Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bn bn bn....felicitari baieti,tinetio tot asa

    Comment


    • Eveniment

      Salutare Loganistilor - Frt-istilor si la toti de pe aici.nu am mai postat de mult timp pe forum si sincer tot vroiam sa o fac dar anumite chesti si oameni ma impedicau sa o fac.(plus ca nu mai am timpul de alta data) Vreau sa ai felicit pe cei care au facut posibil frumosul eveniment din data de 7 respectiv 8 si pe cei care au participat,a iesit superb chiar foarte frumos si fata de data trecuta(nu ca ar fi iesit rau) mult spectacol si mult fum.Cat despre fraptul ca nu am mai venit pe la intalniri-indifernt de clubul sau cluburile din care faceam parte stiti voi foarte bine de ce nu am mai putut eu si multi altii dar nu-i nimic acum totul e mai organizat mai bine pus la punct si mai normal.Va las acum si inca odata felicitari organziatorilor (Ionut LNC in mod special) si celor care au ajutat pe linga plus participantilor(Ciuci si restul care au mai fost-imi cer scuze dar nu stiu prea bine care au participat si care nu) Va doresc tuturor o saptamana placuta si sper in viitorul foarte apropiat sa ne mai intalnim ca odinioara toti cu toti dar de data asta sa ne aducem aminte ca traim prezentul nu trecutul si sa dam fiecare mana() fara a mai aduce aminte lucruri vechi si ruginite........
      PS - PT CEI CARE NU STIU MI-AM SCHIMBAT MASINA,ACUM AM UN OPEL ASTRA H DIN 2005 CU NR. DE INMATRICULARE : IS.08.SFD(vorb baietilor "sa fereasca Dumnezeu"))

      IS.08.SFD

      Comment


      • ce inseamna sa fim uniti..unul castiga cupa,dar toti o ridica
        eu imi cer mii de scuze celor 2 participanti,deoarece le-am promis ca ajung si eu sa ii sustin,dar din pacate a intervenit o problema si nu m-am mai tinut de cuvant.eu oricum va felicit si eram sigur ca veti lua un premiu.ne vedem miercuri si inca o data imi cer scuze
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • ce scuze andrey ... tre sa vii cu sampania ..cadou pentru castigatori ...
          @Sfd-utz ...noi te asteptam si cred ca odata ce lumea va vedea ca si tu la fel ca si masina te-ai schimbat ai sa vezi ca lucrurile vor si altfel ..
          Ne vedem miercuri la intrunire.. Se anunta lupte grele pentru ceva foarte frumos
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • De toate pentru toti.....

            Felicitari baieti!Desi nu am putut sa vin sa stau cu voi, m-am gandit la Ciuci si la Steel, dovada ca cineva din umbra i-a ,,sprijinit,,macar cu gandul.Inca ceva, evenimentul in sine a fost ok, cum am vazut din poze, filme. Felicitari lui Ionut LNC pentru ,,colaborarea,, cu Steel si nu numai. E o dovada clara ca se poate trece peste momentele de tensiune. E adevarat ca in arena sportului nu-si au rost tensiunile, doar competitia. Fie ca cel mai bun sa castige. Sa revin la oile noastre....
            Intalnirea ar fi ok la Felicia. Eu as propune de ex. sa ne vedem tot in Rond Agronomie, e mai frumos piesajul, aerul curat......Cum ziceti voi. Inca ceva, incercati sa luati cauciucuri bune, iarna asta va fi jale....Ce am vazut pe piata nu prea bune dar preturi de la 180 la 432 ron
            Mai discutam.....

            My Car

            Comment


            • la intalnire mai mergem si miercuri in copou la ora 20.00 sa vedem cum e!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • felicitari organizatorilor si castigatorilor... inseamna ca miercri ne asteptam la mici, pizza, alea alea..
                sigpic42.453.149

                Comment


                • da ...incingem un gratar pe copou ca doar castigatorii tre` sa ude premiile
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • felicitari baieti pt participare.si mai ales tie ciuci pt premiu...bravo bravo bravo.....
                    mor de ciuda ca nu am fost si eu acolo sa vad despre ce e vorba felicitari inca o data...

                    si nu in ultimul rand felicitari organizatorilor..... au demonstrat ca daca ai ambitie faci orice... felicitari
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • hm, deci...maine seara in copou, masa, dansu` si felicitarile...
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • crek ne rezumam la o punga de seminte si cate un ceai / o cafea... ne vedem diseara la 8 pe capat la agronomie
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • Salut baieti, aseara in drum spre casa am observat k mi s-a ars un bec din consola de climatizare (variatorul de rece-cald), (bec bras=1.7 lei, caremil peste 10 lei). Ma ajuta cineva sa il schimb?
                          If you're smart, drive an Logan
                          ___
                          < you'll feel the difference>

                          Comment


                          • salutare !!!! pana la urma azi miercuri unde ne intalnim pe copou sau la palat???

                            Comment


                            • copou,capat agronomie..asa au anuntat baietii :P ne vedem acolo la 20,sper sa ajung ca am niste probleme saptamana asta..
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • La 20:00 in rond agronomie copou..

                                Noi te asteptam macar la o barfa scurta...si sa ne saluti evident ))
                                Last edited by ianya; 10 November 2010, 17:50. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google