Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri in autobuzul 41?

    Am o singura nedumerire. Rog moderatorul sa nu sterga postul. Inteleg ca toti suntem in criza, inteleg ca la intilnirile noastre s-au discutat si probleme tehnice(gen schmb ulei, gen schimbari piese, originale sau nu, etc.), drept pentru care nu cred ca s-ar cuveni sa facem intalnirile dupa bunul plac al unuia sau altuia. Fiecare e liber sa ,,cheltuie,, sau nu, dupa putinta sau neputinta cam 2 litri de benzina maxim pentru a ne vedea macar odata pe saptamana(am pus 2 litri pentru situatii de gen ,, ciprishor,, care s-a mutat in partea cealalta a orasului, sau Ciuciosu din CUG, sau ion_cug.Ma gandesc ca nu e mult in bugetul fiecaruia sa ne vedem. Mentinem viu spiritul de club, daca ne intalnim. Nu o sa fie o problema daca vom ramane 10-15 membri activi, dar eu zic ca e bine sa fim uniti si sa participam la intalniri........Va multumesc tuturor pentru ca ati avut rabdare sa cititi ce-am scris. In rest, numai de bine sa auzim....

    My Car

    Comment


    • ciuciosu sta in cug ? :-??

      am fost la "viata mea sexuala" acum cam 2 saptamani...a fost draguta piesa...dar nu a jucat rik...

      ps: drumul dus- intors destinatie ERA-consum aproximativ 2,5 litri
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • La multi ani si la mai mare!!

        IARNA PE ULITA 2010

        A-nceput de ieri s-apara
        Cate-o groapa de rahat.
        Vremea s-a mai imbunat,
        Strazile-au ramas prin tara
        Ca la sat.

        Sunt transee, nu sosele
        Nu poti circula deloc
        Caci sunt gropi din loc in loc
        Mari cat sa-l ascunzi in ele
        Si pe Boc.

        Si cand ploua toate-au apa
        Nu se vede, dar precis
        Ca se-ascunde un abis
        Cam in ori-si-ce baltoaca
        E de vis

        Nu soferii sunt miopi
        Cand conduc.Ci trebui spus,
        C-au o mare vina-n plus:
        Si sunt "prosti de dau in gropi"
        Cei de sus.

        Zici ca merg pe-alta planeta
        Avem gropi ca-n cimitir
        Nu le treci nici dac-ai TIR.
        Si voi vreti si rovinieta?
        Hai sictir !

        Comment


        • Originally posted by iooon_cug View Post
          ciuciosu sta in cug ? :-??

          am fost la "viata mea sexuala" acum cam 2 saptamani...a fost draguta piesa...dar nu a jucat rik...

          ps: drumul dus- intors destinatie ERA-consum aproximativ 2,5 litri

          depinde cum o calci..am scos si 1-1,5 litri din galata
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • o sa mergem la piesa.
            P.S. da-mi un semn cand ,ca sigur uit.
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment




            • Originally posted by iooon_cug View Post
              ciuciosu sta in cug ? :-??
              ps: drumul dus- intors destinatie ERA-consum aproximativ 2,5 litri

              la diesel de 85- mers in cuplu ~1900rpm constant in vit 3, consum pe cb: 3.9 l/100km
              Last edited by me_catalin; 3 February 2010, 13:30. Reason: Later edit.
              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

              Comment


              • ok haideti sa nu umplem 3 pagini de cat va consuma la fiecare sa veniti pana la intalnire, devenim penibili pentru nivelul de asteptari ale clubului si ale celorlalti de la club.... ... pana una alta cu cotizatiile cum stam ? nu am intrebat asta de 2 luni sunt curios sa vad ce s-a adunat la ciuci paraca imi si imaginez

                piesa la care v-am invitat sa veniti nu este jucata de Rika, este doar o piesa de teatru moderna detalii aici http://www.teatrulnationaliasi.ro/ro...a-sexuala.html
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • As avea nevoie de o favoare de la cei care vin la intalnirea regionala de la brasov.. Are cineva loc in plus pentru inca o persoana sa o aduca de la iasi la brasov? Va multumesc mult.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Ionut (LNC), parca am vazut intr-o fotografie ca ai o husa la pagerul de la alarma.
                    De unde as putea procura si eu asa ceva? eu am binecunoscuta Wintec L722 parca asa aveai si tu , nu mai stiu.

                    merci mult !
                    multa sanatate tuturor!
                    IS-16-GEN

                    Comment


                    • geo eu am luat-o de pe net dar ia daca gasesti 826... e mai faina... vorbim mai multe la intalnire.

                      intalnirile de la palat vor incepe din luna MARTIE, deci miercuri nu se va intampla...... detalii doar la intalnirea de duminica.... cititi printre puncte si randuri.... cei care mai stateati pe la stadion... mai luati cca o saptamana doua o pauza si fiti mai atenti.... in trafic... cica unii sunt aspru pedepsiti in ultima vreme... gml, mko, vfy, cmc, muz, take care
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Catalin nu mai merge subturat, ca faci zob injectoarele. Masina ta este noua acum, nu se simte, insa mai incolo....!!! Se recomanda macar 2500 ture pentru fiecare treapta de viteza. E se recomandat prin oras, mai ales ca intr-a treia la resp. turatie ai exact 60 km/h. Conform legii, ca sa vezi !!??
                        http://www.cbmania.ro

                        Comment


                        • o dieseloasa subturata nu deterioreaza si turbina... ? din cate stiam eu ....da...
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Si pe aia !
                            De azi diminaeta sunt cu numere de Vrancea mai fratilor ! Sincer sa fiu era mai cool cu alea de Bucuresti. Va trebui sa va obisnuiti cu VN- 11- BIT Sa vedem cat ori tine si astea !!
                            Last edited by MARIUS-77; 3 February 2010, 22:32.
                            http://www.cbmania.ro

                            Comment


                            • Eu renunt la ideea de a merge la brasov.....plec in austria la o plimbarica.....deci....imi pare rau...este un loc la vally in masina
                              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                              Comment


                              • Originally posted by MARIUS-77 View Post
                                Catalin nu mai merge subturat, ca faci zob injectoarele. Masina ta este noua acum, nu se simte, insa mai incolo....!!! Se recomanda macar 2500 ture pentru fiecare treapta de viteza. E se recomandat prin oras, mai ales ca intr-a treia la resp. turatie ai exact 60 km/h. Conform legii, ca sa vezi !!??

                                pai mers in cuplu inseamna ca e subturat?
                                din ce stiu eu subturat e sub rpmul de cuplu maxim.
                                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google