Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.Ciprian - CMC + 2 prieteni ,
    2.Steel + Emma
    3.Lol
    4.pmilogan
    5.Iba (Andrei-KIH)

    miercuri ora 20 suna bine mai ales ca ies la 19 juma si e mai racoare cel putin pana in sept-oct incolo

    ps. la ce ora se pleaca ?dum
    vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

    Comment


    • 1.Ciprian CMC
      2.Steel
      3.EMMA
      4.Lol
      5.pmilogan
      6.Iba (Andrei-KIH)
      7.Andrei CST
      8.CIUCIOSU DAN

      Gata lista
      Last edited by ciprian_m; 14 July 2011, 21:10. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • Ast IMI PLACE MIE LA CIPRIAN,HOTARIT FRATE.

        Comment


        • asa baieti..usor,usor devenim tot mai uniti

          jmek : eu l-am luat de la catalin(LOL) cu 160 ron bixenon...de 6000,sunt foarte multumit de ele,dau dependenta
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • 160 RON BIXENON(faza scurta+faza lunga)sau xenon(FAZA SCURTA)si ce marca.
            Sunt interesat si eu,vreau sa-mi pun pe proiectoare daca tot e asa de ieftina

            Comment


            • Pentru baietii care mergem la suceava...

              Duminica la ora 7.00 in fata la palat

              sa mergem pe racoare
              sigpic

              Comment


              • Duminica asta la ce ora ne intalnim la Palat?

                Comment


                • Da prietene intalnireile se tin de acu la palat miercuri si duminica la ora 20.00
                  Last edited by ciuciosu; 16 July 2011, 21:07.
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Steel sa nu uiti aparatul foto.......vreau sa fiu fotograf ca a inceput sa-mi placa )
                    1.6 16V

                    Comment


                    • Ok Catalin_LOL sa marcat.
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • Salut baieti,vreau sa multumesc la toti baietii care mau invitat la evenimentul de la Suceava a fost o experienta adevarata

                        Comment


                        • Originally posted by uratzelul View Post
                          160 RON BIXENON(faza scurta+faza lunga)sau xenon(FAZA SCURTA)si ce marca.
                          Sunt interesat si eu,vreau sa-mi pun pe proiectoare daca tot e asa de ieftina
                          au fost pe masina lui,si le-am luat eu de la el..sunt bixenon(faza scurta+lunga) marca ignis.pe proiectoare costa 110 ron daca nu ma insel..parca asa spunea ses o data
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • Da prietene poze adevarate,bvravo tie,intradevar o atmosfera adevarata totul ca la carte,de sofer ce sa zic intradevar baiat salon respect pt el dar noroc ca a scapat

                            : Bolnav:: Cam asa arata stell

                            pe linga faptul ca avea pantaloneii grei
                            Last edited by pmilogan; 18 July 2011, 18:51. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Intradevar super fain exact cum ne asteptam sa fie si cu siguranta vor mai fi echipe dinastea de mers la Brasov sau oriunde prin tara!!!! Daca si debutantul nostru Nea Dan sa simtit ok inseamna ca DA a fost ok !!! Ca fac fetiliiiiiiiii??????????
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google