Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimbare rulment

    Eu am schimbat rulment fata.
    Musai sa pui de ala care scrie pe el FRANCE.
    Chiar daca-i mai scump.
    Inteles?

    My Car

    Comment


    • Salutare ,

      Si LA MULTI ANI!!!

      Astept cu nerabdare intalnirile de miercuri seara de la palat.

      Va pup

      Comment


      • Ciprian sa nu vii la palat ca de ceva vreme ne intalnim doar in Pacurari la complexul comercial ERA ...Careffour partcarea F la ora 18.00 si duminica ...
        La palat pe timpul iernii nu mai servim ca e frig!!!
        Da ionut -cic o sa vorbim mai mult cu Augustin legat de sustinatori si simpatizanti pentru CUPA LOGAN la care o sa ne reprezinte pilotul de curse .:Augutin Mihalache!!
        Last edited by vali007; 12 January 2010, 22:59.
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • are cineva o aripa dreapta de logan??? de preferat albastra

          Comment


          • zilele astea trebuie sa-mi ajunga ledurile smd si vreau sa-mi schimb culoarea ceasurilor pe albsatru,cine mai vrea sa-si schimbe si el ledurile si sa lucram impreauna sa ma caute la 0755075027

            Comment


            • Acu nu am nimica cu nimeni dar si din spusele la alti loganisti si din experienta proprie va recomand sa se bage sa schimbe si sa se joace cu culorile cineva care a mai facut chestia asta de cel putin cateva ori gen Ciprisor, care a facut cred ca de zeci poate chiar sute . Acu nu ma indoiesc ca nu o sa reusiti dar nu invatati voi pe masinile voastre si sa va para rau apoi ca ati stricat ceva pe acolo ...mai bine apelati la cineva si nici nu va doare capu ....http://imbunatatiri-logan.weebly.com/index.html
              Last edited by vali007; 12 January 2010, 22:49.
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • sustin spusele lui ciuciosu! recomand ciprishor !

                lume lume...care vrea NGK ? 160 ron are cristi_xp (administratorul-forumului) de vanzare ;)

                eu am inceput sa fac lista de cumparaturi pt anul acesta poate am noroc si o sa am si suport financiar
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • De ce nu lasati omul sa se desfasoare? Nu incurajati monopolul. Mai ales ca eu ma mut la tara si va fi greu sa ajungeti la mine . Oricum ai grija cu SMD-urile alea si cu tabloul de bord sa nu faci vreo buba.
                  http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                  Comment


                  • ciuciosu am facut deja teste pe alta placa ,la inceput sincer mi se parea ff greu dar dupa ce am vazut cum sta treaba mi se pare o banalitate acuma,ms ciprisor ptr (sustinere) ,dar nu ma las deloc,si sper sa-mi ajunga ledurile pana vineri ca duminica sa va arata la intalnire.Scz pt ca am lipsit duminica dar datorita noului guvern"BOC"noi la servici ne luptam pentru niste fonduri.Multumesc pentru intelegere

                    Comment


                    • BCV........in proportie de 90% dauna totala.

                      Imi pare rau pt cele intamplate, dar:
                      - Daca vrei sa vinzi ceva spui pe "Bazar Iasi"
                      - Problema airbag-urilor se discuta pe celalalt topic deschis de tine.


                      sorry vally
                      Last edited by JmEk; 13 January 2010, 14:22. Reason: Automerged Doublepost
                      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                      Comment


                      • sal am si eu nevoie de ajutor . kre stiie sa monteze alarme si ma ajuta si pe mine

                        mersi bafta

                        Comment


                        • cel mai bine la o firma autorizata. asa ai si garantia lucrarii. mai ales ca ai masina noua.
                          nu mai esti in garantie???
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • ba mai sunt in garantie

                            Comment


                            • pai cam pierzi garantia.

                              e seria din kaufland??
                              sigpic42.453.149

                              Comment


                              • da din kuffland

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google