Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si veni iara iarna... poate ne era dor

    intre timp am facut niste flyere si autocolante pe care le-am impartit prin oras si printre cativa conducatori auto cu preventie impotriva virusului ah1n1

    duminica vreau sa va propun ca prima intalalnire din luna sa se realizeze pe esplaada Palatului Culturii..... ma gandesc ori la prima zi de miercuri din luna ori la prima duminica.... duminica decidem impreuna.
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • Ionut si restul.Ieri a fost o zi decisiva pentru BCV.Au indreptat lonjeroanele deci pica....dauna...totala.....:| in 3 sapt imi iau masina
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • apropo,sa vaccinat cineva impotriva acestui virus?eu ieri l-am facut

        Comment


        • Lasa beceveule, mai bine ca nu ti-a dat dauna totala ca doar masina e noua si ti-o fac baietii ca noua again sper. Ai grija la piesele pe care ti le pun astia :-s

          Tu intre timp cu ce te misti ? :-s

          Comment


          • jmek imi pare rau sa ti-o spun dar nu va mai fi masina ta cea de dinainte...eu nu incerc sai stric moralul baiatului dar cine a avut asemenea probleme stie,eu nu am avut si sper ca D-zeu sa ma fereasca de asemenea cazuri
            Sincer imi pare rau pentru ce ti se intampla in ultimul timp,dar stai cu capul ridicat pentru ca nu se termina toate la o bucata de fier

            Comment


            • da uratzelul_flo sunt constient de asta....dar ce pot face?
              asta e ghinionul meu.....
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • Sa mor de nu pe bune ca ai soma ghinionul ... am citit si am vazut ce ai patit ..imi pare rau si sincer .... mai bine iti dadea totala ..macar stiai una si buna...
                salutare la toata lumea
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • Inceput de an.....

                  Eu mi-am facut vaccinul, doua zile m-a durut mana stg, in locul intepaturii, dar acum e ok. Chiar ma bucur ca nu am avut chestii adverse......In rest, numai belele cu masinile, de la fulii de alternator, filtre diesel inghetate si sisteme de injectii inlocuite full la lovituri in caroserii din cauza unor dobitoci sau dobitoace care au masini scumpe dar nu cunosc semnele de circulatie. Cine le-a dat carnet?Oricum ala care a facut l-am ajutat un pic cu frigiderul.....Om vedea ce va fi, oricum anul n-a inceput bine, dar ne luptam cu sistemul. In rest, Jmek, multumesc pentru IT, nu suferi tabla se indreapta. Am sa-ti dau o sugestie, cand ne-om vedea. Marius, mai stai acolo un de stai si cu fata spre Podul Ros , sa te mai vada si sa vezi si tu omul cand trece pe linga tine. In rest, incercati sa va feriti de prosti, in trafic, pe cat puteti.....

                  My Car

                  Comment


                  • Tovarasi, vin la voi cu o intrebare. La marca de masina Dacia, modelul Logan, este butonul ala care dezactiveaza airbag-ul pt. pasagerul din dreapta, nerecomandat femeilor insarcinate. Daca folosesc butonul, se dezactiveaza si airbag-ul de la sofer?
                    Multumesc anticipat! Partidul va este alaturi.


                    P.S. A nu se intelege ca sotia mea este insarcinata, dar pe locul ala nu sta nimeni.
                    sigpic42.453.149

                    Comment


                    • Ala e "Buton activare/dezactivare airbag pasager", nu are nici o treaba cu cel de la sofer.

                      Comment


                      • jmek sper sa ti-o faca ca noua si sa fii multumit de ea....

                        dan imi pare rau de inceputul tau de an....

                        xarule suna-ma azi si rez... cred ca cel mai bine pe seara pe la 9 cand ies de la teatru

                        tovarase butonul ala dezactiveaza doar airbagul la pasager...logic nu ? arata si cu imagini acolo :p

                        cu virusul si antivirusul... e discutabil.... eu am decis sa nu il fac... il am acasa dar momentan ma abtin.... cand am sa vad ca mor pe capete in jurul meu poate ma convinge pana atunci prefer sa ma feresc si sa ma imbrac corespunzator.... am scris un articol si pe rpi: Totul despre Gripa Porcina AH1N1

                        flyerele si autocolantele pe care le-am impartit in targ cu aceasta campanie desfasurata si de FRT au ca design imaginea atasata.... finut, elegant, discret, fara prea multa valva....

                        tocmai vorbeam cu cezarica, CJRul si ne transmitea salutari si ne anuta ca se ocupa mai nou de folieri auto: de exemplu un negru mat de capota cica ajunge cam 1 milion si pt geamuri la noi e 350 fata si spate si luneta cu folie omologata global.... 0758239923
                        Attached Files
                        Last edited by euromarket; 16 January 2010, 12:44.
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • multumesc tovarasi. cu imagini, fara imagini, logic, ne-logic ""all is made in taiwan"

                          tovarasu Dan, chestiile adverse apar dupa doua zile
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • hello baietii!!!!!ce se anunta pe maine?se vine da? ca ar cam fi cazul sa va vad si eu ramane tot la 6 yes? va poopacesc si abia astept sa va vad

                            Comment


                            • da maine la 6 ramane !! ne vedem!!
                              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                              Comment


                              • da reeao.... ne vedem duminica la 6 la era
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google