Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @euromarket ... imi pare rau da timpul nu prea imi permite sa ma ocup de asta .... stiu ca am zis ca fac ceva si nu se rezolva da nu am ce face... As dori pe calea asta sa las locul meu in staff cuiva care are mai mult timp sa se ocupe ... Imi pare rau ... O saptamana frumoasa tuturor si lipsita de evenimente neplacute
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • www.frteam.ro........ in plina expansiune
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • Originally posted by euromarket View Post
        www.frteam.ro........ in plina expansiune
        Excelent! Bine ca a aparut. Propun ca membrii sa reflecteze asupra resurselor ce ar trebui sa fie prezente pe site, eventual fiecare cu ce poate contribui - pentru ca suntem o comunitate, nu?
        Dacia Logan 1.4 mpi+GPL Tomasetto

        Comment


        • Maine la ERA cei de mai jos trebuie sa se prezinte.
          Pana una alta aduna asa:
          - sfd
          - zuza
          - pustiu
          - alc
          - mia
          - inca 3-4 masini sa avem de manevra

          Miercuri la 12 sa ne vedem la era in parcare, daca cineva nu poate sa vina sa anunte sa stim sa reprogramam, ideea e ca pana joi la pranz am nevoie de imagini MUSAI

          Maine la ERA cei de mai jos trebuie sa se prezinte.
          Pana una alta aduna asa:
          - sfd
          - zuza
          - pustiu
          - alc
          - mia
          - inca 3-4 masini sa avem de manevra

          Miercuri la 12 sa ne vedem la era in parcare, daca cineva nu poate sa vina sa anunte sa stim sa reprogramam, ideea e ca pana joi la pranz am nevoie de imagini MUSAI
          Last edited by Steel; 24 November 2009, 20:24. Reason: Automerged Doublepost
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • @euromarket sa-mi spui daca ai rezolvat cu statistica de la politie. Il cunosc pe desenatorul cu creta pe asfalt
            Last edited by Floppy75; 24 November 2009, 21:33.
            sigpicAm o problema. Ma grabesc.

            Comment


            • +eu masina de manevra...
              sigpic

              Comment


              • domle ..cum ramane pana la urma cu intalnirile?? ramane doar duminica sau miercuri??

                Comment


                • Originally posted by reea_alex View Post
                  domle ..cum ramane pana la urma cu intalnirile?? ramane doar duminica sau miercuri??
                  Doar duminica la Era de la 20.00

                  Comment


                  • Wrong answer my friend ... la Era-Carrefour duminica 18.00 :-)
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                    Comment


                    • intalnirile raman doar DUMINCA LA ORELE 18.00 - ORA DE IARNA

                      astazi s-au facut fotografiile... si acum multumirile oficiale adresate vedetelor
                      - mia
                      - ioana
                      si celorlalti participanti printre care amintim un dric de la daniel si anca, un sl600

                      @floppy: nu am ramas in drum rau de tot.... xp, elegant, s-a retras din staff si din proiect, asta e ... asa e la romani
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Era

                        Ce frumos a fost azi la ERA!Noroc de dric, de masina de politie, de nenea politistu', de nenea fotografu si mai ales noroc de cele doua,,victime,,. Multamim si vremii care ne-a permis partial friguros sa facem treaba pe platoul de shooting......Well done, nenea fotografu'!Sa nu uit sa-ti dau 5 ron bacsis sa-ti dau sa iasa unele poze mai extra......

                        My Car

                        Comment


                        • multumesc de aprecieri si nu este nevoie de nici un ban doar de timp si rabdare :d

                          Comment


                          • Originally posted by cristi_vfy View Post
                            Doar duminica la Era de la 20.00
                            scuze ! asa e; de la 18.00 duminica la era

                            Comment


                            • @euromarket ... te rog sa stergi acel comentariu acid la adresa mea ... si sa nu mai vorbesti despre mine ... Nu vreau sa ajungem sa ne certam ... Eu m-am retras din FRT- Logan Club Iasi din cauza ta si nu as vrea acum sa facem polemica ..dupa ce citesti acest post si stergi al tau referitor la mine te rog sa il stergi si pe acesta ... Va urez o viata buna tuturor si lipsita de evenimente neplacute
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • @euromarket: Merg eu maine sa obtin statistica de la politie. In mare m-am gandit la:
                                -analiza evenimentelor rutiere - nr de accidente cu victime, nr de decese, nr de raniti grav, usor
                                -repartitia dupa cauzatori- vina conducatorilor auto, pietonilor
                                -dupa cauze - traversare neregulamentara, neacordare prioritate la pietoni, viteza, neatentie, imprudenta copii, alcool.

                                Pentru cei care folosesc luminile de ceata sa para mai cool, o sa cer o statistica despre accidentele cauzate de folosirea necorespunzatoare a luminilor (daca exista asa ceva)

                                Daca mai trebuie ceva sa-mi spui.
                                sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google