Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • un mare bravo colegilor din timisoara !!!!!!!!!!!!!!!

    au si ei un proiect de ajutorare pentru copilasi.... asa ca propun sa imprumutam ideea cu desenele cu dorinte si ulterior sa facem achizitiile.



    PS Poate rezista cineva in fata unui astfel de desen ?
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • e super tare...abia astept sa mergem la copii sa ii vad cum zambesc.e unul din cele mai frumoase sentimente....uofff....@euromarket si toti ..schimbati ora de intalnire de la ERA
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • Originally posted by euromarket View Post
        un mare bravo colegilor din timisoara !!!!!!!!!!!!!!!

        au si ei un proiect de ajutorare pentru copilasi.... asa ca propun sa imprumutam ideea cu desenele cu dorinte si ulterior sa facem achizitiile.



        PS Poate rezista cineva in fata unui astfel de desen ?
        va doresc multe bucurii si succese,cu respect adimrv
        sigpic #

        Comment


        • multumim adimrv ... Si va uram succes in toate proiectele voastre si sa ne auzim numai de bine
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • Foarte buna ideea cu desenele!!!! Bravo!!! Apropo, cand ne apucam de treaba? Sant 3 proiecte de realizat si timpul zboară. Mai lasati scandalul, barfa si puneti-va mintea la contribuţie pentru a realiza ceva constructiv.
            http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

            Comment


            • eu sper ca dupa ziua de maine sa bagam tare sa facem treaba pentru ca se apropie deadline-ul la unul din proiecte si noi nu l-am inceput inca ... asa ca pe cai mai flacai si sa facem treaba sa aducem zambete nu tristeti si certuri
              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

              Comment


              • Baieti cred ca nu v-a placut filmuletul ca nu vad nici un comentariu
                hmmmmm
                L-am sters si l-am modificat la indicatiile lui Ionut LNC.
                Apare acusi din nou .
                Last edited by Steel; 15 November 2009, 12:22.
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • Nu l-am vazut pentru ca a fost in acelasi post. Astept versiunea prelucrata.

                  Comment


                  • eu lam vazut ..e chiar nice .... :P
                    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                    Comment


                    • mai baieti, unde gasesc si eu un loc unde se dezmembreaza loganuri?
                      Am nevoie de un lucas aripa cu tot cu dulie si bec. eventual si cablaj
                      www.loganclub.ro

                      Comment


                      • Unul rosu era la sevisul Daewoo din cartierul Dacia!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • care service Daewwo din Dacia>?
                          eu stau in daia si nu stiu de un service daewo
                          www.loganclub.ro

                          Comment


                          • cum te duci spre bariera.. strada aia e o straduta la dreapta pe langa un bar..... chiar aproape de capatul ei e o curte... acolo
                            sigpic

                            Comment


                            • Gata l-am refacut si uitati-va.............
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Felicitari Steel
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google