Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iata si prezenta din aceasta seara de la palat!!!!!
    1. IS 31 CST – ANDREI – PIXUL …EU AM PIXULL
    2. IS 84 ZUZ –AUZA- VAI VAI VAI DA FRIGUT!!!!!
    3. IS 29 KOD –KODRIN – AM SA SPAL SI EU MASINA ca E CAM MURDARA……
    4. B 92 PXV –STEFAN – NA CQA AM VENIT SI AZI
    5. IS 05 LKG –CIUCIOSU36BUN- MERGEM LA O TURA DE COPOU?
    6. IS 06 LBE –VALI – VREA CINEVA O SCARA?
    7. B 76 SBL –IONUT- AM CAM FACUT SI EU MASINA SA ARATE ASA PUTIN ALTFEL..
    8. IS 24 CIC – IONUT- DA NU MAI BINE STAM AICI IN SPATE?
    9. B 94 LBW –COSTEL- ACUSICA SUNT SI EU CU ACTE IN REGULA
    10. IS 10 LNC –EUROMARKET- CARE MAI VOR STATII?
    11. IS 06 LVB –ANDREEA- DA UNDE SUNTETI FRATILOR? CA NU VA VAD
    12. B 99 YIK –ANDREI- OFFF MANA MEA…..
    13. IS 20 LOL – CATALIN- DUN TARE BISCUITELE PE SPATE….
    14. IS 55 GML –MIRCEA – DA STAI IONUT CA MERG SI EU
    15. IS 16…CMC –CIPPY- DA DA AM SA PUN SI EU JANTELE SI SPOILERUL
    16. IS 99 VFY -CRISTY- DA FRIGGG
    17. IS 62 BCV – JMEK – MA SCUZATI DAR SUNT CU FEMEIA..
    18. IS 14 ZUM –GEREMI – DA DA FACCEM UN COPOU CU TOBELE
    19. IS 05 JXW-CRISTY – CAM RAU CA AM DAT XENOANELE DAR…..
    20. IS 06 MAK – MOKY – BAIETIIIIIIIIII
    21. IS 05 NSE – DIESELOGAN – BUNE STATIILE
    22. IS 06 GGP –POWERSTEERING - CAM TARZIU AM AJUNS AZI …
    23. IS 07 RYB – HRIBERIU- DA DA SI EU AM FOST
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Lume , lume cine vrea sa mearga la Bucuresti la zilele 4 tunning , sunt locuri libere la cmc in masina , contactatil cu incredere.....................ne vedem acolo.
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • Nenea" Marius e deja la Bucuresti, si va fi prezent la expozitie. Sper sa ma intalnes acolo cu cati mai multi Loganisti din Iasi. AM DECIS SA RAMAN MEMBRU LOGAN CLUB IASI FRT
        Chiar daca nu voi fi alaturi de voi la Iasi, va voi ajuta cum pot de aici din Bucuresti. Si da, voi plati in continuare cotizatia, deoarece asa se comporta un membru responsabil.
        Cu respect Americanu' si Simona
        http://www.cbmania.ro

        Comment


        • mai rar asa specimene multumim nene americanu'

          pana una alta va prezint o alta metoda anti soferi descoperita pe un blog


          Un nou stil de talharie - metoda cu ouale
          Daca conduceti noaptea si vi se arunca oua crude pe parbriz in niciun caz sa nu actionati stergatoarele si sa nu stropiti parbrizul cu lichid de parbriz. Ouale amestecate cu apa vor crea un strat opac pe parbriz si nu veti mai vedea nimic, chiar si folosind stergatoarele. Atunci veti fi obligat sa va opriti si cu mare probabilitate veti fi victima unei talharii.

          Lasati ouale sa curga pe parbriz fara sa incercati sa-l curatati cu stergatoarele si lichid de parbriz. Continuati sa mergeti cu masina cat mai departe posibil de locul incidentului. Opriti-va numai atunci cand ati ajuns intr-un loc sigur.

          Aruncarea cu oua in parprizul masinilor care circula noaptea este ultima gaselnita folosita de talhari.


          Metoda cu desumflatul rotii
          mai este varianta ca baietii iti desumfla roata spate , tu pleci fara sa vezi si cand simti ca ai pana pe spate peste n kilometri si te dai jos sa o faci ei vin din urma, te inconjoara si mai departe depinde de ce faci tu…
          patit pe propria piele
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • sal yicetimi si mie o statie de emise buna ca vreau sami cumpar si eu
            statie si antena in jur la 400 gasesc?
            multumesc

            Comment


            • am rezolvat problema lui uzzy
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Euromarket si eu as avea nevoie de 1 sau 2 statii ... inca nu stiu sigur. Insa am nevoie sa stiu daca se elibereaza factura si toate cele. Nu e pentru mine personal si pentru servici si m-ar interesa o statie buna la un pret acceptabil

                Sper sa ajung duminica la intalnire si vorbim acolo ce si cum
                Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                Comment


                • da vicule. bineinteles ca se elibereaza factura, chitanta, se acorda garantie.
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Ok.. pai inseamna ca vorbim maine la intalnire sa imi spui un pret... care sa il zic eu mai departe ... sa vad ce zice si sefu
                    Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                    Comment


                    • Pana la urma cine mai vine maine la Bucuresti ?

                      M-am vazut pentru putin timp cu Seel, la expozitie.
                      Lume multa, fete, masini, motoare, toate colorate si "tunate " fara exceptii ! (prietenii stiu de ce..... )
                      Totul insa pe fuga, timpul asta parca intra la apa, nu gluma .
                      Last edited by MARIUS-77; 14 March 2010, 15:04. Reason: Automerged Doublepost
                      http://www.cbmania.ro

                      Comment


                      • Da tu nu stii Marius ca ce e frumos trece repede?
                        Last edited by vali007; 14 March 2010, 15:55.
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • salut prieteni cinei interesat de o casa +teren in pacurari cautatima la nr 0745454705

                          Comment


                          • Te referi la tinerete, nenea' Ciuciosu' ?
                            Colegule, ce faci te muti din Iasi ?
                            http://www.cbmania.ro

                            Comment


                            • cam asa cred ca am sa fac nenea marius da nu departe pe la vreo 35 de km astai viata daca te incurci cu bancile si mai da si o criza din asta organizata de cativa da viata merge inainte asta e

                              Comment


                              • Iata si prezenta pe aceasta seara
                                1. SV 23 MAV – ANDREEA – PRIMA mea INTALNIRE!!!
                                2. IS 24 CIC –IOON- DA EA O SA FIE PRINTRE NOI DE AZI!!!!
                                3. IS 29 KOD –KODRIN- DA DA AM SPALAT MASINA
                                4. B 92 PXV –STEFAN- INCET INCET MA INEGREZ
                                5. IS 05 LKG –CIUCIOSU- DACA MAI AUZITI DE BI- XENON H4 MA ANUNTATI
                                6. IS 10 DCI –DORU- SI A MEA E ROSIE DAR NU ASA DE CURATA
                                7. IS 06 LBE –VALYY- VAND CASA+TEREN
                                8. IS 06 JFH –VALI007- O ASIGURARE CEVA ,…MAI VRETI?
                                9. B 76 GCX –ACT-ALEX- AZI AM AVUT CEVA TIMP LIBER
                                10. IS 55 GML –MIRZERO- TREBUIE SA FIU SI EU PREZENT
                                11. IS 10 LNC- EUROMARKET- CINE MAI VREA CAUCIUCURI ? SI ORICE TIP DE PIESA?????????????????
                                12. IS 31 CST –ANDREI- ACUS INTRU IN COMISIE
                                13. IS 27 DAN –GOLD8XSPEED- DA MULT ATI MAI STAT AFARA……….SI EU INOUNTRU…
                                14. IS 07 RYB –HRIBERIU- ACUS FAC SI EU MASINA
                                15. IS 86 TAZ – TAZZ- AZI CU LOGANU MAINE CU MOTORUL
                                16. B 98 YYL –BELGIANU- DA DA FRUMOASA MASINA LUI SBL
                                17. IS 06 GGP –POWERSTEERING –NOKIA RAMANE NOKIA
                                18. B 78 MKO –TONY- DA DA YOOO TONYYY
                                19. IS 99 VFY –CRISTY –AZI A MERS DE TRICOU
                                20. IS 11 GRM- GRIM –II PLACE LA CARABUS ASFALTUL……..
                                21. B 76 SBL –IONUT- NU AM SA UIT SA MA INERESEZ DE XENOANE PENTRU CIUCIOSU
                                22. IS 14 ZUM –GEREMI- DA DA MIE DOR DE UN COPOU……
                                23. B 80 KIH –IBA- CE BINE E CA AM IESIT DIN CRIZA noi+dec+restul
                                24. B 79 ESV –LORDWOLF – HAI CA A STAT FATA CU MINE..
                                Last edited by ciuciosu; 14 March 2010, 22:10.
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google