Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am fost duminica pana la lacul rosu si inapoi...am consumat pe 420km exact 21L benzina,mers linistit 100-110km depasiri....
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • cand facem si noi o coloana asa pna la ERA si inapoi pe Stefan? http://www.sexytop.ro/video-auto-pe_doua_roti-10-2291
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Salut baieti, ma bag si eu la botosani cel putin cu prezenta, mai multe vorbim la intalniri.
        http://vladderdeicea.wordpress.com/

        Comment


        • ramane de vazut cati si cum venim deseara la intalnire

          trebuie sa vb in legatura cu plecarile

          ne vedem deseara la 19.00
          sigpic

          Comment


          • eu ies de la munca abia la 20:30 ....de aici vin direct la palat...sper sa mai gasesc pe cineva....in caz contrar vorbim duminica!
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • Iata si prezenta de aseara ca nu am mai ajuns devreme acasa!!!
              1. Is 20 lol –catalin- dad a de la el am luat jantele
              2. Is 06 bfl –dany- ne bucuram ca te-ai alaturat clubului
              3. Is 31 cst –andrei – daa sigur merg la botosani
              4. Is 11 cox –ciuci- d ace sa fac daca alt numar nu mi-a convenit
              5. B 76 mko – tony- asa o sa moara masina cu numarul asta de mko
              6. Is 06 jfh – vali- cald super cald
              7. Is 62 bcv –jmek – v-am aburit cu 5%consumul
              8. Is 09 dig – danik – ei na ca se inmultesc dany in logan club
              9. Is 07 hrb –hriberiu- cam o sa maim erg acasa am sa mai cumpar cate ceva
              10. Sigu au mai fost dar nu s-au trecut pe prezenta
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • recomanda cineva un service care face schimbare de freon??cam cum variaza preturile?si daca dupa ce activeaza AC si da low/high nu baga deloc aer,e posibil sa fie fisura undeva??
                andrEyCST--- ---andrEyCST

                Comment


                • Andrei mergi pe Moara de Foc langa I.T.M. este un service....
                  Incarcat instalatia la logan e cam 70 lei si ati verifica si instalatia daca ai pierderi
                  1.6 16V

                  Comment


                  • Astazi mi-a lovit masina in partea din spate o duba de marfa ... a intrat in plin, nu a franat ... s-a intamplat pe sos. Nicolina la semaforul de la Selgros ... sa vad cat va dura reparatia ...
                    Attached Files
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                    Comment


                    • Originally posted by iooon View Post
                      cine stie cam cati km sunt pana acolo ? ca sa fac un calcul sa vad cum stau cu finantele!

                      ?
                      pui benzina cam de 100 lei la 1,4 mpi
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • cat_alex..partea frumoasa este ca ai tunning pe masina..si nu arata rau :P
                        andrEyCST--- ---andrEyCST

                        Comment


                        • Tabla se indreapta!

                          Lasati baietul in pace!Ne pare rau de asa ceva!Nimanui nu-i convine ca cineva sa repare o masina din cauza unui b_u!

                          My Car

                          Comment


                          • nasol cat_alex52 stiu sentimentul. de fiecare data cand am fost cu masina la reparat a fost din cauza altuia..daca o pocneam eu ziceam: da ma sunt prost, da asa e cel mai neplacut sentiment.
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • Originally posted by cat_alex52 View Post
                              "Prezenta" de astazi (nu e in ordinea corecta) ...
                              P.S. : ciuci poate ai sughitat astazi de vreo cateva ori ... te-am "vorbit" ...
                              Salutare colegutule la fix, am dovada ca aia a fost prima vizita in ace grup ,Ciuciosuuuuuuuuuu miine este a treia

                              Originally posted by pmilogan View Post
                              Salutare colegutule la fix, am dovada ca aia a fost prima vizita in ace grup ,Ciuciosuuuuuuuuuu miine este a treia
                              Daaaa cred ca iar am scriso pe linga scuze ciuciosule
                              Last edited by pmilogan; 4 June 2011, 17:42. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Astazi este putina activitate la Palatul Culturii si daca avem noroc si nu e aglomerat cred ca putem intra cu masinile, e un culoar de acces lasat in partea stanga care duce catre intrarea de la Palas.

                                In caz ca nu ne da voie unde ne intalnim? sa se stabileasca o a doua locatie ca sa nu ne imprastiem iar in mai multe grupulete. ce spuneti?

                                In principal ramane la Palat, sper sa ne lase sa intram.

                                e bine sa se stie din timp.

                                O duminica frumoasa!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google