Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nenea Dan masina matale nu am apucat sa fac foto ca de altfel si la multe altele ...in ceea ce priveste furtul din bucuresti ..si din aceasta cauza caut un loc de parcare in capitala dar inprejmuit , incuiat sau cum o fi numai sigur sa fie ...smecher tare ionut la amandoi daca ati stat pana la ora aia ca de obicei discutiile interesante la sfarsit se aplica...da da da multumim de acest secret spartane!!!!!!!!!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • bine ca nu am drum prin bucuresti..dar e bine de stiut,ca sigur ajunge si in iasi tehnica asta..oricum nu stiu daca au vazut toti stirea de saptamana trecuta cu femeia care a oprit la semafor si s-a trezit ca i-a deschis unu portiera si a fugit cu geanta..oricum dupa cum stim,mintea romanului e foarte inventiva,dar pacat ca majoritatea o folosesc la infractiuni..
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • Nu mai stiu dar era cineva de la noi din club ce ma intreba de evacuarea mea .....da o dau toata..de dupa catalizator ....sa ma contacteze pe privat!!!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • andrei e veche faza cu furtul la semafor... de asta apelam la ciprisor sa ne blocheze automat portierele mai tii minte ciprishor cand am plecat la bucuresti cu mcvul lui antonio, care a fost prima doleanta ? blocarea automata a portierelor
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • Primul spot publicitar Dacia Duster:

            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


            cica prin primavara e lansarea.

            In functie de conditiile de drum se poate selecta tractiunea 4x2 sau cea 4x4. Sistemul are 3 moduri: 2WD- transmite cuplul numai catre rotile din fata, AUTO - cand sistemul detecteaza o pierdere a aderentei la una dintre rotile din fata, cuplul este distribuit automat si catre rotile din spate, LOCK - cupleaza rotile din spate si fixeaza tractiunea 4x4.
            Duster va fi disponibil cu o motorizare pe benzina cu o capacitate cilindrica de 1.6 si 110 CP, precum si cu doua motoare diesel - capacitate cilindrica 1.5 si 85 CP, respectiv 1.5 capacitate cilindrica si 105 CP.

            Modelul are o lungime de 4,31 metri si o latime de 1,82 metri.

            In versiunea de serie, Dacia Duster beneficiaza de doua airbag-uri frontale si de centuri de siguranta in 3 puncte. In functie de versiune sunt disponibile doua airbag-uri laterale cap/torace pentru locurile din fata.
            Last edited by Geo79; 19 January 2010, 20:21.
            IS-16-GEN

            Comment


            • Arata bine, dar sa vedem pretul. Pe mine ma bate un gand sa imi iau un Duster, mai ales ca am probleme cu ajungerea in fata blocului pe zapada asta.

              Comment


              • Pai numele e Duster nu Snowmobile

                Comment


                • Originally posted by vali007 View Post
                  Arata bine, dar sa vedem pretul. Pe mine ma bate un gand sa imi iau un Duster, mai ales ca am probleme cu ajungerea in fata blocului pe zapada asta.
                  i-ati o lopata ca-i mai ieftin
                  sigpic42.453.149

                  Comment


                  • cine stie la ce pret sa fie acest duster si cu ce motorizari vine?
                    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                    Comment


                    • tovarasu` vali, iei loganu` din dotare, ii adaptezi o freza de zapada si scapi de probleme
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • Deocamdata am putut urca. Dar daca e nevoie punem lanturile si apoi freza.
                        Dar nici un Duster nu ar fi de aruncat

                        Comment


                        • La multi ani pentru noul an!
                          Cam slaba activitatea mea pe forum. Nu este prea frumos din partea mea, dar de cateva luni nu mai stau in Iasi. Jmek stie.
                          Sambata mergeam catre Iasi. Si la Strunga, la limita de 30 km/h, am depasit o masina. Cand sa ma retrag, am dat ochii cu Politia. Depasire pe linie continua si 77km/h. Am incercat sa gasesc intelegere sin partea "organului", dar nu 200 roni, si-au pierdut puterea de convingere. In consecinta, permisul suspendat pe 30 de zile (dovada 15 zile), si 120 ron in 48 ore. A doua zi, seful meu a fost si el oprit. 89km/h. 50 roni au avut o putere de convingere mai mare. Pana pe 2 martie mi-am "tras" sofer ....
                          Ce m-a mahnit mai tare, este ca au urcat vreo 5 masini, inainte sa efectuez depasirea, dar niciuna nu a semnalizat prezenta organelor in zona....

                          Deci atentie, totusi in Strunga...

                          PS: MUZ nu cumva te-am vazut si pe tine sambata? Nu mergeai spre 3 iazuri?

                          Numai bine.

                          Comment


                          • Originally posted by tvstar1 View Post
                            cine stie la ce pret sa fie acest duster si cu ce motorizari vine?
                            la descrierea facuta de geo se specifica motorizarile.Cat despre pret..eu cred ca va fi 15.000-16.000 euro pret de plecare..
                            Parerea mea e ca-i reusit modelul,interiorul din cate am observat e luat de la facelift,sau ma insel?Si sa speram ca nu va avea acele mici probleme ca loganurile scoase pe piata prin 2005..

                            leonidas,ciprisor sau restul,cine e in masura si stie..daca imi pun si eu blocarea automata a portierelor sau sa mi se aprinda martorul in bord cand nu e inchisa o portiera,imi pot pierde garantia???
                            Last edited by andrEyCST; 20 January 2010, 13:52. Reason: Automerged Doublepost
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • Dragi colegi, va cer doua sfaturi.
                              1. Unde imi recomandati sa merg sa schimb parbrizul? Nu vreau sa merg la Caremil ca ma va ajuge probabil in jur de 1000 de lei. As vrea ceva mai ieftin dar nu treaba facuta de mantuiala. (chestia cu sudatul am facut-o dar degeaba, mi-a crapat tot parbrizul dupa aia - profesionalismul e la pamant pe la noi prin tara)
                              2. Unde pot sa imi foliez capota cu folie care sa imite fibra de carbon. Vreau ceva profi.

                              Pana una alta, drive safe!

                              Comment


                              • In nici un caz 15.000 euro pret de plecare!

                                Eu cred (si sper) ca versiunea cea mai ietfina sa coste cam 12.000.
                                Preturile vor urca pana pe la 16.000 euro pentru 4x4 cu motorul de 110 CP si toate dotarile.

                                Dar mai avem de asteptat putin si vedem preturile reale.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google