Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aseara nu am mai avut timp sa postez lista de prezenta dar imediat ce ajung acasa am sa ma ocup si de treaba asta !!!! (acu sunt la servici)
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • nu e vorba ca esti sau nu vitezoman..oricine care vede strada libera si dreapta o calca peste limita,si uite atunci te prind,ca ei nu te intreaba cum mergi de obicei..parerea mea,e bine ca sa stii cateva informatii,ca nu strica..acum na..la o adica,fiecare doarme cum isi asterne..
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • va salut cu respect baieti, v-am vazut aseara in fata palatului dar nu aveam cum sa vin cu voi....am fost luat pe sus de mai marii firmei de la iasi si tarat vrand-nevrand la o bere la curtea berarilor (sau cum se cheama, nu mai aveam ochi sa vad ). Promit ca duminica ne vedem, pana la urma am ajuns in iasi cu al meu golan. Era tare trist ca il las acasa si pana la urma am cedat . Cat despre radarele din Iasi, eu nu inteleg la ce le pun, ca la ce drumuri sunt e imposibil sa te prinda. Sper sa nu intelegeti ca o zic cu raudatate, dar am fost ieri la pranz la o plimbare prin oras si e dezastru asfaltul.....Anyway....ne vedem duminica la intalnire. Sporuri multe va doresc
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • stresule ai dreptate cu gropile...sa traiasca al nostru scump si iubit primar....care nu face absolut nimic,iar ce carpesc astia ......mai rau fac....asa ca.......te asteptam duminica si lasa ca oricum tu nu mergi cu viteza ca tre sa vizitezi frumos orasul...incet...)
          Anyway don't mess with the stress )
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • pai incet mergeam, ca altfel nu se putea, si am vazut si orasul in timpul asta....am imbinat utilul cu placutul
            sigpic
            Logan 1.4 Dynamic Blue

            Comment


            • asa ca gropile sunt bune....asa ne mai admiri orasul....ce tot atatea curse si viteza...usor si frumos )
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • scuze ca nu am stat aseara mai mult la intalnire sper ca la celelalte intalniri sa stau mai mult da eram pe fuga...cat despre stress ... lasa .. ca daca nu am avea atatea gauri s-ar inchide service-urile :d.... glumesc .... o zi buna tuturor
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • Originally posted by andrEyCST View Post
                  nu e vorba ca esti sau nu vitezoman..oricine care vede strada libera si dreapta o calca peste limita,si uite atunci te prind,ca ei nu te intreaba cum mergi de obicei
                  Ezact, cum ziceam mai sus, tre` sa fii corect cand trebuie si sa nu te arunci cu capu` inainte aiurea. Tocmai aici e problema.
                  S-apoi cand e strada libera si mai e si dreapta, ii vezi cand stau cu radaru, da-i in masa, ca daca ii dai tare belesti mai bine ochii ca te astepti la radar.
                  La ucraineni stau astia cu masina pe dreapta si cu porbagajul deschis, sa nu se vada girofarile. Politaiul sta in fata masinii, mascat de porbagaj si iese brusc cu pistolu radar. Da` la astia cu 10 euro esti profesor. Eram o data oprit si ma certam cu politaiul ca cerea prea mult. A venit unu cu un q7, cred ca avea peste 100 in localitate. Politaiul a vrut sa il opreasca da era sa-l calce. Din viteza i-a aruncat pe geam 100 de dolari si la revedere nene....
                  Last edited by hriberiu; 4 March 2010, 19:37.
                  sigpic42.453.149

                  Comment


                  • Iata si prezenta cea asteptata !!!! INTALNIRILE DE LA PALAT DE MIERCUREA OR SA SE TINA LA VECHIUL LOC IN PARTEA DREAPTA A ESPLANADEI PALATULUI…, LANGA CHINEJI !!!!!!!!!
                    1. IS 06 LBE – VALYY – CE sa fac maim erg asa cu ciolofanul
                    2. IS16 …..CMC - CIPPY – DA DA NOI MONTAM STROBOSCOAPELE
                    3. IS 14 ZUM – GEREMI - SA TRAITI…..CAPORAL XULESCU MA NUMESC….
                    4. IS 08 UZY – UZZY – DA DA EU AM FOST PRIMUL LA INTALNIRE
                    5. IS 62 BCV – JMEK – DA DA AM PLECAT SA LAS MASINA MEA CA NU MAI AM BENZINA….
                    6. IS 09 AMI – BRAGELONE – DA CE FACETI BAIETI?
                    7. IS 58 DAB – STEEL – HAI LA BUCURESTI CARE MAI MERGE?
                    8. IS 07 RYB – HRIBERIU – CE TOT ATATEA RADARE?
                    9. IS 86 FUZ – URATELUL FLO- DA CE SA FAC AM AJUNS SI EU……
                    10. IS 55 GML – MIRZERO – DA AM VENIT CU IONUT SI AM PLECAT CU MASINA MEA
                    11. IS 06 JFH – VALI007 – A FOST OK SI LA BRASOV
                    12. IS 24 CIC –IOON CUG - DA CE SA MAI ZIC?
                    13. SV -87 ZUG – LUIGI – DA CE AM FACUT EU DE MA OPRESC TOTI ASA?
                    14. IS 05 LKG – CIUCIOSU - A TREBUIT SA PLEC IMI CER SCUZE
                    15. IS 99 VFY – CRISTI_VFY - DA DA POATE SE MAI INCALZESTE
                    16. B 78 MKO – TONY - GATA CU SCRISURILE PE MASINA
                    17. IS 62 BMA –MURDER - DA EU VREAU DIFUZORUL
                    18. B 92 PXV – STEFAN - BINE AI VENIT LA NOI
                    19. B 76 MHX – CATALIN – ASA MAI TARZIU AM AJUNS
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • am uitat sa ma semnez acolo...ca am trecut sa va salut..hihi...poate ne vedem mai des de acum la intalniri
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • Sal all. Stresu, duminica veneai dinspre Vaslui spre Iasi? Am trecut pe langa un logan ca al tau si am remarcat eleronul dar nu am retinut numarul. Tu erai?

                        Comment


                        • eram dator cu niste preturi pentru membrii clubului la piese originale si de import

                          Piese de origine DACIA - Renault

                          Drumuri grele
                          201 ron Capat bara
                          115 ron Bielete directie
                          160 ron Placute frana
                          315 ron Brat inferior
                          77 ron Bieleta antiruliu
                          31 ron Bucsa bara stabilizatoare

                          Altele
                          166 ron Rulment fata fara abs
                          32 ron Flansa amortizor

                          Revizii
                          286 ron Kit Distributie
                          367 ron Kit Accesorii
                          286 ron Pompa apa
                          69 ron Curea accesorii
                          103 ron Filtru motorina
                          29 ron Filtru ulei
                          41 ron Filtru aer
                          8 ron Garnitura buson baie ulei
                          22 ron Antigel Glaceol RX-D 1 L
                          165 ron ELF Evolution 4L


                          Piese import echivalente
                          42 ron Brat/bieleta suspensie, stabilizator > LEMFORDER 31243 01
                          31 ron Bucsa, bara stabilizatoare > FEBI BILSTEIN 27447
                          60 ron Articulatie axiala, cap de bara > FEBI BILSTEIN 27725
                          92 ron Cap de bara > LEMFORDER 30936 01
                          92 ron Cap de bara > LEMFORDER 30937 01
                          135 ron Set rulment roata > SKF VKBA 3596
                          109 ron Disc frana > BOSCH 0 986 479 165
                          76 ron set placute frana,frana disc > BOSCH 0 986 467 720

                          Este la vanzare si o statie TTI 880 transformata in 7watti cu 400 ron.

                          pentru orice detalii va rog sa dati PM, Mess, Tel, sa nu umplem forumul de offtopic

                          TTIul a intrat in posesia lui TAZ ... sa o stapanesti sanatos, colegu nu uitati 26 este canalul nostru

                          eu mi-am luat un TTi cu iul rosu si la propriu si la figurat.... 30w asa oleaca de statie... de la vanatori auzeam pe unu de la felicia si pe un coleg de pe bucium si imi tipa unul din letcani ca fu radare la targu' frumos

                          Pentru statiile radio CB si accesoriile de care vorbea Americanul si care se regasesc pe CBmania.ro va anunt ca pentru zona Iasi am devenit persoana de contact.

                          Asadar folositi cu incredere PM, Yahoo ID rpilive, euromarketro@gmail.com si tel 0752 404 328
                          Last edited by euromarket; 5 March 2010, 23:08. Reason: Automerged Doublepost
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • euromarket...dar un magazin de piese la preturi convenabile...ne poti recomanda???

                            Comment


                            • Originally posted by VS 86 NEC View Post
                              Sal all. Stresu, duminica veneai dinspre Vaslui spre Iasi? Am trecut pe langa un logan ca al tau si am remarcat eleronul dar nu am retinut numarul. Tu erai?
                              nu eram eu, ca duminica eu am fost la regionala. Si spre iasi am plecat marti seara .
                              Baieti, ne vedem maine seara la intalnirea Logan Club Iasi, de data asta nu mai lipsesc
                              sigpic
                              Logan 1.4 Dynamic Blue

                              Comment


                              • stie cineva de unde sa iau o prelungire de spoiler de sandero?
                                Attached Files
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google