Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Procesul verbal poate ajunge in maxim 3 sau 6 luni, nu mai stiu exact.

    Comment


    • salut la toti ... apropo cu ce ziceai de radar ..daca ai semnat procesul verbal ...poti sa te duci la financiar sa platesti amenda....ca sigur nu te-au uitat.....

      Unde se intalnesc membrii clubului in iasi....???
      Last edited by vali007; 17 February 2010, 23:06. Reason: Automerged Doublepost
      --- LIFE IS A BITCH...SO FUCK IT ---

      Comment


      • salutare

        Nu am semnat nimic mi-a cerut doar actele si atat si au zis ca o sa-mi vina procesul verbal prin posta si daca vreau pot face contestatie ,oricum ma tot gandesc sa fac contestatie caci cica nu sunt valabile radarele luate in mers


        Ne intalnim la Era-Carrefour Duminca la 18.00
        ym! dorinu2005@yahoo.com
        BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

        Comment


        • amenda prin posta iti vine in 6 luni maxim..si nu stiu daca poti plati amenda inainte..

          NE INTALNIM IN FIECARE DUMINICA LA CARREFOUR-ERA(VALEA LUPULUI) ORA 18:00.
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • Originally posted by euromarket View Post
            un nou proiect finalizat www.Foto-Video-Iasi.ro ... ce parere aveti despre el ?

            ionut, scoate din cod title-ul la fiecare buton din meniu ca strici efectul cand tii cursorul deasupra,nu se vede calumea meniul.(ex title="Pachete - Foto Video Iasi")
            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

            Comment


            • multumesc de sfaturi si aprecieri dragi colegi .... a fost frumos la teat

              aaaaaaaaaaaa multumiri si celor ce au participat si au dat curs invitatiei de mers la teatru, se pare ca este genul de activitate care nu prinde la clubul nostru....
              Last edited by vali007; 18 February 2010, 06:24. Reason: manualmerge
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • offtopic
                A aparut SUV-ul Duster de la Dacia si in Germania.
                …Intr-un showroom doi nemti priveau jeep-ul.
                Unul ii spune celuilalt…
                - Romanii astia ….ar face ORICE doar sa nu-si repare drumurile…!!!!
                God is my copilot

                Comment


                • ANUNT

                  In seara asta la ora 19 la ateneul Tatarasi cine doreste sa asiste la o piesa de teatru, Ionut_lnc va invita si va asteapta acolo !

                  De la ionut_lnc -euromarket!!!
                  Aceasta melodie a fost compusa in memoria lui Maximus Constantin Siminic (IS 24 BMW)







                  ps:bun bancul ioane(SBL) ))
                  Last edited by vali007; 18 February 2010, 22:45.
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • In seara asta s-a urcat la stadion unde am vizionat videoclipul baietilor de la Arrest, in memoria lui Max.Apoi s-a mers in coloana pana la locul accidentului unde s-a aprins o lumanare.Din club au fost prezenti 6 membrii o sa revina Ionut cu cei care au fost prezenti, sau eu in cursul zilei de maine
                    Sa nu da-ti curs invitatie de a merge la teatru, biletul a fost 6 lei pentru studenti si 12 lei pentru cei care nu urmeaza cursurile unei facultati, o suma modica (un pachet de tigari) avand in vedere faptul ca e prima data cand s-a propus asa ceva.
                    Felicitari celor care platesc cotizatia, dar asta nu e singura atributie a unui membru din FRT, nu platim un abonament la o revista....

                    LE: Foarte bun bancul ne prinde foarte bine la ce cratere avem pe strazi, dar nu are ce cauta pe pagina cu intalniri locului lui este in topicul "Discutii Generale & Off Loganclub IASI"
                    Last edited by Mirzero; 19 February 2010, 00:36.

                    Comment


                    • Efectiv nu am ce sa spun decat Dumnezeu sa-l ierte pe Maxx si sa traim sa-l pomenim !!!
                      Am sa revin si cu un filmulet din aceasta sera!!!
                      Attached Files
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • new!!!! service preturi de cartier rel *********** reduceri pt membri clubului

                        LNC: Mai intai luati legatura cu noi la intalniri si apoi va faceti reclama pe forum si in comunitatea noastra.
                        Last edited by euromarket; 20 February 2010, 12:37. Reason: publicitate - nepermisa

                        Comment




                        • aviz amatorilor de viteza cu detector in botul masinii ... mare grija
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • Intradevar, noile radare ale militiei, sunt de generatie noua pentru noi, insa in vest sunt putin depasite. Aceste modele depisteaza viteza in maxim un sfert de secunda. Detectoarele radar bune ve avertizeaza, doar daca nu sunteti cel vizat. Normal a-r fi ca odata cu aceste aparate noi sa fie schimbata si legea, deoarece undeva scrie ca pentrua fi amendat pentru exces de viteza trebuie sa "incalcati constant limita de viteza pe segmentul de drum la care face referire ......... " ori constant nu inseamna un sfert de secunda. Pana la modificarea legii, unii vor castiga eventualele contestatii in instanta. Pana una alta, exista alternativa foarte viabila la aceasta problema, si anume statiile CB. Cine deja are poate confirma acest lucru. De unde, alegeti voi !!!!!!!
                            http://www.cbmania.ro

                            Comment


                            • Nenea MARIUS? detectoru-i baza!

                              Au fost cazuri cand chiar cu statia deschisa, au fost ,,marlani,, care nu au anuntat nimik, desi ei au fost anuntati.Valabil este sa ne luam detectoare puternice de cel putin 1600 de metri detectie.Asa ca nenea Marius, da bataie cu testele, altfel e de belea.................

                              My Car

                              Comment


                              • Acum am venit de la drum si vreau sa spun ca fara statie esti ca intr-o gaura neagra sau mai bine fara maine si picioare , si prada sigura politiei , asa ca fratilor luati-va statii CB , si cu cat vom fi mai multi cu atat ........ militienii pot sa-si ia si mama lor de radare ca nu au nici o sansa...........asa ca sa ne traiesti nene marius , ca existi si ati faci treaba .
                                Si inca ceva , am fost pana la Piatra Neamt , cu cativa colegi , ca nevasta sefului meu a terminat facultatea si a facut o cinste , la intoarcere , cum se intampla la romani sau mai bine pe drumurile din Romania , seful cu un Peugeot 407 , a luat o groapa , de pe E85 , marea Europeana , avariindu-si o janta din aliaj , in proportie de 30% , si neavand rezerva , am cam bagat-o pe maneca (jantele de logan nu se potrivesc ca sunt in patru prezoane).............asa ca idee , fiind la vreo 20 de k de Roman , am apelat cu incredere la colegul nostru Iulian si prietenul Silviu de la Roman ca au sarit in ajutor si ne-au dat imprumut o jante de Laguna care se potriveste............jos palaria , treburi din astea vreau sa spun ca sunt rare si este pacat , asa rebuie sa arate o comunitate unita , inca o data BRAVO.
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google