 67 lex Ramona – da eu m-am trecut pe prezenta
                  13. Is 05 cjr cezar – era sa scriu ca dungile sunt miezul la masina mea
                  14. Is16…cmc cippy – care mai vrea lichid de parbriz?
                  15. Is 07 apy gogo – da am venit si eu cum sa nu vin?
                  16. Is 05 jxw crysti – la multi ani
                  17. Is 14 nat cretu – am sa mai vin
                  18. Is 24 wtb bobo – si eu am sa mai vin
                  19. If 36 wrt harkommen – am plecat baietiii
                  20. Is 05 tjk sorina – da mircea nu a venit in seara asta?
                  21. Is 11 grm grim – toata stima sa traiti
                  22. Is 08 exz allexz – am cam inghetat dar a meritat
                  23. B 11 nho andy – da eu ce bas sa am ca e stok masina?
                  24. Is 08 uzy uzzy – gata sa remediat situatia cu lnc
                  25. Is 20 bgz dexter – cu 40000km m-am obisnuit cu matizul
                  26. B 67 xar xp3rtul – am plecat dar fara scartzuri
                  27. M18 woo anytzu – am sa duc bmw-ul si am sa iau un Peugeot
                  28. Is 05 lkg ciuciosu – am sters si eu parbrizul cu brw
                  29. Vs 86 nec Daniel – pai ce porecla sa scriu ? ca nu am …
                  30. B 76 sbl ionut – da nu ma mai joc ca ma facu vfy-ul
                  31. Is 10 lnc euromarket – da hai la sedinta sa vedem cum facem
                  32. Is 86 flr urattelu-flo – am venit si eu ….
                  33. Is 99 vfy cristy – am venit de 4 ori azi si am plecat de tot atatea ori
                  34. Is 24 zux nasul – ca zuza nu a venit ( ea e la curatenie )
                  35. Is 60 cez cezar – da aici zi de dungi nu la colegu din fata]
                  36. Is 27 dan gold8speed – da urat mai e sa stai in casa
                  37. Is 08 sfd florin – value da geaca am uitat-o acasa
                  38. B 75 vnx Adrian – ce bine ca v-am revazut pe toti cu tot cu statii
                  39. Gl 98 aga ciprishor – daca mai vreti ceva pela bord spuneti
                  40. Is 20 lol catalin – nu am mai apucat sa fac curat in porbagaj
                  41. Is 85 bla bogdan – plac la voi farurile?
                  42. Is 93 ale – murder ------cine da 20000E ii dau A6
                  43. Is 06 kbo fanica – eu am fost si a doua oara la intalnire voi nu erati toti
                  44. B 78 mhx catalin – si pana la urma eu ce bass sa-mi iau?
                  45. Is 29 fly fly – azi am venit si am dat 65 ron


                  Nu mai scrie cu rosu.
                  Last edited by Cezar; 12 November 2009, 22:48.
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Cu motorul de 1.2 se plateste mai putin la RCA. Sunt sigur ca exista oameni pentru care conteaza si aspectul asta. Dai 500 de euro in plus dar ii economisesti mai apoi la RCA si la benzina.
                    Logan Kiss FM 1.6MPI IS-29-FLY

                    Comment


                    • @ciuciosu: Am uitat sa iti dau banii.

                      Comment


                      • salutare
                        care se pricepe sa mareasca gaurile la difuzoarele de pe spate ca vreau sami cumpar niste difuzoare mai mari
                        mersi

                        Comment


                        • divertisment

                          nu mai stiu cu cine vorbeam aseara dar pana la urma am decupat din piesa respectiva si au iesit doua secvente pentru ringtone de mobil.... special pentru cei ce sunt sunati din cand in cand de banci si altele......

                          http://www.frteam.ro/rate_extended.mp3 si
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Nu se poate intalnirea de duminica sa o faceti pe la 4-5 la era ?
                            Mie cam nasol pe noapte ca am farurile orientate prost de mecanic si pe faza scurta ma injura lumea degeaba)

                            Comment


                            • @lucian ....si daca vii la 5 si pleci la 7 nu tot intuneric e...
                              @euromarket mie mi-ai spus faza cu melodia
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • Originally posted by Lucian MC View Post
                                Nu se poate intalnirea de duminica sa o faceti pe la 4-5 la era ?
                                Mie cam nasol pe noapte ca am farurile orientate prost de mecanic si pe faza scurta ma injura lumea degeaba)
                                Parerea mea ca e prea devreme la ora 17:00 sa ne intalnim la ERA, fiind totusi duminica, in timpul zilei mai trece lumea pe la neamuri ... mai la un gratarel ceva.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google