Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sper sa se incalzeasca ca mam saturat de vremea asta aiurea... o intrunire cat mai frumoasa daca nu reusesc sa ajung
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • cine are dci de 85 hp si a facut resoftare la el sa-mi dea un PM

      Comment


      • salutare....se poate sa vin si eu la intalnire miercuri??....si ink ceva ...unde pot gasi un set de pleoape???e posibil sa le gasesc la culoare??
        --- LIFE IS A BITCH...SO FUCK IT ---

        Comment


        • pleoapele le gasesti la culoare...depinde si ce culoare ai tu masina...dar recomandat e sa le vopsesti tu!
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Iata si prezenta la aceasta intalnire cu o vreme racoroasa unde am avut si membrii noi dar si un invitat de la Brasov ce o sa vina si la intalnirea de miercuri de la Palat.
            1. IS 24 CIC –IOON_CUG – ERA SA-MI BEI CAFEAUA CIUCI
            2. IS 06 LBE – VALYY- DEOCAMDATA AM SCHIMBAT GEAMUL LATERAL DE LA PASAGER
            3. IS 05LKG –CIUCIOSU- DA INCA MAI CAUT O PRELUNGIRE DE SPOILER DE SANDERO
            4. B 94 LBW –COSTEL- ASTA A FOST PRIMA MEA INTALNIRE
            5. IS 07 RYB –HRIBERIU- CaM ASA STA TREABA CU UCRAINA
            6. B 92 PXV – STEFAN – INCET INCET CAPAT SI EU RADACINI
            7. IS 27 DAN – GOLD8XSPEED- FRIGUT SI AZI
            8. IS 13 RVR –NASUL- DACA ALCEVA NU MERGE ….TAXI
            9. IS 31 BAC – VICU- DA AM MOTOR ELECTRIC….
            10. B 64 FDV –TONY- AZI CU MCV
            11. IS 11 GRM –GRIN – AZI CU TOBA
            12. IS 06 JFH –VALI007 – CINE MA AJUTA CU 8000e SA IAU SI EU UN DUSTER?
            13. PH-18 LYV –STRESU – SA STITI CA NU E CHIAR ASA CUM ZICE NUMELE..
            14. IS 62 BVA –MURDER- CIUCI DACE E CEVA TE TIN MINTE
            15. IS 10 LNC –EUROMARKET- NUMAI EU AM RAMAS PE JOS SA MERG INOUNTRU
            16. IS 24 BMW – MAXX- 6000
            17. IS 99 VFY –CRISTY – UN POLO CRED CA AR FI BUN
            18. IS 18 LCG – ABIA ASTEPT SA VINA SI MIE DIFUZORUL
            19. IS 92 WYP- YRYNEL – CAM ASA DECI E LA INTALNIRI?
            AZI FARA FOTOGRAFII CA AM UITAT APARATUL ACASA!!!
            Last edited by vali007; 7 March 2010, 23:21. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • va salut cu respect colegi, reusita intalnirea de azi. Iata si pozele de la mine. Ne vedem si miercuri
              Attached Files
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • B-68-PRW..normal ca poti veni ..te asteptam cu placere miercuri la intalnirea de la palat..sa aveti cu totii o saptamana cat mai frumoasa
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • uram bun venit in comunitatea noastra noilor membri si vizitatorilor de la brasov

                  hai primavara
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • ooo stresu teai facut fotograf salut colegi si colegele de la iasi
                    sigpic

                    Comment


                    • Mircea asta e cel mai ieftin ce iti pot oferi:
                      Statie Radio CB Maxon CM10 si Antena exterior Midland 18-244 M Pret 338.00 Ron
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Stresu ti-am cumparat suruburi si saibe!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • La multi ani bre doamnelor si domnisoarelor!
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • - Salutam colegii de la Iasi. Sa stiti ca daca stresu se poarta cuviincios si miercuri la intalnirea voastra, atunci noi l-am trimis in vizita la voi. Dar daca nu se poarta cum trebuie.....faceti-l pachet si trimiteti-l inapoi la BV. Chiar asa stresule.....poate vii cu ceva colegi de la Iasi in contra-vizita la LC BV. Dar sa ne suni inainte.....sa semnalizam radarele cum se cuvine
                            Last edited by apliliecii; 8 March 2010, 21:36.

                            Comment


                            • ce aveti mai cu stressu ? baiat bun pana acuma
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • euromarket: nu avem nimic rau cu el.....doar il atentionam sa se poarte frumos ca suntem cu ochiii pe el

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google