Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu e nimic grav...doar ca nu am nevoie de replici de genul celei date de tine ..sorry
    asa cum a spus si andrei un metru de folie costa anul trecut 190 ron .....
    cat despre criza .... multumesc dar ma mentin pe aceeasi linie, poate usor ascendent
    ciuci: intradevar sunt super alea de la valeo dar si pretul lor e pe masura.....

    salutare si sa auzim de bine
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Dab daca vezi acest mesaj inseamna ca : DA VEZI BINE.....) cauta-ma te rog ca nu mai am nr tau
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • A inceput sa ploua in portbagaj ,a mai intampinat cineva problema asta? m-am tot uitat dar nu-mi dau seama pe unde
        ym! dorinu2005@yahoo.com
        BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

        Comment


        • Te bagi in portbagaj cu o lanterna si unul cu furtunol de apa pe afara si ai sa gasesti
          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

          Comment


          • prezenta din aceasta seara de miercuri 06.07.2011 este :

            1. IS 29 MDA --- Dany
            2. IS 05 URC --- Geantau
            3. IS 31 CST --- andrEyCST
            4. IS 58 DAB --- Steel
            5. B 78 MKO --- Tony
            6. IS 06 JFH --- Valy
            7. IS 16 CMC --- ciprian_m
            8. IS 06 BFL --- pmilogan
            9. IS 20 LOL --- Catalin
            10. 1S 09 DIG --- Danik
            11. IS 07 RYB --- Hriberiu
            12. IS 24 CIC --- Iooon_cug

            de la urmatoarea intalnire vom baga si poze,ca am primit reclamatii ..pacat ca nu am facut si azi,unii au facut un workshop mic felicitarile celor ce au privit
            Last edited by vali007; 10 July 2011, 11:11.
            andrEyCST--- ---andrEyCST

            Comment


            • Frumos asa baieti dar eu sunt nas mare pe 30 asa ca stiti voi ...costum ,,, rochii de zi ,, de seara ,, cadouri ,, lumanari ,,,flori ,,si toate alea noi adica nasii trebuie sa le faca asa ca........
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • totul e in regula prietene

                dute si distreaza-te nu ity fa probleme
                sigpic

                Comment


                • ciuci mergi la nunta....iti gasim inlocuitor) ma auto intitulez organizator de intalniri ) in baza mea in maximum 2 sapt nu mai exista LCI )
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • nu e nimic ciuci,tot ce conteaza e ca totul sa iasa bine si sa va simtiti bine..have fun and see you after..
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Salut toti baietii,ma Ciprian, lipiciul ala a lui sorin este de tot risul ,s-a desprins in toate 4 colturi eleronul ala cred ca tre sa dau niste puncte de sudura,acum caut niste solutii daca nu il dau jos imediat sa ma biiip in el
                      Last edited by pmilogan; 7 July 2011, 18:41.

                      Comment


                      • Dane dar tu daca vrei sa lipesti eleronul pe luneta ..ia si lipeste-l cu silicon!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • bine Nasuuuuuuleepai nasule maria ta ,nasule mai iiiaaa cinsteste peaicisa,nasule mai,baga manan buzunare ,nasule mai,dai cu siliconu tare, nasule maiiii...............
                          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                          Comment


                          • DA DA DA DA ,asa e ma nasuleee maaaaa ,are dreptate PETROMAN ,PE BUNE DE NU SA VEDEM SILICONUL TARE ,SA-TI FIE DE BINE PAHARUTELE SI NOUA PARALUTELE ZISE FINII SA DAI CU BANUL NASULE CA SA TE VADA FINA BINE .,.SA VA FIE DE BINE MAI DANE SI DOAMNE AJUTA

                            Comment


                            • cel mia bun drifter http://www.youtube.com/watch?v=HQ7R_...eature=related

                              Comment


                              • Masina ca a lui sau indemanare nu am dar arma ca a celui ce trage in el am......
                                De sambata pana duminica plec la tara la Darius asa ca ne vedem poate miercuri de acu ....bafta tuturor!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google