Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari Steel si pustiu pentru filmulet si deasemeni lui Pustiu si pentru fotografiile de aseara . ( dar pacar ca sunt doar 3 masini si 4 oameni inele ) Ii promisesem lui cezar o fotografie cu masina lui si nu e nici una cu el .....
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • sarumana pt poze
      sigpic

      Comment


      • data viitoare nu mai faci poze deloc lui bma lui uef si lui nec ca leai facut acuma pentru inca 3intalniri...muhahahaha.glumesc.vreau si eu poza cu masina mea
        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

        Comment


        • ALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, gata dvd-ul URAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • felicitari steellll...il asteptam cu nerabdare
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • ...........

              si cand are loc lansarea dvd_ului??

              Comment


              • cu totii asteptam cu nerabdare lansarea lui ... eu zic ca maine o sa fie ) .... ai sa vezi)
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • Dar care se ocupa de aducerea unui monitor ceva ........
                  Sau aranjarea vizionarii lui pe undeva ............
                  El este unu singur , copiile se vor organiza maine sa vedem ce materiale implica si partea de finatare ............
                  Eu pana aici am facut mai incolo este criza............vedem maine toate detaliile.
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • Maine la ora 20:00 la Palat da?
                    Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                    Comment


                    • da maine la 8 la palat ....va astept ... sa vedem filmul sau ne combinam cu el pe dvd ... discutam acolo toate detaliile
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • La multiplicari ma anunt pt. ca "am cu ce" si pana duminica as putea face vreo 30 de copii ( numai sa am dvd-urile blank ) :-))
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                        Comment


                        • cred ca vom apela.e bine asa....
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • Originally posted by Xp3RtuL View Post
                            da maine la 8 la palat ....va astept ... sa vedem filmul sau ne combinam cu el pe dvd ... discutam acolo toate detaliile
                            Cum la 8? nu la 18?
                            Eu oricum nu pot veni... luna asta nu sunt in Iasi, dar chiar as vrea sa vad DVD-ul...

                            Parca-l vad pe Steel zicand cu voce grava:
                            "DVD-ul Urban Racing Skills va fi pus in vanzare in toate magazinele din reteaua Diverta, incepand cu data de 19 Noiembrie. La lansarea oficiala vor participa toti membrii clubului ... sau cel putin castigatorii premiilor"...

                            Comment


                            • miercurea e de la 8 la palat si duminica de la 18 la ERA
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • Voi incerca sa fac tot posibilul sa ajung. Sunt tare curios sa vad cum a iesit DVD'ul
                                Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google