Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stresule sa-i saluti pe ieseni si din partea mea. Respect si numai bine.

    Comment


    • salutari si din partea iesenilor pt brasoveni


      ioane...prea tare reclama..nu o stiam... aia cu piese de origine de pe pagina ta... pun link : http://daciaserviceiasi.euromarket.ro/index.php
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
        Stresu ti-am cumparat suruburi si saibe!!!!
        bun bun, la intoarcerea la brasov o sa am si eu pe ce sa ma rezem
        Originally posted by apliliecii View Post
        - Salutam colegii de la Iasi. Sa stiti ca daca stresu se poarta cuviincios si miercuri la intalnirea voastra, atunci noi l-am trimis in vizita la voi. Dar daca nu se poarta cum trebuie.....faceti-l pachet si trimiteti-l inapoi la BV. Chiar asa stresule.....poate vii cu ceva colegi de la Iasi in contra-vizita la LC BV. Dar sa ne suni inainte.....sa semnalizam radarele cum se cuvine
        stai linistita, mi-e frica sa ajung inapoi colet, asa ca o sa fiu baiat bun
        Originally posted by euromarket View Post
        ce aveti mai cu stressu ? baiat bun pana acuma
        merci merci, ne vedem miercuri la fel de binedispusi
        Originally posted by 1q Mitru View Post
        Stresule sa-i saluti pe ieseni si din partea mea. Respect si numai bine.
        sigur unchiule, numai bine iti doresc
        Originally posted by iooon_cug View Post
        salutari si din partea iesenilor pt brasoveni


        ioane...prea tare reclama..nu o stiam... aia cu piese de origine de pe pagina ta... pun link : http://daciaserviceiasi.euromarket.ro/index.php
        multumim multumim
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • Sa vad cum fAC poate ajung maine
          prin zona pe acolo pe unde esti tu Stresu .....prin Ciurchi
          sa-ti dau si suruburile!!!! Poate la intalnire sa o ai montata!!!!!!!!!!!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Stresule, invata-l pe colegul tau sa zica": "Salut wai! Ci faci?"
            Intelegi tu...
            sigpic42.453.149

            Comment


            • pai nu-i probliema, shi ashe is pui di moldovean waaai
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • Un articol mai nou in privinta radarelor noi : https://www.evenimentul.ro/articol/r...la-strada.html ... si radarele vechi raman in uz pe langa celelalte noi !!!
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                Comment


                • OOOO va salut pe toti Loganisti mei:P ....sper ca de miercuri...si sigur ajung si eu la intalniri de acuma ca am cam absentat...:P si sa ma vad si io cu brasovenii mei...ca si io sunt pe jumate brasovean:P si verile si iernile tot acolo ma duc ....sa iau legatura cu Stresu ...macar sa ne cunoastem ...ca apoi ne vedem la Brasov.V-am pupat si ne vedem miercuri:* Cu drag , JXW-ul )
                  sigpic
                  https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                  Comment


                  • salut am o rugaminte la voi cunoasteti un avocat bun sami dea niste sfaturi in legatura cun credit la o banca ca incepe sa se stranga latul si trebuie sa vad la ce sa ma astept lasatimi un mesaj va multumesc

                    Comment


                    • @ioon_cug si _onnu_SBL: uitati-l pe Marcel Ioana si Marcel, vocile lor sunt pe softul I.go.

                      Comment


                      • am sa le pun poza pe gps sa-mi apara si moaca lor )
                        God is my copilot

                        Comment


                        • Iata si prezenta din aceasta seara de la palat!!!!!
                          1. IS 31 CST – ANDREI – PIXUL …EU AM PIXULL
                          2. IS 84 ZUZ –AUZA- VAI VAI VAI DA FRIGUT!!!!!
                          3. IS 29 KOD –KODRIN – AM SA SPAL SI EU MASINA ca E CAM MURDARA……
                          4. B 92 PXV –STEFAN – NA CQA AM VENIT SI AZI
                          5. IS 05 LKG –CIUCIOSU36BUN- MERGEM LA O TURA DE COPOU?
                          6. IS 06 LBE –VALI – VREA CINEVA O SCARA?
                          7. B 76 SBL –IONUT- AM CAM FACUT SI EU MASINA SA ARATE ASA PUTIN ALTFEL..
                          8. IS 24 CIC – IONUT- DA NU MAI BINE STAM AICI IN SPATE?
                          9. B 94 LBW –COSTEL- ACUSICA SUNT SI EU CU ACTE IN REGULA
                          10. IS 10 LNC –EUROMARKET- CARE MAI VOR STATII?
                          11. IS 06 LVB –ANDREEA- DA UNDE SUNTETI FRATILOR? CA NU VA VAD
                          12. B 99 YIK –ANDREI- OFFF MANA MEA…..
                          13. IS 20 LOL – CATALIN- DUN TARE BISCUITELE PE SPATE….
                          14. IS 55 GML –MIRCEA – DA STAI IONUT CA MERG SI EU
                          15. IS 16…CMC –CIPPY- DA DA AM SA PUN SI EU JANTELE SI SPOILERUL
                          16. IS 99 VFY -CRISTY- DA FRIGGG
                          17. IS 62 BCV – JMEK – MA SCUZATI DAR SUNT CU FEMEIA..
                          18. IS 14 ZUM –GEREMI – DA DA FACCEM UN COPOU CU TOBELE
                          19. IS 05 JXW-CRISTY – CAM RAU CA AM DAT XENOANELE DAR…..
                          20. IS 06 MAK – MOKY – BAIETIIIIIIIIII
                          21. IS 05 NSE – DIESELOGAN – BUNE STATIILE
                          22. IS 06 GGP –POWERSTEERING - CAM TARZIU AM AJUNS AZI …
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • ciuciosule...da eu?
                            nu apar pe lista. am probleme cu doamna...
                            sigpic42.453.149

                            Comment


                            • Ora 00:14. Ora la care incep sa scriu si sa-mi semnez "demisia". Ce inteleg prin demisie ? Din motive pur personale aleg sa ma retrag din randul membrilor cotizanti ai Logan Clubului Iasi - FRT, pentru a nu iesi discutii cu si despre mine, cu ce-a fost si cu ce-o fi sau n-o fi intre mine si alti membri. Prefer sa dispar din randul membrilor decat sa asist la discutii rautacioase, fara noima si fara absolut nici o releventa cu activitatea mea ca si membru LCI - FRT. A nu se intelege gresit acest post, si a nu se intelege ca in momentul in care nu mai sunt membru al acestui ma rup de tot ce inseamna el, adica de prieteniile legate. Prieteniile vor ramane, o parte din ele.. cele care consider ca merita cu adevarat.

                              Asadar dragi fost colegi de "suferinta" mare grija, conduceti prudent fara evenimente si puncte si la cat mai multe intalniri

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google