Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitarile noastre toate merg catre Steel ................el ne-a reprezentat la Bucuresti si ne tine la curent cu ce sa intamplat acolo!!!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • diesellgn..poza e facuta cum intrii pe centura iasi..care da la antibiotice....asa arata..nu e terminata inca....ieri la intalnire m-am dus pe varianta..sa vad care e treaba si am facut si o poza ps nu prea ai unde sa stai la iarba verde acolo..sunt terenurile oamenilor in zona

      steel..pozele sunt meserie...ai avut ce vedea....doar 2 loganuri au fost :-?
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • frumoase poze felicitari pt postare salutam club logan iasi
        sigpic

        Comment


        • ce stiti de accidentul de la romexpo ... am auzit ca a intrat un bmw in multime ? steel ...stii ceva? marfa pozele... o saptamana frumoasa tuturor
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • oameni buni aveti grija cu cine va suiti in masini gen bmw, mercedes, ca au mai murit 2 intr-un bmw la metro si ar trebui facut ceva in privinta asta pana nu se face cimitir acolo.

            o campanie ceva de strangere fonduri, sponsori ceva, sa se semnalizeze zona aia idioata cum trebuie, ca cei sus-pusi nu fac nimic, Ionut LNC ce zici?
            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

            Comment


            • Salutare baietii,

              A avut cineva drum pana pe la Madarjac. Mai stiti cum e drumul pana acolo? sau care ar fi un traseu bun de urmat pana acolo.

              Mc mult si saptamana frumoasa !
              IS-16-GEN

              Comment


              • wai, va rog frumos, cine imi face si mie un mp3 pana miercuri la intalnie??? sarumina...
                sigpic42.453.149

                Comment



                • Unde dai si unde capra !
                  http://www.cbmania.ro

                  Comment


                  • Originally posted by hriberiu View Post
                    wai, va rog frumos, cine imi face si mie un mp3 pana miercuri la intalnie??? sarumina...
                    Hriberiu hai ca se rezovla !!!!!!!!!!!!!!!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • sarumina. iti trimit un folder cand te vad online. cred ca ies doua cidiuri
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • sami trimiti si mie ca sati fac si eu unul
                        la ID de mess :: merticaruciprian
                        sigpic

                        Comment


                        • catalin.... cred ca niste santuri i-ar linisti... sau un grad ridicat de civilizatie.... ai nostri daca vad linie drepata apasa pedala la fund, uita sa mai gandeasca... iar asta ultimul se fugarea cu politia....
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • DECI hriberiu cumpar cd-uri sau nu ?
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • care vinde xenoane h1 ma intereseaza,un pret bun,calitate si garantie,cam multe dar caut
                              God is my copilot

                              Comment


                              • da ciociosule, ia doua cd-uri. le ingramadesti tu acolo.
                                vorbim in seara asta.
                                sarumina ciprian, le rezolva ciuci ca nu stiu sa le impart la doi
                                sigpic42.453.149

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google