Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Doru- ok! Multumesc!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • la multi ani vali sa te avem sanatos si voios!!! bune poze !! vreau si eu pozele cu mine var normala : ursacheandrei2000@yahoo .. saru`mana nu de alta da is primele cu sparku foliat
      vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

      Comment


      • la multi ani vali! sa fi sanatos
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • O zi normala!

          Cam adormiti baietii astia de la LCI, asa cum se vede in poza. E clar ca sampania nu a fost pentru copiii, altfel erau mai vioi.....Vali, eu am mai zis candva ceva , dar ma intereseaza daca ai montat bujiiile. Mai vrea cineva si sa-i dau un feedback. Experienta isi spune cuvantul, de asta vreau o a doua parere......In rest, va doresc numai de bine.

          My Car

          Comment


          • Multumesc de urari. Sper ca atunci cand voi avea 60 de ani sa ii sarbatoresc tot cu voi.

            @gold8xspeed: Sper ca saptamana viitoare sa merg sa fac revizia si sa montez si bujiile. Oricum functionarea lor o voi vedea la toamna-iarna.

            Comment


            • La multi ani Vali,cred ca este bine si mai tirziu,ai impresia ca a fost azi nu ieri multa sanatate si reusita in tot ce-ti doresti din partea familiei GHEORGHIU.RESPECT PENTRU TINE SI MULT NOROC

              Comment


              • recomandati-mi si mie o scoala de soferi (logan) cu un instructor care stie meserie
                www.loganclub.ro

                Comment


                • vali007 La Multi Ani
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ionutz View Post
                    recomandati-mi si mie o scoala de soferi (logan) cu un instructor care stie meserie
                    soferul amator(str. Sf. Andrei)..parerea mea..cea mai buna din iasi

                    si daca vrei,tot la soferul amator iti recomand un instructor..dar el face numai pe corsa..e cel mai bun !
                    Last edited by andrEyCST; 5 August 2011, 00:03. Reason: Automerged Doublepost
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • La multi ani Vali si din partea mea, mai cu intarziere!
                      Salutari tuturor baietilor! Imi lipsesc intalnirile LCI! Din toamna revin in forta !
                      Numai bine tuturor!

                      Comment


                      • Originally posted by Steel View Post
                        Cateva poze facute in fuga .....................La Multi Ani !!!!!!!!!!! Vali.
                        Salutare misha nu conteaza cum ,in fuga in mers important este ca le-ai facut Respectele mele din dotare pentru tine pa

                        Comment


                        • salutare . ma poate ajuta cineva sa aflu unde pot fac o copie a cheii de la masina cu tot cu chip . cheia am pierdut-o si e de la un vw caddy. multumesc
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • incearca la carrefour felicia la chei acolo.faceau baietii si chei auto
                            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                            Comment


                            • am fost si nu au la masina din 2008 pe modelul meu si se chinuie sa faca rost de soft de 3 zile incoace )
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google