Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani tuturor si fie ca noul an sa va aduca numai bucurii si impliniri ... Chiar daca nu mai sunt printre voi nu inseamna ca nu va consider pe toti prieteni si va doresc tuturor tot binele din lume .... Un an nou fericit ...
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • Anul care a trecut a avut de toate: momente bune, momente mai putin bune, dar am trecut peste toate impreuna. Important este ca vine un an nou in care speram sa nu repetam greselile din anul care tocmai se incheie. deci va doresc tuturor La multi ani, un an nou mai bun si sa spor in toate.

      Comment


      • Fie ca noul an care vine cu pasi repezi sa va aduca multe bucurii, impliniri, sanatate si caldura in suflete, sa fim la fel de uniti cum am fost in 2009 si in 2010 ... toate bune si frumoase !!! LA MULTI ANI !!!
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

        Comment




        • Da tot ce v-am urat eu unde este?
          Last edited by ciuciosu; 31 December 2009, 23:51. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • La multi ani si numai bine in 2010 tuturor colegilor !!
            IS-16-GEN

            Comment


            • Un an nou cu sanatate,
              Voie buna,trai usor
              Bucurie si mult spor.
              La multi ani !!!:bigtongue:

              Va doresc un an 2010 mult mai bun ca 2009,cu multa,dar multa sanatate si cati mai multi km fara incindente rutiere.Va pup

              am inteles ciuciosu.thx`s


              ati vazut ca au scumpit astia benzina cu 24 de banuti? am inceput anul "beton"..
              Last edited by andrEyCST; 1 January 2010, 19:53.
              andrEyCST--- ---andrEyCST

              Comment


              • Eu mi-am facut plinul anu' trecut. Am economisit 10 lei.

                Comment


                • Intalnire ERA

                  Sper ca ati intrat asa cum ati dorit fiecare in noul an 2010. Acum ar cam trebui sa mai lasam oleaca vremea de afara in uitare, sa nu ne mai gandim la pretul lichidului din rezervor, etc. As vrea si cu totii am vrea sa incepem sa ne mobilizam, sa ne gandim, sa incepem chiar, sa ne revedem intr-un numar cat mai mare, sa fim o adevarata comunitate asa cum de fapt suntem. Inca ceva, sa sprijinim pe cei ce au nevoie, cu un sfat, cu un lucru sau altul pe care fiecare din noi il putem da. Comunitatea LCI-FRT trebuie sa-si ajute membrii, sa-i sustina, sa-i indrume. Deci, ne vedem pe 3 ianuarie, la ERA? Va asteptam!

                  My Car

                  Comment


                  • La multi ani dargi prieteni. Va doresc sa aveti un an cat mai bun, cu multi bani si fara incidente

                    Am si eu o intrebare in legatura cu resoftarea
                    pana la urma consumul creste sau nu?
                    www.loganclub.ro

                    Comment


                    • In general dupa resoftarea masinii consumul scade ( nu cu mult, ce e drept, in oras ) mai ales daca vei calatori mai mult cu ea pe drumuri lungi, dar depinde si de talpa soferului in cea mai mare masura ( e si normal ) ... alte explicatii daca iti mai da si altcineva... :-)
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                      Comment


                      • Cine merge peste prut sa luam benzina ca la noi au mai pus golanii o acciza si au facut-o 4

                        Comment


                        • la multi ani colegilor din iasi si cat si celorlalti colegi din toata tara !!! ne vedem maine seara la Era !!!! ;)

                          Comment


                          • La multi ani colegi... sa aveti parte numai de impliniri... bucurii... tot ceea ce va doriti sa vi se indeplineasca....drumuri cat mai multe si fara evenimente.

                            Sper sa ne vedem maine in nr cat mai mare la intalnire
                            Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                            Comment


                            • incerc sa ajung si eu..ca am un program maine 8-|
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • din umbra si cu ochiul tot timpul pe voi spartanul va va supraveghea si la prima intalnire din acest nou an..... toti - impreuna este noul sloganul anului 2010 .... un nou an pentru noi, un nou inceput pentru mine si ana, ceva mai bun in tot ce vom face.

                                din 10 01 2010 voi fi si eu prezent din nou la intalniri.... avem niste proiecte de terminat si altele de initiat

                                ps: mulutumesc tuturor de intelegere si sustinere... mi-a prins "bine" aceasta vacanta, am avut timp sa reflectez asupra unor aspecte si persoane
                                Last edited by vali007; 3 January 2010, 14:53.
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google