Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se cunoaste criza si la noi in club, lumea nu mai vine ca nu are bani de benzina, sau prefera sa consume benzina in alta parte cu familia, sau pur si simplu nu mai vrea sa vina la intalnirile Logan Club pentru ca nu ii mai place de fata noastra, a celor care sunt cat de cat la aproape fiecare intalnire.

    Chestia asta voi incerca sa o remediez impreuna cu cei mai vechi in club care au ramas fideli. Sa treaca sarbatorile, ne mai linistim si noi, si vom avea activitati care sa atraga noi membrii in club, sau sa ii faca pe cei care nu au mai venit la intalnire sa regrete acest lucru.

    Tot ce va cer este putintica rabdare.

    Comment


    • Tutun nu ?
      sigpic
      Play ManagerLeague

      Comment


      • Nu pentru ca e scump si dauneaza sanatatii.

        Comment


        • deci in conditiile in care benzina e 5 lei / l si vremurile sunt cum sunt....nu e rea vointa ...sau alte tampenii...pur si simplu din putina benzina pe care o am ma misc de la servici pana acasa .....si rar cumparaturi.
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • lasati ca o sa fie bine
            acuma dupa sarbatorile astea
            trebuie venit cu o idee ceva sa facem ceva
            ca trece vremea si ne mosnegim de tot si incepem sa ne ceratam de la nimicuri
            asa ca tema pt.Duminica;;;;fiecare cu o idee sa facem ceva
            sa vad care e mai jmeqer
            sigpic

            Comment


            • fratilor hai ca va fac eu o propunere de ars caloriile afara haideti la mine so punem de u gratarel siam si un pic de treaba pe langa casa da sa veniti cat mai multi si sa vedeti cum se aduna masinile pentru spalatoriie ca dupa ce plecati de aci sigur prima oprire e la spalatoriie

              asta asa ca sa va mai aduc zambetul un pic pe fata
              Last edited by valyy; 10 December 2010, 15:25. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • care crede ca e mai bine duminica la ora 18.00 si nu la 15?

                mai zicea lumea ca e duminica dupamiaza, se sta cu familia, prietena, catelu', purcelu..

                doar intreb
                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                Comment


                • valyy eu ma abonez intr-un weekend la tine la treaba ... cu intalnirea spun sa ramana duminica la ora 15:00 p.m. , mai tarziu este mai intuneric si mai frig ... stam o ora - doua la "barfe" si apoi fuga la vin fiert sau alte chestii calde, fierbinti ... intelegeti voi ... sa ne vedem sanatosi :-)
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                  Comment


                  • Am si eu o rugaminte la loganistii nostri daca il vedeti pe Ionut SBL spunetii sa ma sune ca il caut sa-mi dea 100 ron datoria ca nu mai dau de el parca e in gaura de sarpe cand are datorii!!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • buna ideea cu gratarul....
                      .....da cand , cum si unde?
                      venim nui problema
                      dorim mai multe detalii
                      sigpic

                      Comment


                      • eu zic ora 15.00 .. si cu gratarul ... suna bine :P
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • Originally posted by Xp3RtuL View Post
                          Eu zic de fapt propun sa incepem cu niste idei noi in care sa ne implicam cu totii si sa facem LCI o familie cat mai mare..

                          deci .. Propuneri :
                          E doar o propunere, si nu vreau sa fiu gresit inteles, avand in vedere ca nu am mai dat de ceva timp pe la intalniri. Dar, vin sarbatorile de iarna, vine Mos Craciun si chiar daca trecem prin criza, sunt sigur ca putem incerca sa-l aducem mai devreme pentru unii copii. O sa incerc sa ajung si eu duminica sa dezvolt mai mult subiectul, desi cred ca majoritatea ati inteles despre ce e vorba in linii mari. Ma gandesc ca daca ne-am mobiliza, in decurs de-o saptamana ar putea sa iasa ceva frumos din chestia asta si cel mai important, am face cativa copii fericiti.
                          I don't drive fast...I fly low !!!

                          Comment


                          • Unde se poate face o remapare in Iasi?

                            Comment


                            • ses_tom ..unde ne-am facut noi remapari la masinile noastre e la Ciprisor la numarul de telefon 0726295488
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                                ses_tom ..unde ne-am facut noi remapari la masinile noastre e la Ciprisor la numarul de telefon 0726295488
                                Ms Ciuci! Ma gandeam ca el se ocupa doar de schimbatul luminilor din bord, deschidere portbagaj....etc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google