Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fuzeta nu se indoaie doar se rupe,si daca ai capat de bara indoit ....nustiu ce sa zic de caseta daca a suportat acest impact fara sa fie afectata............dar ce cautai in sant
    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

    Comment


    • daca voi ati terminat banii de vacanta la mine abea incepe,ne vedem in cel mai curand timp
      Ps:ion am stricat un prag sper sa mai iasa la loc cum a fost

      Comment


      • Sarbatoare!

        Azi un membru al clubului nostru implineste ceva anisori! Sa uram lui ANDREI (CST), un sincer LA MULTI ANI! Sa ai grija de tine, de cei din jurul tau, de loganel si de noi cei din LCIasi. Vorba aia, prietenul la LOGAN se cunoaste!

        My Car

        Comment


        • hai l abeut mai baieti
          ca e petrecere in sat
          HAI LA PALAT LA GIUCAT

          AM revenit din concediu
          o sa pun cateva poze
          sa moara dusmanii
          Last edited by ciprian_m; 31 August 2011, 15:04. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • Din pacate in seara asta nu reusesc sa ajung la intalnire.

            La Multi Ani, Andrei !!!

            Comment


            • Originally posted by Gusi View Post
              Salut inca o data colegii din Iasi! In seara asta m-am intalnit langa parcul Copou cu colegul cu 06 K...caruia ii cer scuze daca l-am abordat prea brusc, dupa ce i-am observat stickerul Logan Club pe masina. Tot langa parc era tunata FLR, dar proprietarul nu era pe acolo cand am trecut eu... Toate cele bune!
              Sal, stai linistit aia nu a fost o abordare dura. Cautam un loc de parcare. Si da, ai retinut doar juma'din nr de inmatriculare. 06 - KYJ.

              Comment


              • @Buldozerkill -Am retinut tot numarul, dar nu l-am spus. Toate cele bune!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • salutare prieteni in primul rind la multi ani tovarasului nostru (ANDREI CST) SI MULTI KM FARA EVENIMENTE .iarr in al doilea BINE AI REVENIT MAAAAAAAAAAAA CHIPRIANOS PRINTRE NOI MIE PERSONAL MIAI LIPSIT SINCER ITI SPUN ABIA ASTEPT SA-TI STRING MINA SA-TI FIE DE BINE CONCEDIU MULT NOROC.
                  Last edited by pmilogan; 31 August 2011, 20:56. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • LA MULTI ANI ANDREI! si o viata frumoasa!

                    Comment


                    • Originally posted by ciprian_m View Post
                      POze din CROATIA
                      pune bre o poza si cu croatientili, ca ciuciosu o pus cand a fost in spania

                      la multi ani andrei, mancati-as gainile matale
                      Last edited by hriberiu; 1 September 2011, 21:41.
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • uauuuuuuuuuuuu a revenit nenea hrib,salutare prietene miera dor de o conversatie deaia.,.,

                        Comment


                        • dadadaaaa...poate vrei sa-mi strangi si mie mana...in menghina..
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • va multumesc frumos prieteni pentru urari..va multumesc ca nu ati uitat si eu va doresc sa aveti parte de sanatate,bucurii,reusite in viata si cat mai putine evenimente cu loganelele :P ne vedem duminica
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • daa nenea hrib pentru tine este o stringere deaia speciala nu multi beneficiaza de asa ceva mult noroc hrib: Mafia:: Mafia:

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google