Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumim celor ce au facut efortul si ne-au reprezentat la intalnirea regionala de la brasov... asteptam reviewul
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • Review-ul va fi facut miercuri seara la intalnire.

      Comment


      • salut prieteni azi am intrat si eu in randul pagubasilo care leau fost sparta masina e jale mare ziua in ameaza mare in fata unui sediu de banca din pacurari am ramas fara parbrizul de la portiera fata dreapta si miau luat nenorocitii dividiu ,gps, si antiradarul asa ca aveti mare grija nu lasati nimica in masini ca tupeul e mare de tot da cred ca foamea e si mai mare erau la politie vreo cinci care '''dadeau interviuri'''pentru ceau furat de prin magazine alimentare astia de la politie puteau sasi deschida magazin alimentar la ce capturi aveau asa ca mare grija la bunuri

        Comment


        • imi pare rau sa aud asta.. e foarte aiurea ...dar stii... daca te duci la politie si faci plangere o sa iti zica si celebrul spici in care o sa iti aminteasca ca nu e bine sa iti lasi toate in masina la vedere mai ales... Sincer imi pare rau pentru ce ai patit si sper sa nu mai aiba nimeni nenorocul asta...
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • Originally posted by valyy View Post
            salut prieteni azi am intrat si eu in randul pagubasilo care leau fost sparta masina e jale mare ziua in ameaza mare in fata unui sediu de banca din pacurari am ramas fara parbrizul de la portiera fata dreapta si miau luat nenorocitii dividiu ,gps, si antiradarul asa ca aveti mare grija nu lasati nimica in masini ca tupeul e mare de tot da cred ca foamea e si mai mare erau la politie vreo cinci care '''dadeau interviuri'''pentru ceau furat de prin magazine alimentare astia de la politie puteau sasi deschida magazin alimentar la ce capturi aveau asa ca mare grija la bunuri
            rau tare sa speram ca invatam din greselile altora!!!!!!!!!!!!!!!!
            Asteptam intalnirea de miercuri sa povestim mai muulte!!!!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Pfiuu !! Nasol tare valyy la faza cu furatu' din masina; adevarul ca daca plec din masina cam strang obiectele de valoare ... numai bine lume :-)
              Last edited by euromarket; 2 March 2010, 22:19. Reason: nu zi unde le ascunzi....
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

              Comment


              • Contra radare ,,invizibile,,.......................

                Un exemplu este asta:http://www.agentia.org/auto/Repartiz...bile-1361.html.Un articol deosebit de util pentru noi toti. Va promit ca voi gasi si altceva sa-i combatem eficient....Fara violenta....Peace.......

                My Car

                Comment


                • http://www.bzi.ro/lista-radarelor-ne...in-iasi-160299 ... ca sa fiti si mai informati ... o zi buna
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • salut, ma primiti si pe mine la intalnire azi?
                    de la ora 20 la palat?
                    Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

                    Comment


                    • de ce nu
                      hai odata
                      sigpic

                      Comment


                      • toata lumea e binevenita in comunitatea noastra.Te asteptam cu cea mai mare placere.
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • In atentia tuturor prietenilor din Logan Club va anunt:
                          IASI noile radare sunt amplasate doar pe Dacia Logan MCV !!! Lista masinilor radar este urmatoare :IS-14-ZCK
                          IS-14-ZCA
                          IS-14-ZBU
                          IS-14-ZBW
                          IS-14-ZCI
                          IS-14-ZCJ
                          IS-14-ZBZ
                          IS-14-ZBS
                          IS-14-ZCN
                          IS-14-ZCH
                          IS-14-ZBV
                          IS-14-ZCF
                          Drive save! Fara Pucnte de Penalizare.Toti posesori de autovehicule sunt rugati sa dea mai departe Mass-ul!!!

                          V-am pupat si mare grija,
                          Cristy - JXW

                          Dacia Logan.....O SENZATIE DE A CONDUCE!!!!:p
                          sigpic
                          https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                          Comment


                          • mai sunt si pe loganuri normale,luni cand am trimis mesaj la cei carora le am nr de tel,pe strada nicolina era radar pe logan normal..de ala nou cred,ca in 50 d metri ii si oprea pe vitezomani...mare grija colegi..am sa va mai anunt cand vad radare..aa si marti seara de la metro spre iasi am vazut inca 4-5 radare amplasate pe ambele sensuri de mers..
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • Mai baieti, cam mare tam-tam cu radarele astea. Din ce se vede ar trebuie sa nu mai iesiti din casa, asa va inpacientatisi si va cam deranjeaza la stomac. Auzi, lista si cu radarele. Sau sunteti toti "vitezomani" si v-ati nascut cu soferia in sange.
                              Atata timp cat sunt corect cand trebuie nici nu ma doare capul. Poate sa fie si mama radarului.
                              Last edited by hriberiu; 4 March 2010, 00:28.
                              sigpic42.453.149

                              Comment


                              • wai da ce leai ziso
                                mult noroc in trafic si lasati viteza ca nu e pentru toatal umea
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google