Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • wai numai in COPOU vreti la baloane figuri alea alea
    las'' ca mai mergem in seara asta si dupa aia ne coboram la PALAT ca prea va invatati
    tre sa ne intalnim jos la Palat ca acolo a fost si va fi locul nostru,,NU??
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by iliuta View Post
      Salut baieti, aseara in drum spre casa am observat k mi s-a ars un bec din consola de climatizare (variatorul de rece-cald), (bec bras=1.7 lei, caremil peste 10 lei). Ma ajuta cineva sa il schimb?
      nenea, daca vii duminica il schimb eu, deh, sunt patit si eu cu asta si...nevoia te invata..
      sigpic42.453.149

      Comment


      • Dupa cum am vorbit ieri seara, de duminica ne intalnim din nou la Palat.

        Propunere:
        Sunteti de acord sa ne intalnim Duminica la ora 15:00?
        Last edited by vali007; 11 November 2010, 08:52.

        Comment


        • Buna dimineata tuturor.. aceasta a fost ultima intalnire din copou cu asistenta nu extraordinar de mare ...dar vorba aia "esentele tari se gasesc in sticlute mici"
          Iata si lista celor care au vrut aseara sa vada copoul impreuna cu noi :

          1. IS 11 COX - Ciuciosu - Baietii mei ei v-am lasat ca ma asteapta petrecerea
          2. IS 58 DAB - Steel - Smecherie de la Nea Ilie(sau nea Vali) ma plimb cu Dusterul )
          3. B 94 LBW - Iliuta - Vrea cineva sa imi schimbe becul !! Platesc bine :P
          4. IS 08 UZY - Uzzy - Tacerea e de aur ..Ce ma bucur sa va vad
          5. IS 06 JFH - Vali007 - Spre deosebire de 007 eu va intreb cum e mai bine
          6. IS 08 CWB - Valy - Cine vrea Logan ? ultima strigare cel mai accesibil pret..
          7. IS 16 CMC - Ciprian_m-Eu am parcat masina mai deoparte sa o admire lumea
          8. IS 88 DNA - Ianya - Eu cred ca la toti va place copoul?!?!
          9. B 67 XAR - Xp3RtuL - Oare lichidul meu de servo e la minim ? Oare ?
          10. B 75 ZFR - Bogdan B- Cred ca daca mai dau de bordura de 2 ori imi fac janta
          11. IS 14 NAT - Furtunas- Deci Steel care e faza .. Vor sa ma mut?
          12. IS 07 RYB - HRB - Eu am venit cu punga de seminte de acasa.. Cine vrea ? 10000 !
          13. IS 20 LOL - Catalin - Nu cred ca vreunul din voi vrea un taxi nu :P..Intotdeauna o placere langa voi
          14. IS 14 ZUM- Geremi - Si mie mi-o admirat lumea masina .. La Husi se pozau la ca EXPO
          15. IS 62 BVA-Murder - Mai bine mai tarziu decat niciodata

          Aceasta a fost ultima lista de prezenta de pe Copou de acum o sa ne intalnim la Palat duminica orele 15.00 si miercurea orele 20.
          Cei care s-au anuntat ca vin si nu au mai venit va asteptam duminica cu cate un suc.

          14. IS 14 ZUM- Geremi - Si mie mi-o admirat lumea masina .. La Husi se pozau ca la EXPO..scuze somnul e de vina

          16. IS 99 VFY - Cristi - Fortzaa Dinamo - Putin cu voi apoi la meci
          17. IS .. UYA - Amalia- Putin la facultate dar trebuie sa trec sa va si salut. Ca vorba aia ochii care nu se vad se uita

          Ei 2 nu s-au trecut pe prezenta dar au fost alaturi de noi aseara
          Last edited by Xp3RtuL; 11 November 2010, 10:50. Reason: Automerged Doublepost
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • Smecherie mare XAR cu prezenta ...cred ca ai sa fii tu cu prezenta pe forum ca se vede ca le ai!!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • eu l-am invatat tot ce stie ))

              Comment


              • ce preferati? Duster Full 18000Euro sau asa ceva la 18600? http://www.hyundai-motor.ro/showroom...d=800&action=3
                Last edited by vali007; 12 November 2010, 14:24.
                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                Comment


                • Originally posted by JmEk View Post
                  ce preferati? Duster Full 18000Euro sau asa ceva la 18600? http://www.hyundai-motor.ro/showroom...d=800&action=3
                  In primul rand tu compari Disel Power (Duster) cu Benzinar Power (ix35).

                  O alta alternativa ar fi http://www.mitsubishi-motors.ro/mode...uni-si-preturi este un model mai nou.

                  Comment


                  • Originally posted by morariu_alex View Post
                    Restul promise

                    de ce faci pozele la rezolutie VGA cand ai dita camera?
                    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                    Comment


                    • @JMEK - nu compara mere cu pere
                      La ix35 la 18600 e cea mai ieftina varianta si la oferta.. nu este 4WD.
                      Deci compara cu un Duster 4x2 Laureate 12800 euro

                      6000 euro = diferenta o fac optiunile si puterea motorului..

                      Comment


                      • Ei, nu e dita camera, are doar vreo 700 de grame )

                        am sa pun la rezolutii mai mari de acum. e mai usor asa ca se uploadeaza mai repede
                        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                        Comment


                        • dotarile pe care le are IX35 la benzina ......ca baza...nu le are duster-ul full...asa ca va rog...iti iei un diesel cu 20000....4x4....si cu dotari care mai de care....dar na...
                          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                          Comment


                          • @me_catalin ... trebuie sa apreciem ce ni se ofera nu sa speriem omu si apoi sa nu mai faca nimic ... are dreptate si el ce zice ca daca face pozele la marimea lor naturala si stai pana se incarca nu prea iti mai arde sa te uiti la ele apoi ...
                            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                            Comment


                            • stiu dar trebuie sa facem un compromis totusi cand facem o treaba.
                              suntem in secolul 21 si nu mai avem monitoare de 14" , ci de 19-20-...24 cu rezolutie fullhd si pixelu e din ce in ce mai mic, implicit si poza. Eu inteleg ca el le face asa ca sa arate ca de pus in rama si artistice, na, ;)) doar e fotograf
                              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google