Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iar e vrajma intre semeni

    Comment


    • Copilariile costa....sa vada toata tara...ca asa ii place lui ionut !!
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • ..........

        mai prieteni...da ce se intampla cu voi??...incetati cu tampeniile astea...

        Comment


        • Pacat de prezenta numeroasa de la fiecare intalnire dar se pare ca se profita de acest site ptr crearea si popularea altui club care n-are nici in clinci nici in maneca cu Logan Club .
          Parerea mea...
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Prieteni e forum, nu mirc aici )

            Comment


            • Propun toti cei din Iasi sa nu mai posteze acu ca posteaza pe forum asa la nervi si nu e ok ....hai sa ne abtinem si sa o discutam duminica la intalnire si totul o sa fie OK!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Logan....o masina care starneste pasiuni aprinse...

                Sa incercam ca aceste pasiuni fie numai de ordin tehnic... aici pe forum cel putin !

                Suntem posesori de Logan si vrem sa ne impartasim problemele si realizarile in ceea ce priveste aceasta masina, nu merita sa ne certam si sa ne facem nervi.

                E placut cand, fiind in alt judet,si cred ca vi s-a intamplat si voua poate, un participant la trafic care nu te cunoaste, dar are si el inscriptia "Logan club" te saluta sau chiar te ajuta daca ai nevoie. Asa ca hai si noi, aici "acasa", sa fim toti prieteni !

                Multa prietenie colegi dragi !

                P.S. Propun un pact ca sa iesim din impas: "Nimeni nu e vinovat ! Sa merge inainte, numai cu ganduri bune !"
                Last edited by Geo79; 13 November 2009, 01:30.
                IS-16-GEN

                Comment


                • am inceput sa impart , cand va saturati de cartonase rosii, va facem rosii. so BEWARE!
                  va vorbiti la intalnire, poate va mai si calmati intre timp si putem discuta normal, ca intre prieteni.
                  Last edited by crististreulea; 13 November 2009, 09:41.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Hmmmmmmmmmmm............... nu e bine deloc , dupa tot ceea ce am realizam impreuna acum de aruncam cu noroi in tot , nu e bine deloc , Logan Club Iasi trebuie sa traiasca si sa se mareasca , trebuie sa revenim si la nazuirile vechi la discutiile si obiceiurile care nu aduceau atata ura.
                    FRT= LoganClub Iasi aici vin loganisti si nu numai , este un club care a avut curaj sa aduca si alti membri din alte cluburi cu alte masini si e bine , oameni care au trecut de complexul national de LOGAN masina "REA-Romaneasca".Acest club a facut sa dispara fala unora care au BMW, sau alte nave de masini , si acum le starnesc nostalgii vechi de atunci cand conduceau si ei o Dacie.
                    Asta este FRT...................nu un club de RACERI care fac necazuri.

                    Este parerea mea si o sustin.
                    Steel
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • tot respectul pt crististreulea dar consider ca gresiti.

                      dragi colegi

                      Furoiurs Racing Team = Logan Club Iasi si dorim sa ramana titulatura noastra nicidecum nu am solicitat sa devina subiectul de dezbatere al tuturor membrilor din loganclub.ro

                      Furious Racing Team este denumirea juridica a Logan Club Iasi si nu vrem sa apara Furios Racing Team Bucuresti decat daca noi permitem infiintarea unei filiale acolo.

                      Cu cristi xp am avut o intelegere prin care imi vedeam de patratica mea pe Logan Club Iasi - Intalniri locale.....

                      Logan Club Iasi a promovat clubul si forumul prin prezenta a peste 150 de autoturisme a stikerilor cu inscrisurile www.loganclub.ro, prezenta a 2 bannere in Era Park si Carrefour, dar si prin organizarea unei intalniri regionale in cel mai mare complex comercial din Moldova (1500 euro) si ulterior a unui eveniment auto complex (25 mii euro) .... evenimente sustinute in primul rand de membrii FRT - LCI care, de comun acord, au hotarat ca din iunie sa stranga o cotizatie de 10 lei pentru club si pentru organizarea diverselor evenimente, cumpararea de bannere publicitare, domenii web, etc

                      Va rog sa retrageti acest pool si sa ne permiteti in continuare moderarea individuala a sectiunii nostre de forum.

                      cum ziceam, nu suntem alt club, nu ne despartim de loganclub.ro doar suntem mai mult de cat un forum, suntem o comunitate activa care dorim sa realizam evenimente, sa scoatem perfomante, etc.....

                      cateva spicuiri din statutul nostru:

                      Art. 2 DISPOZITII GENERALE
                      2.1. In scopul promovarii si apararii intereselor economice, juridice, tehnice, culturale si sportive ale detinatorilor de autoturisme marca Dacia Logan si nu numai, la initiativa unui grup de 15 persoane, in Adunarea Generala de constituire din data de 05 Iunie 2009, s-a hotarat constituirea unei Asociatii cu personalitate juridica, non profit, care sa functioneze potrivit prevederilor prezentului statut, si conform Ordonantei nr. 26/2000, cu modificarile ulterioare.

                      Capitolul II. DENUMIREA, SLOGANUL, SIGNALISTICA, FORMA JURIDICA, SCOPUL, SEDIUL, DURATA
                      Art. 3 DENUMIREA si SIGNALISTICA

                      3.1. Denumirea Asociatiei Club Sportiv este: "Furious Racing Team". Aceasta poate fi insotita si de denumirea “Logan Club Iasi”
                      3.2 Sloganul Asociatiei este “Aici toti suntem prieteni !”
                      3.3. Sigla Asociatiei este cea prezentata in Anexa I si se poate utiliza doar in variantele prezentate.
                      3.4. Sigla asociatiei poate fi insotita de inscrisurile www.frteam.ro sau/si FRTeam.ro sau/si www.loganclub.ro sau/si www.loganclubiasi.ro sau/si LoganClub.ro sau LoganClubIasi.ro sau Logan Club sau Logan Club Iasi sau/si FRT sau Furoius Racing Team.
                      3.5. Culorile utilizate in toate inscrisurile oficiale si pe toate materialele promotionale pentru sigle pot fi: alb, negru, rosu, albastru sau combinatie intre acestea.
                      3.6. Departamentele sau sectiunile dezvoltate in cadrul Asociatiei pot avea sigle independente ce vor fi adaugate prezentului prin act aditional dar for fi folosite in aceleasi conditii si alaturi de sigla asociatiei.
                      3.7. Drepturile de autor ale siglei apartin Asociatiei si SC EuroMarket.ro SRL, realizatoarea acestora.

                      Art.4 FORMA JURIDICA
                      4.1. A.C.S. este persoana juridica romana si isi desfasoara activitatea respectand prevederile legislatiei romane in vigoare, precum si prevederile prezentului statut.
                      4.2 A.C.S. "Furious Racing Team" este asociatia detinatorilor si simpatizantilor autoturismelor marca Dacia Logan din Romania, este apolitica, fara activitate sindicala, non profit, cu personalitate juridica.


                      Socol Ionut - presedinte FRT Logan Club Iasi
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • am inteles si eu acum de fapt ce este FRT si mi se pare ok, multam de iluminare.

                        dar totusi, daca omul nu vrea sa cotizeze acea suma, nu-l poti obliga.
                        imi cer scuze ca am intervenit fara sa stiu toate detaliile. sper totusi sa va calmati
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • oare miam luat ban?ca nu mai vad posturile mele

                          Sunt de aceeasi pareer cu Tseel si sper ca toate sa se rezolve si sa inteleaga toata lumea ce inseamna FRT cu adevarat
                          Last edited by Xp3RtuL; 13 November 2009, 18:09. Reason: Automerged Doublepost
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • scuze de intarziere

                            Sunt in totalitate de acord cu cele zise de jmek.

                            Forumul este un loc public, unde fiecare are voie sa isi expuna parerile de orice natura atat timp cat nu devieaza de la subiect. Ceea ce s-a intamplat a fost o cenzura totala a unor pareri.

                            Din putina mea experienta in domeniul cluburilor auto nu am vazut sa se ceara taxa lunara de participare.Membrii nu sunt obligati sa plateasca, dar sunt calomniati si dojeniti de fata cu toata lumea."X, tu n-ai mai platit taxa de 3 luni, vezi cum faci sa fii la zi".

                            Cu speranta de a nu fi cenzurat acest anunt , si de a nu imi lua BAN
                            Va urez o seara buna
                            Gr|m
                            http://vladderdeicea.wordpress.com/

                            Comment


                            • Fratilor, eu sunt nou in club... dar sincer... sunt de parere ca aceste chestii ar fi bine sa se discute in particular .. si in niciun caz pe forum
                              Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                              Comment


                              • *************
                                Last edited by Xp3RtuL; 13 November 2009, 20:41.
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google