Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pff..cate sau petrecut decand nu am mai intrat p-aici

    Comment


    • morariu_alex
      foarte frumos tot ce faci indiferent de cum le prezinti aici pe forum nu pleca urechea la carcotelile celor ce nu se pricep de cat la asta noi ar trebui sa ne mandrim ca te avem printre loganisti si nu ne postam doar pozele facute cu telefonul sau doar sa venim la intalnire pentru an ne regasi pe prezenta,pozele sunt super iar poza nu trebuie privita doar ca marime pe monitoare full... ci ca gandire,e simpu sa ridici aparatul si sa faci doar klic si zici ca ai facut poza dar mai trebuie sa o si gandesti
      Last edited by petroman; 13 November 2010, 12:12.
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • nu a zis nimeni ca nu trebuie gandita o poza dar daca te gandesti putin de ce la video se tinde spre rezolutii mari? ca lumea vrea detalii cand vine vorba de foto&video.
        eu nu mai continui discutia asta ca nu are rost
        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

        Comment


        • am gasit la Microtop kit distributie logan pe original la 170 lei. Ce spuneti de pret ?? e ok??
          Bielete directie de fabrica la 90 lei bucata.
          Arcuri 450 lei.
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • singura chestie pe care tind sa cred ca tu nu o intelegi este aceea ca el nu vrea sa-si vande serviciile aici pe forum ci sa prezinte unele intalniri putin altfel decat a face o simpla poza si sa zicem ca am facut poze la intalnire si de aceea nu are interes de mare rezolutie fii sigur ca atunci cand o face ca si angajament la un eveniment sunt sigur da da clasa nu o lua ca pe o cearta mie personal discutia inceputa de tine este de a arta ce te pricepi la asa ceva si tare as dori sa vad ceva facut macar la fel tot la intalnirile loganistilor

            ce va fain
            te-am văzut după motorcurăţai un injectorda' de ce le cureţi frate?nu te uiţi că sunt curate?dacă vrei să vezi cum arată-un injectoria o cheie de paişpe şi î...
            Last edited by petroman; 13 November 2010, 12:53. Reason: Automerged Doublepost
            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

            Comment


            • ms nenea Hriberiu pt ajutor!!
              If you're smart, drive an Logan
              ___
              < you'll feel the difference>

              Comment


              • sa traiesti bre
                maine ramane la 3 la palat?
                sigpic42.453.149

                Comment


                • Da da maine la ora 15.00 la palat ne vedem cu totii!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • daca zice nea Ciuci ... trebuie sa ne conformam ... cat despre "conflictul " dintre me_catalin si ceilalti utilizatori.. fiecare are dreptul la parere ... fara sa jigneasca pe nimeni binenteles ..
                    O seara buna tuturor si ne vedem maine ....
                    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                    Comment


                    • nu va certati baieti. fiti pasnici..
                      sunt destui ca mine dar eu nu sunt ca ei...mai vrei sa fii ca mine?

                      Comment


                      • care ziceti ca sunt mai bune ?

                        http://www.be-loud.ro/produse/Difuzo...xiale/GT5-652/

                        sau

                        http://www.be-loud.ro/produse/Difuzo...to/Juice/JS63/
                        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                        Comment



                        • ...

                          Comment


                          • scuze ca nu am ajuns la intalnire,.... o partida de pescuit sa intins mai mult decat trebuia ...
                            @cmm fiecare televiziune ... ziar are versiunea sa ... noi nu putem face nimic decat sa invatam din greselile altora ... si sa ne punem speranta ca fetele isi vor reveni si Tudor va scapa usor pentru ca nu e bine sa dorim raul nimanui
                            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                            Comment


                            • absent nemotivat sunt!

                              Comment


                              • incep eu cu prezenta? in aceasta duminica frumoasa de 14 noiembrie au fost prezenti :

                                1. IS-31-CST andrEyCST scuzati de intarziere
                                2.
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google