Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se pare ca este deschis la palat.

    toata lumea la 7 acolo !

    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • Da se pare ca gagicile de la Seat ...cu plasa pe ele arata cel mai ok!!!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • baga prezenta vecine
        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

        Comment


        • ai si tu o prezenta cataline si tii neaparat sa fie pe forum?))

          se planuieste ca pe duminica sa mergem la un paintball..cam cine ar fi interesat??facem o lista?
          1. andrEyCST
          2.
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • poate si la un gratar, cu fimeile, copchiii...
            sigpic42.453.149

            Comment


            • MKOooooooooooo!!!!

              Vizionare placuta!!! MKO http://www.youtube.com/watch?v=EqHOPVI97Dk. Testat pe GPS e cu 20 km mai putin datorita dimensiunii la anvelopele fata si eroarea din bord care e la toate masinile. Oricum astept compania unui Logan 1.4 eventual Sandero 1.4 la o plimbare Iasi Chisinau!!! Ps: Martorul luminos din bord este sonda lambda.
              http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

              Comment


              • ))

                sau gratar..dar nu se prea baga lumea,din cate vad:P
                Last edited by ciuciosu; 21 May 2011, 10:23.
                andrEyCST--- ---andrEyCST

                Comment


                • dEci cum ramane cu Painballul?
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • cred ca nu ramane din cate vad
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Prezenta din aceasta seara de duminica cand toata lumea a fost la gratare,iesiri si etc.. :

                      1. IS-31-CST andrEyCST
                      2. IS-16-CMC cipriancmc

                      daca au mai fost si altii sa se treaca
                      andrEyCST--- ---andrEyCST

                      Comment


                      • uitati un nou fel de regionala Logan Club .. http://www.click.ro/extra/auto/Marel...180082063.html
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • Da, organizata de DACIA, nu de posesorii de masini Dacia.

                          Comment


                          • Baietiiii dar ce patirati , numai aveti net , sau vi sau terminat vorbele , sau cam racit relatiile , au aparut divorturi , mai scrieti si voi ceva pe forumul asta , mai puneti o prezenta , mai dati idei , sugestii ptr. loganuri , mai spune-ti si voi ceva ............
                            Se duce de rapa si este pacat..................
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • apropo de asta..stiti pe cineva(mecanic,sudor) care ma poate ajuta sa imi fac toba in Y?
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • Nu Steel dar de acu cu soarele asta stam cu totii din ce in ce mai mult afara ...de exemplu eu intru in casa in jur de ora 24.00 in casa ...mai o bere cu baietii la scara mai o samanta sau o fetita ..si iaca asa trece ziua...
                                Cea mai ieftina alarma caut si eu ..dar care sa aiba functia aia ce apesi pe buton si incepe sa sune alarma continu... cine are una montata sa-mi zica ? in jur de 30-40ron costa!!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google